Цела Македонија
                           
6348 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава куќа

Се продава куќа во Лисиче, со чист имотен лист, близу автобуска стани...


56.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

27 мар 00:32Промовирано

KUKJA VO HROM

Se prodava ili izdava kukja vo naselba hrom, Odlicna lokacija blisku ...


63.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 12:01Промовирано

Se Prodava kukja vo Trubarevo

Се продава самостојна семејна куќа во С. Трубарево, на мирна локација...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:00Промовирано

Се продава куќа

Се продава куќа 330м2 двосемејна на два спрата, со стар и нов дел, ст...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 13:00Се продава куќа

Се продава куќа на ул. Ѓорче Петров бр.13 во Куманово, населба Перо Ч...


31.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 13:00Се продава куќа

Се продава кат од стара куќа на ул. Светозар Марковиќ бр.26А (Карап м...


11.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 13:00Prodavam Kuka na super mirna Lokacija

Prodavam Kuka na super mirna lokacija Avtobuska na 70 metri Se n...


67.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
69.000 €
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:00Volkovo - namestena kukja

Се продава куќа во Волково, 80м од главната улица, 200м од продавница...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:00се продава куќа/деловен објект

се продава куќа/деловен објект на ул ББ Гуцман карси хотел Бела Дона ...


800 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 13:00  НОВ ОГЛАС

Se prodava

Se prod.sprat od kuka poseben vlez na prvi kat vo centar na gradot ul...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:57Sprat od kukja

Se prodava/iznajmuva a moze i zamena sprat od kukja na isarot. Sprato...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:57Продавам или менувам, куќа и плац во с.Орман/Ѓорче Петров

Продавам или менувам Куќа од 90м2 со Плац од 920м2 во село Орман-Скоп...


35.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 12:52Prodavam celo prizemje od nova kuka vo JAKA

Prodavaam celo prizemje od nova kuka vo novata naselba JAKA vo ILINDE...


66.000 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 12:51SE IZDAVA NOVA LUKSUZNA KUKA

Se izdava novoizgradena luksuzna kuka na mirna lokacija, so perfekten...


2.700 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 12:51NOVA LUKSUZNA KUKA 7km od Centar na Skopje

Nova luksuzna kuka na 400m nadmorska visina, 7km od centar, gradena p...


379.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 12:51Se izdava stan soba apartman

Se izdava kompletno namesten moze i na den i mesecno i godisno.Poveke...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 12:44KUKI VO NAS.GJORCE PETROV so markici za gradba A1

Agencijata nudi za prodazba 2 kuki vo nas. Gjorce Petrov Kukite imaa...


110.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 12:25  НОВ ОГЛАС

Se prodava kuka ul.Dimitrije Tucovik Bitola

Се продава куќа на ул.Думитрије Туцовиќ Битола во близина на детската...


95.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 12:22Kukja za dogradba/Куќа за доградба

Se prodava kukja za dogradba vo D.Orizari(100 metri posle uchilishtet...


8.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 12:14KUKJA VO HROM

Se prodava ili izdava kukja vo naselba hrom, Odlicna lokacija blisku ...


63.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 12:01Dve kuki lepenki

Се продава куќа, строг центар во Битола на ул. Никола Тесла. Куќата е...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 11:49МОДЕРНА КУЌА / SHTEPI MODERNE / MODERN HOUSE /

*AL: -Sipërfaqja e Truallitt 300m2. -Siperëfaqja e brendshme 440m2....


169.999 €
или предлог цена
Дебар

Куќи / Вили

Вчера 11:46Kujka so uste eden plac so poseben vlez

Se prodava kujka so dvorno mesto i uste eden plac so markica i posebe...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 11:45Kujka so podrum i dva sprata so dvorno mesto

Se prodava kujka so dvorno mesto i podrum na dva sprata.


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 11:45ПРОДАВАМ КУЌА ВО КАВАДАРЦИ

ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ НА: 071 703 009 РИСТО 075 201 731 АЛЕКСАНДРА МОЖ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 11:45Се продаваат 3 градежни парцели, во населба Банево Трло

Се продава атрактивно градежно земјиште во населба Банево Трло (во бл...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 11:38Se prodava kukja vo naselba lisice

Se prodava kukja so cist imoten list vo aerodrom naselba lisice.Na dv...


170.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 11:33Lokacija - kuka so markica za gradba Taftalidze 1

Se prodava plac so stara kuka so markica za gradba vo Karpos, Taftali...


220.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 11:15prodavam kujca vo crnice ispod panorama

iprodavam kujca vo crnice ispod panorama so moznost na nadgradba uste...


480.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 11:15FAMILIJARNA KUKA VLAE 103M2

Agencijata nudi za prodazba ubava relativno nova familijarna kukicka ...


162.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 11:14Izdavam kukja vo strogiot centar na Kavadarci

Се продава спрат од куќа во центарот на Кавадарци спроти О.У Димката ...


100 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 11:08Каливес Халкидики се продава куќа на три ката 216 кв.м

Самостојната куќа се наоѓа во селото Каливес и е на 2 км од плажа. Р...


299.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 11:08Неа Мармара Халкидики СЕ ПРОДАВА самостојна куќа 220 кв.м

Ситонија Трипотамос Мармарас - Партенон - Трипотамос СЕ ПРОДАВА намес...


290.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 11:07Афитос Халкидики СЕ ПРОДАВА самостојна куќа 115 кв.м.

Detached house of 115 sq.m. for sale. in excellent condition, in Afit...


350.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 11:07Kompleks 390M2 + 4.100 plac Potidea Halkidiki

Се продава четирикатен комплекс од 390 m² на плац од 4.100 m² со пано...


550.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 11:07Se prodava mezoneta od 170 m2 vo Nea Mudanija, Halkidiki.

Maisonette for sale with a total area of 170 sq.m in Nea Moudania, Ha...


215.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 11:07Se prodava kuka vo naselba Star Karaorman vo Stip

Se prodava kuka vo naselba Star Karaorman vo Stip vednas na glavniot ...


65.000 €
или предлог цена
Вчера 11:01SEMEJNA KUCA

4 sobi pretsoble kupatilo 2000 m2 dvorna povrsina kuka 97m2 so hidrof...


19.990 €
или предлог цена
- 28 % Попуст
27.900 €
Неготино

Куќи / Вили

Вчера 10:59Куќа во центар

Куќата се наоѓа во центар, под камен мост, има чист имотен лист, по д...


72.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 10:54KUKA OD 260M2+2400M2DVOR VO DOBRASANE NAD KLANICA EXTRA

PRODAVAM KUCA VO DOBROSANE NAD KLANICA,KUKATA E 260 KM2 NA DVA SPRATA...


150.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 10:51Kuka vo Sopiste

Prodavam kuka vo Sopiste 196 kvadrati so 400 kvadrati dvorno mesto. ...


1 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:50se prodava sprat od kuka vo nas

se prodava sprat od kuka vo nas. babin dol inf.075334248 070334248 ce...


100.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 10:49Куќа во Волково (кај шкорпион)

ВАЖНО: ИМА ИМОТЕН ЛИСТ, ПАТОТ Е АСФАЛТИРАН И ИМА КАНАЛИЗАЦИЈА. Се пр...


75.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:42Страна 3 од 159

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам