Цела Македонија
                           
6486 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kukja vo Dobrejci

Се продава Куќа во Добрејци Струмица. Два спрата по 120м2 вкупна пов...


21.999 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

Вчера 13:00Промовирано

Vila za proslavi i zabavi - Вила за прослави и забави

- Роденденски забави - Момачки и девојачки - Дипломски, матурски -...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

25 мај 11:19Промовирано

KUKA OD 260M2+2400M2DVOR VO DOBRASANE NAD KLANICA EXTRA

PRODAVAM KUCA VO DOBROSANE NAD KLANICA KUMANOVSKO ,KUKATA E 260 M2 NA...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
99.000 €
Куманово

Куќи / Вили

Денес 00:34Промовирано

Se prodava Kuka na Vodno vo Rezidentniot del !

Se prodava kuka na Vodno vo Rezidentniot del,vednas do Predsedatelot,...


1.400.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 09:232 KUĆI I RABOTILNICA

HITNO se prodavaat :Kuća od 122m²,kuća od 53m²so opremeno podkrovje I...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 09:06Kukja 300m² komplet so namestaj ,120m² Pod kukja 180 m²

Kukja 300m² komplet so namestaj ,120m² Pod kukja 180 m² dvor,45m² Gar...


250.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 09:01ЕКСТРА цена за СТАРА куќа на одлична локација

Се продава СТАРА куќа на одлична локација односно сама ул. Питу Гули,...


54.900 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 08:56Se prodavaat dve kuki vo eden dvor

Kukata se naoga kaj parkot stiv naumov CENTRALNO GRADSKO PODRACJE ed...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 08:47SE PRODAVA KUKA SO DUJCAN

se prodava kuka na dva sprata sekoj sprat po 87 kvadrati zaedno so du...


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 08:35Se prodava baraka vo opshtina Gjorce Petrov 4-Vlae

Se prodava baraka vo opshtina Gjorce Petrov 4-Vlae. Cena po dogovor....


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 08:30SE PRODAVA KUJKA SO DELOVEN PROSTOR

Se prodava kujka so deloven prostor na ul.stiv naumov 145 cena po d...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 08:19Се продава куќа/// Se prodava kuka

Се продава куќа во населба Глишиќ Кавадарци, цена по договор. Инф...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 08:08Продавам нова куќа

Prodavam povolno nova nevselena kukja vo novata naseba vo R'zanicino...


82.000 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 07:33SE PRODAVAT DVE KUCI NA EDEN PLJAC.SO 2 IZLEZA NA ULICA.

SE PRODAVAT DVE ZASEBNI KUCI 130 +70 KVADRATI.LEGIZIRANI.SO DVA IZLAZ...


110.000 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 07:20  НОВ ОГЛАС

PRODAVA SE DVE KUCI.

SE PRODAVAT 2 KUCI U DOLNI LJUBIN UL 2 BR 10.KUCI SE LEGAZIRANI.70 + ...


75.000 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 06:56Куќа на Водно

Се продава куќа на атрактивна локација на Водно, позади училиштето Ко...


660.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 06:46Prodavam kuka

Prodavam kuka na ul. Stiv Naumov 74 tel 070207448


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 06:15Куќа во центар на градот со дворно место

Се продаваат две куќи една до друга со дворни места на КПБР 3453/1, с...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Вчера 01:37Se Prodava kukja na Treta Makedonska

Kukja so plac 400m2 na bulevar Treta Makedonska 185 iljade €. Ima mar...


185.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 00:13Se Prodava Kuka 3.Sprata

Kuka na 3 sprata,so povrsina 100m2 Dvorno mesto 580-kvadr...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

03 јун 23:49se prodava kuka vo s Zvan

se prodava kuka 65 m2. so dvorno mesto 500 m2. dolniot del e zidan so...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

03 јун 23:27Se prodava kukja vo gjorce 2

Se prodava kukja vo gjorce 2 Kujna so trpezarija, dve sobi, ogromna ...


90.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

03 јун 23:17Se prodava kuka vo Krusevo. Mozna zamena za stan vo Skopje!

Se prodava kuka vo Krusevo na odlicna lokacija mozna e i zamena za st...


30.000 €
или предлог цена
Крушево

Куќи / Вили

03 јун 22:21Куќа/Kukja

LOKACIjA: Dolno Sedlarce! -So kompletna dokumentacija, imoten list, ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

03 јун 21:20KUKJA VO VELGOSTI

Куќата е 140м2 има 3 соби и една дневна од 50м2 со купатило плус подр...


115.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

03 јун 21:01Продавам куќа во Бутел

-Продавам куќа во Бутел-1, -Одлична комуникациска локација, нов буле...


160.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

03 јун 20:41Kuka vo Strogiot Centar na gradot

Se Prodava Kukja od 110m2 vo strogiot centar na gradot,nasproti Domot...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

03 јун 20:37Vila za proslavi i zabavi se izdava

Se izdava vila so bazen letnikovci mini ezero i restoran so letna ter...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

03 јун 20:35Se prodava kuca

Se prodava kuca vo centar na Lesloec Ohrid. Kuca ima 240m2 dvorno mes...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

03 јун 20:21Се продава плац со куќа во Петровец

Се продава легализирана куќа со плац 1000 м2 во ценатрот на Петровец...


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Куќи / Вили

03 јун 20:10Kuka

Se ptodava nova kuka so sprat i potkrovje vkupno 220 m2. ne vselena s...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
300 €
03 јун 20:06Се продава куќа

Се продава куќа Раштански пат.Цена по договор.


1 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

03 јун 19:47Se prodava kukja / Shtëpi në shitje

Се продава куќа на три спрата со подрум, на атрактивно место во цента...


400.000 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

03 јун 19:31SE PRODAVA KUKJA SO DVOR NAD 4000 M2, NA PREKRASNA LOKACIJA

Се продава куќа на убава и мирна локација во село Кучичино заедно со ...


20.000 €
или предлог цена
03 јун 19:27Dve kuki lepenki

Се продава куќа, строг центар во Битола на ул. Никола Тесла. Куќата е...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

03 јун 19:20Се продaвa куќa во нaселбa Дујле

074603442 - Viber 078730074 - Viber


45.000 €
или предлог цена
03 јун 18:46Se prodava kukja vo Veles

Se prodava kukja na 2 sprata vo Veles na ulica Prohor Pchinjski 47 na...


1 МКД
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

03 јун 18:22Se prodava

vo odlicna sostojba za poveke iznformacii na tel 078599899


84.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

03 јун 18:13Семејна куќа + летна куќичка во дворот (2010)

• Нова модерна куќа, изградена е во 2010. • Се продава целосно намес...


84.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
87.000 €
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

03 јун 18:07Prodavam kukja vo prebeg

Prodavam kukja vo prebeg na ulica 21 maj br 16. Kukjata e so vkupna p...


120.000 €
или предлог цена
03 јун 17:59Се продава нова куќа

Се продава нова луксузна и опремена куќа, веднаш вселива. Куќата се н...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

03 јун 17:57Se prodava kukja vo selo Strbovo - prespa

Продавам одржана куќа во село Штрбово - преспа. Има два спрата, 6 соб...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

03 јун 17:52Se prodava kuka na Dzon Kenedi

Se prodava kukja vo opstina Chair do ulicata Dzon Kenedi vednas pozad...


185.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

03 јун 17:13Страна 4 од 163

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам