Цела Македонија
                           
6294 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kuka vo Gevgelija na super lokacija

Se prodava kuka vo Gevgelija so dvorna povrsina od 563 m2 i vnatresna...


245.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

07 мар 21:36Промовирано

SE IZNAJMUVA LUKSUZNA KUKA VO CRNICE

Se iznajmuva luksuzna samostojna kuka vo Crnice.Gradba 2010 g.a detal...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

09 мар 22:00Промовирано

Samostalna Kuka so dopolnitelen plac so markica

Se prodava kuka od 500 kvadrati so dvorno mesto na koe ima legalen v...


35 €
или предлог цена
11 мар 15:58Промовирано

Се продава куќа

Се продава куќа во Лисиче, со чист имотен лист, близу автобуска стани...


56.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 22:26Se prodava kuka so plac na atraktivna lokacia

Kukata e na 2sprata 10na10 renovirana i namestena,So centralno gree...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 22:22  НОВ ОГЛАС

KUKA VO SOPISTE

Se prodava kuka vo Sopiste na 2 sprata, samostojna koja lezi na plac ...


149.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 22:10KUKA VO GJORCE PETROV

Se prodava edinecna kuka vo Gjorce Petrov vo blizina na Sante Plus Bo...


42.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 22:10KUKA VO GJORCE PETROV 2

Se prodava kuka vo Gjorce Petrov 2 od 38 m2 so plac od 341 m2 . Kukat...


40.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 22:10KUKA VO NOVO LISICE

Se prodava moderna kuka vo Novo Lisice koja ima plac od 2186 m2 i vku...


460.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 22:10Куќа Пештани

Се продава куќа во Пештани, со вкупна површина од 275м2. Куќата е на ...


125.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 21:58Se Prodava kuka vo s. Pokrvenik

se prodava kuka vo s.Pokrvenik info;070261340 info;070261340 info;07...


1 МКД
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

Вчера 21:56Kukja vo Crnice - ITNO

Се продава куќа во Црниче (ЦВРСТА ГРАДБА СО ИМОТЕН ЛИСТ) од 132м2 на ...


200.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 21:15Baram Kuca - Nudam zamena

Se bara kuca, pozelno ponova gradba, nudam ponova gradba trosoben sta...


100.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 21:09Stara kukja so golem dvor

Se prodava stara kuka na ul. Ohridska na prizemje 50 m2 + dvor 365 m2...


115 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 20:56Se prodava kuka

Se prodava kuka na ul Maksim Gorki 132 so cist imoten list ,na dva sp...


26.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 20:52Pintija vseliva

Sendvic zidovi


80.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 20:47ЕКСТРА цена за СТАРА куќа на одлична локација

Се продава СТАРА куќа на сама ул. Питу Гули, (влашка мала) во Охрид. ...


77.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 20:31Куќа

K.P. 7559/1


70.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 20:31Prodavam kukja vo prebeg

Prodavam kukja vo prebeg na ulica 21 maj br 16. Kukjata e so vkupna p...


120.000 €
или предлог цена
Вчера 20:21Se prodava Kuka na Vodno vo Rezidentniot del !

Se prodava kuka na Vodno vo Rezidentniot del,vednas do Predsedatelot,...


1.400.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 20:20Куќа во с. Мојанци,Кочани

Се продава куќа во с.Мојанци, оддалеченост на 6 км од Кочани. Куќата...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Куќи / Вили

Вчера 18:35Shtëpi në Çair - afër Bazaros

Fqinjësi e qetë Podrum me garazhë oborr të rregulluar me gardh prej...


279.999 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 18:34Се издава куќа во Козле

Се издава доградба од куќа (50м2) со посебен влез и дворно место. Ку...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 18:17  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA KUKA

Info na telefon 075346279 Info na telefon 075346279 Info na telefon 0...


19.490 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:43Се продава куќа

Се продава куќа на Соколаана близу градскиот пазар. За повеќе информа...


31.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 17:18Se prodava kuka vo nas 11 Oktomvri

Se prodava kuka vo naselba 11 Oktomvri so vkupna povrsina 260m2 i ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 17:07Се продава куќа со голем двор и овоштарник во Кривогаштани

Се продава куќа од 40 квадрати со дворно место и овоштарник 876 квадр...


40.000 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 17:05  НОВ ОГЛАС

Se izdava dvo spratna kuka vo Butel 2

Se izdava dvo spratna kuka vo Butel 2. Kukata ima garaza , podrum i d...


300 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 17:03  НОВ ОГЛАС

Се продава куќа

Се продава куќа повеќе информации на тел. ***...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:02Се продава куќа во Битола

Се продава куќа во близина на ОУ. Тодор Ангелевски - Битола, населба ...


27.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 16:55Се продава куќа

Куќата е тотално реновирана и неуселена. Нови тераси, кујна, 2 инверт...


76.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 16:42Купувам куќа или градежен плац во Кравари

--- КУПУВАМ приземна куќа во Кравари, не лепенка и не на главен пат с...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 16:32Се издава куќа во строгиот центар на градот

Се издава куќа, на 50м од Офицерскиот дом. Куќата има голема тераса, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 16:29Се продава куќа близу болница

Kujkata e stara za renoviranje i se naogja na 5 minuti do bolnica


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 16:24Se prodava Vila vo Suvilak

Вилата се наоѓа во туристичка-викенд населба Суви Лаки .Оддалеченоста...


1 €
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

Вчера 16:17Se prodava kukja vo Prilep

Se prodava kukja vo Prilep, prizemje + kat vkupno 200m2, podrum 100m2...


189.999 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 16:14Se prodava baraka vo Naselba lisice na pocetok sproti krstot

Se prodava baraka vo naselba lisice na odlicna lokacija sproti outlet...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:58Kuka so bazen

Se prodava kukja so bazen na mirno mesto na 1.3 km od centarot na gra...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

Вчера 15:55Se prodava kuka vo Krusevo. Mozna zamena za stan vo Skopje!

Se prodava kuka vo Krusevo na odlicna lokacija!! INFO: 071711918 ...


1 €
или предлог цена
Крушево

Куќи / Вили

Вчера 15:55Iznajmuvanje vila vo Dojran

Se iznajmuva vikendica vo Dojran.Za poveke informacii javete se na:07...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 15:50HITNO se prodava KUKA vo DRACEVO 160m2 + dvor 430 m2

HITNO SE PRODAVA KUKA VO NASELBA DRACEVO 160M2 + DVORNO MESTO 430M2 ...


100.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:44Se prodava kuka

Se prodava kuka 150m2. So dvorno mesto 1000m2. Ovostarnik, bunar, sop...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 15:26Куќа во ЦЕНТАР на Радовиш

Se prodava kuka vo CENTAR na Radovis Vlez od setaliste ( KAFE BAR ESC...


115.000 €
или предлог цена
Радовиш

Куќи / Вили

Вчера 15:13Страна 5 од 158

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам