Цела Македонија
                           
6464 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


188.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

11 мај 13:23Промовирано

СЕ ПРОДАВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА куќа лоцирана во Кичево, на ул. „Копачка“ бр. 52, под млин...


180.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

16 мај 21:22Промовирано

Se Prodava kukja vo Trubarevo

Се продава самостојна семејна куќа во С. Трубарево, на мирна локација...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

24 мај 11:59Промовирано

Samostojna kuka od 130m2 vo Flogita Halkidiki

Се продава самостојна куќа од 130 м2 на плац од 500 кв.м (Плацот има ...


140.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:00Афитос Халкидики СЕ ПРОДАВА самостојна куќа 115 кв.м.

Detached house of 115 sq.m. for sale. in excellent condition, in Afit...


350.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:00Se izdava kompletno namestena kuka

Се изнајмува куќа, целосно опремена со мебел, во населба Деребој, ул ...


990 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
1.000 €
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 13:00Куќа во Центар!

Куката се наоѓа во централно гратско подрачје и комплетно реновирана ...


42.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:00Се продава луксузна вила од 357 м2 во Мармара, Халкидики

Ексклузивно од NewDeal Real Estate Thessaloniki луксузна вила во Нео ...


750.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:00Paliuri Halkidiki Se prodava dvokatna samostojna kuḱa 180m2

Палиури Халкидики Се продава новоизградена самостојна куќа 180 кв.м. ...


200.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:00Се продава куќа во дворови

Се продава куќа во дворови, на атрактивна локација, помеѓу училиштето...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
30.000 €
Велес

Куќи / Вили

Вчера 13:00Илинден – Ilinden , Ајватовци – Ajvatovci , Бунарџик - Bunar

650 ЕУР М2 -Се продаваат 2 нови куќи дел од нов комплекс во Бунарџик...


650 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
70.000 €
Илинден / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:00Kalives Halkidiki se prodava kuḱa 90 m2

Kalives Halkidiki se prodava Samostojna kuḱa 90 m2 so 180 m2 dvor i ...


135.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:00Геракини Халкидики се продава мезонет 70 кв.м

Се продава мезонета во Паралија Геракини во организиран комплекс од о...


165.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:00Продавам куќа во Бардовци

Продавам куќа во Бардовци со површина од 260м2 (приземје + 1 спрат), ...


400.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:00ПРОДАВАМ ВИКЕНД КУЌА ВО СТАР ДОЈРАН

Куќата е ексклузивна и се наоѓа на широка улица во таканаречениот дел...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 13:00Се Продава Куќа

Se prodava kukja celosno namestena dva sprata opremena so site elemen...


60.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

Вчера 13:00Апартмани ЛАВО во Охридската Чаршија со Бесплатен Паркинг

Апартманите ЛАВО се наоѓаат во центарот на Охрид, на почетокот на Охр...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 13:00ПАРЦЕЛА СО ВИКЕНДИЦА - НИЖЕ ПОЛЕ - ТОП ЛОКАЦИЈА ТОП МЕСТО

***** Се продава хитно со гоооолем попуст од 30% (една третина пониск...


35.000 €
или предлог цена
- 30 % Попуст
50.000 €
Битола

Куќи / Вили

Вчера 12:58  НОВ ОГЛАС

КУЌА ВО ЦЕНТАР!!!

Kukata se naoga kaj vlaska cesma pomegu crkvata sv kiril i metodi i g...


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

Вчера 12:24Се продава куќа во Марино

Одлична местоположба во непосредна близина на основното и средното уч...


1.050 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 12:23Gradezen plac so kuka na odlicna lokacija vo Gostivar 350m2

Se prodava plac so 2 kukji(lepenka) na ulica Brakja Ginoski vo Gostiv...


800 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Вчера 12:18Prodavam kuka na skopsko kale

Продаваме куќа со површина од 94 квадратни метри на привлечна локациј...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 12:17Се продава куќа/// Se prodava kuka

Се продава куќа во населба Глишиќ Кавадарци, цена по договор. Инф...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 12:12PRODAVAM KUKA NA BULEVAROT PRED EAST GATE MALL

PRODAVA KUKA NA BIT PAZAR POD AMBULANTATA NA BULEVAROT SPREMA EAST GA...


450.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 12:10SE IZDAVA KUKA VO BLIZINA NA EAST GATE MALL

SE IZDAVA KUKA VO BLIZINA NA EAST GATE MALL IMA 2 SOBI KUJNA I K...


123 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 12:10нов спрат во куќа 90 м2 со посебен влез кај саат кулата

Се издава целосно нов спрат од куќа (празен) 90 м2 блиску до саат кул...


600 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 12:08Ce izdava cela kukja 180m2,2kata,Crnice

Ce издава цела кука која се состои од два спрата . Двата спрата се по...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 12:07Se izdava ubava kukja vo Crnice na 2nivoa,od 1okt

Se izdava ubavo sredena kukja so dvor 300m2 i garazi za 3-4vozila,kom...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 12:06Kujka kuka se prodava vo Kicevo, shitet shtepi ne Kerçove

Centar Kicevo 170m2 Contact 071600214 Pavle


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 12:04Se prodava kuka vednas do berzata

Se prodava kuka na 50m od berzata vednas do BN-VAP peralna , kukata i...


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 12:00Се продава Две стари куќи

Две стари куќи со посебен влез 076 605 815


35.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 11:53SVAJCARSKI KOMPLEKS

Svajcarski kompleks, so svajcarski kvalitet od 4 objekti vo gradba so...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 11:33ПРОДАЖБА на куќа во Ѓорче Петров

Се продава куќа во Ѓорче Петров на ул. Беаз Куле бр.24, за повеќе ин...


79.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 11:23Се продава семејна куќа

Се продавa семејна куќа, на ул. Славјанска, над Варналиите (види на м...


17.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
18.000 €
Велес

Куќи / Вили

Вчера 11:09SE PRODAVA KUKA

Kuka vo strogiot centar na gradot do mitropolijata so povrshina od 14...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 10:51Се продава куќа / Se prodava kukja

Se prodava renovirana kukja vo Kumanovo, nad Zelen pazar, vo blizina ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 10:51Се бараат Стари куќи / Парцели Центар Битола

Се бараат стари куќи и парцели во ПОШИРОКОТО централно градско подрач...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 10:34Се продава куќа на ул. Панчевачка бр. 3

Куќата е на убава локација. Реновирана, 3 купатила нови, нов кров 202...


111 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 10:31Se prodava kuka+deloven objekt dvor 1600m2

mestoto se naoga vo zlokukani ima deloven objekt poluzidana baraka re...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:25Se prodava hitno poradi preselba cena povolna

Se prodava kujkata poradi preselba vo stranstvo cena povolna kujkata ...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 10:20Se izdava kuka cela opremena nova

Se izdava kuka cela opremena moze i za nokevanje moze i za nekolku me...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 10:18Kuka vo Radishani na Glavnata ulica

Kukata se prodava komplet namestena spremna za ziveenje bez nikakvi d...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:11Куќа, штала, плевна, двор, бавча во Раштани, Б-ла

Во село Раштани, Битола се продава: Веднаш вселива куќа; Штала и плев...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 10:11Страна 3 од 162

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам