Цела Македонија
                           
6475 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vila za proslavi i zabavi - Вила за прослави и забави

- Роденденски забави - Момачки и девојачки - Дипломски, матурски -...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

25 мај 11:19Промовирано

Се продава Викенд куќа во с. Трново

СЕ ПРОДАВААТ ДВЕ ВИКЕНД КУЌИ, ЛОЦИРАНИ ВО ПЕЛИСТЕРСКОТО СЕЛО ТРНОВО, ...


10 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

24 мај 22:58Промовирано

Se prodava kukja vo Dobrejci

Се продава Куќа во Добрејци Струмица. Два спрата по 120м2 вкупна пов...


21.999 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

Вчера 13:00Промовирано

Se prodava Kukja(vikendica)so dvor vo Krusevsko(Pusta Reka)

Oddelno od kukjata se prodavaat i poveke posebni parceli od 200-1000m...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 02:19Kuka vo naselba lisice

Prodavam dvo semejna kuka vo naselba Lisice na mirno lokacija vo bliz...


155.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Денес 02:06Kukja so ploči tvrda gradba extra cena 078453511

Na ulica Gorgi Sugarev br 17 Golema samostojna Kukja cena evtina 078...


43.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 01:25Се продава викендица Сувилаки

Се продава викендица во Сувилаки, наместена комплет, лесен пристап, ч...


58.000 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

Денес 00:06Хотел во Козле Скопје

Се продава објект со 6 гарсоњери, локација Козле. Објектот е издаден ...


465.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 00:06нов спрат во куќа 90 м2 со посебен влез кај саат кулата

Се издава целосно нов спрат од куќа (празен) 90 м2 блиску до саат кул...


600 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 00:04Se prodava kukja

Se prodava kukja, mozi i namestena, vednas vseliva so ureden imoten l...


40.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
42.000 €
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 23:45Se Prodava kuka vo s. Pokrvenik

se prodava kuka vo s.Pokrvenik info;070261340 info;070261340 info;07...


1 МКД
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

Вчера 23:12SE PRODAVA MESTO SO STARA KUKA VO CENTAROT

Se prodava plac so markica i plateni komunali vo centarot na bitola, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 23:11Prodavam-iznajmuvam kuka so plac vo selo Popolzani-Kicevsko

Prodavam-iznajmuvam kuka 80 m2 i plac 1500m2 ovostarnik vo selo Popol...


26.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 23:05SE PRODAVA KUKA

Se prodava 2 ri sprat od kukja so poseben vlez i pomosen objekt so no...


42.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
43.000 €
Радовиш

Куќи / Вили

Вчера 23:04Izdavam kuca nad Sokolanski park

Izdavam kuca nad Sokolanski park,potocno ul,Slavisa Vajner".Kucata e ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 23:00Cityview apartmani Ohrid

☀ Апартмани CITYVIEW - Охрид ☀ 💫💫💫 Промотивно💫💫💫 🔝Cityview...


30 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 22:37Се продава куќа

Се продава куќа во населба Рецко маало со дворна површина од 65м2 плу...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

Вчера 22:12SE PRODAVA planska kujka

Se prodava planska kujka Prizemje i dva sprata edniot sprat ne e nap...


100 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 22:02SE PRODAVA KUKJA SO DVOR NAD 4000 M2, NA PREKRASNA LOKACIJA

Се продава куќа на убава и мирна локација во село Кучичино заедно со ...


20.000 €
или предлог цена
Вчера 21:56SE PRODAVA KUKA VO CENTAROT NA KICEVO

Se prodava kuka vo centarot na gradot na ul.Goce Delcev br.50.Vednas ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 21:01КУЌА ВО ПРИПОР НА 2 КАТА СО 190 М2 И 900 ДВОР + ЕДНА МАРКИЦА

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ПРИПОР НА 2 КАТА СО 190 М2 КОРИСНА И 3 ТЕРАСИ И ПО...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 20:30SE PRODAVA KUKA SO DUJCAN

se prodava kuka na dva sprata sekoj sprat po 87 kvadrati zaedno so du...


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 20:27Moderni Montazni Bungalovi

Izvedba na moderni montazni bungalovi. Metalna konstrukcija Poliu...


12.000 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 20:21Се продава куќа

Се продава куќа позади бензиска Макпетрол кај Ист Гејт. За повеќе инф...


38.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 20:11KUKA BARDOVCI NA RIDOT

Се продава куќа во Бардовци 350 000€ Во елитниот дел, на брдото. Пла...


350.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 20:00Kujka nova gradba vo centar

Se prodava nova kujka so kompletna dokumentacija legalizirano mesto,p...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 19:58Се продава куќа/// Se prodava kuka

Се продава куќа во населба Глишиќ Кавадарци, цена по договор. Инф...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 19:40КУЌА ВО ХРОМ

Куќата се наоѓа на агол на две улици, на многу мирно место во Хром. И...


950 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
338.999 €
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 19:36Семејна куќа

Во населба Драчево на улица Иван Тургенјев, веднаш до ЗУР маркет се н...


90.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 19:36Se prodava kukja vo nas. Dracevo

Kukata se prodava Kukata ima 50m2, ima 2 spalni sobi ,kupatiolo,salon...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 18:53Се Продава Спрат од Куќа во Неготино

Се продава спрат од куќа во Неготино со посебен влез, двор и имотен л...


30.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

Вчера 18:49Prodavame atraktivna kukja vo Sonje

Prodavame Extra kukja vo Sonje so povrsina stabena od 290m2 i dvorno ...


330.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 18:36Продаваме семејна куќа 180м2 во Тафталиџе

ИД 2178 СТАНБЕНА ПОВРШИНА 180М2 СО ТРИ СПАЛНИ Двор 188M2. ,Приз...


315.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 18:36Modern house for rent in Crnice bellow Vodno Mountain

ID. 3697 Modern house in Crniche Settlement, completely renovated ...


1.350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 18:36MENUVAM-PRODAVAM KUKA VO USJE SO UBAV POGLED

se prodava kuka nad staklara mozna e zamena za stan so vasa doplata v...


160.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 18:32Se izdava ubava kukja vo Crnice na 2nivoa,od 1okt

Se izdava ubavo sredena kukja so dvor 300m2 i garazi za 3-4vozila,kom...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 18:16Ce izdava cela kukja 180m2,2kata,Crnice

Ce издава цела кука која се состои од два спрата . Двата спрата се по...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 18:16Se prodava baraka vo opshtina Gjorce Petrov 4-Vlae

Se prodava baraka vo opshtina Gjorce Petrov 4-Vlae. Cena po dogovor....


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 18:12Kukja vo Crnice - ITNO

Се продава куќа во Црниче (ЦВРСТА ГРАДБА СО ИМОТЕН ЛИСТ) од 132м2 на ...


184.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
187.000 €
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 17:47SE IZDAVA STAN VO MAVROVO

Se izdava apartman 35 m2 vo stanben kompleks Mavrovo, na 150m do ski ...


По Договор
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 17:43Се продава семејна куќа

Се продава семејна куќа на два спрата, со чист имотен лист, во добра ...


100 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 17:36К2079,НАД ОБЛАСТА КУЌА + КАРАБИНА ПОТКРОВЈЕ

К2079, НАД ОБЛАСТА, ОДЛИЧНА КУЌА ЗА ЖИВЕЕЊЕ - ПОДРУМ 35М2, - КАТ ОД...


48.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:33К2252, ПОД ПЕДАГОШКА, КУЌА СО ДВОР

К2252, ПОД ПЕДАГОШКА, КУЌА КОЈА СЕ СОСТОИ ОД ПОДРУМ 34 М2, ПРИЗЕМЈЕ...


45.900 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:32Страна 1 од 162

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам