Цела Македонија
                           
6486 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

се изнајмува кука во Бардовци

Се изнајмува кука во Бардовци 170м2 со три спални,две куптила и дневе...


850 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

02 мај 15:03Промовирано

Prodavam apartman vo Asamati Pretor

Prodavam apartman vo asamati, apartmanot e komplet so voda i struja, ...


13.700 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

31 мај 04:43Промовирано

Kukja na top lokacija

Se prodava kukja vo Ohrid, centralno gradsko podracje na 5 min pesh d...


178.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

25 мај 18:56Промовирано

Se prodava kukja vo selo Strbovo - prespa

Продавам одржана куќа во село Штрбово - преспа. Има два спрата, 6 соб...


50.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

03 јун 17:52Se prodava kuka na Dzon Kenedi

Se prodava kukja vo opstina Chair do ulicata Dzon Kenedi vednas pozad...


185.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

03 јун 17:13Se prodava kukja vo Kisela Voda

Se prodava kukja vo Kisela Voda na ulica Mariovska od 80m2,dvorna pov...


82.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

03 јун 16:59Se prodava kukja vo butel 1

Kukjata se naoga na Ho Shi Min na agol na ulica, lepenka samo od edn...


260.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

03 јун 16:51СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЦЕНТАР

Се продава куќа во центар кај Дрвен пазар, истата е на два ката со ра...


86.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

03 јун 16:48se prodava kuka

SE PRODAVA KUKA Adresa: N. Jurumleri ul. 3 br. 55 ...


16.000.011 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

03 јун 16:44Kukja vo Ohrid, Star Grad nad Tabana i Plostad, star del

Se prodava sprat od kukja vo stariot del na Ohrid, centralno gradsko ...


1.300 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.400 €
Охрид

Куќи / Вили

03 јун 16:42Se izdava ,renta, za zabavi rodendeni sekakov vid na iventi

vilata se naoga vo stopanski dvor pred volkovo na nekolku km od city ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

03 јун 16:26cProdavam Kuka so dvor Vo Cair

Pod objekt 180, dvorno mesto 350m2.. Kukata se naoga na ul. Maksut ...


199.999 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

03 јун 15:42SVAJCARSKI KOMPLEKS

Svajcarski kompleks, so svajcarski kvalitet od 4 objekti vo gradba so...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

03 јун 15:11Baraka vo Zelezara slepa ulica

Se prodava baraka so dogradba vo naselba zelezara slepa mirna ulica z...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

03 јун 15:01Vikendica Blace Katlanovo

Tip top sredena


32.000 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Куќи / Вили

03 јун 14:42Se prodava

Se prodava mesto 1753m2 so kukja so 2 vleza. prikluceno voda,struja. ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

03 јун 14:41Kukja s.Vrbjani Ohrid

Cena povolna Ima struja, voda i wc


3.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

03 јун 14:37Kukja s. Vrbjani Ohrid

Cena povolna Ima struja, voda i wc


3.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

03 јун 14:37Kuca kaj Sokolanski park

Prodavam kuca od 200 m2 kaj Sokolanski park so pravo na sopstvenost v...


100 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

03 јун 14:06Se prodava prekrasna vikendica vo Mavrovo

Se prodava nova vikendica vo Mavrovo na samo 100 m od glavniot pat,2 ...


145.000 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

03 јун 13:53SE IZDAVA/PRODAVA SPRAT OD KUKA VO NAJSTROG CENTAR

SPRAT OD KUKA VO NAJUBAVIOT DEL OD CENTAROT SO SOPSTVEN VLEZ OD ULICA...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

03 јун 13:46Kujca VAROS prilep

Kucata e blisku glavniot pat se naoga vo VAROS kaj domot renovirana s...


8.000 €
или предлог цена
Македонски Брод

Куќи / Вили

03 јун 13:43Kupuvam kuca / Купувам куќа

Baram samostojna kuca vo centralno gradsko podracje ili bliska perife...


100.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

03 јун 13:39Се продава семејна куќа

Се продава семејна куќа на два спрата, со чист имотен лист, во добра ...


100 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

03 јун 13:33Se prodava kukja na Isarot

Se prodava kukja na Isarot ,nad "Dom na mladi" . Kukjata e na mirna l...


94.000 €
или предлог цена
03 јун 13:26Se iznajmuva vila "Toskova livada"

Vilata se naogja vo neposredna blizina na crkvata Sv. Bogorodica, Sv....


1 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

03 јун 13:07Неа Флогита ХалкидикиСе продава куќа од 100 кв

Се продава куќа на две нивоа од 100 кв.м. во Неа Флогита, Халкидики. ...


160.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

03 јун 13:00For Sale in Nea Potidaja renovated maisonette 70m2

Nea Potidaia FOR SALE renovated furnished maisonette on 2 levels + at...


138.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

03 јун 13:00Samostojna kuka od 130m2 vo Flogita Halkidiki

Се продава самостојна куќа од 130 м2 на плац од 500 кв.м (Плацот има ...


140.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

03 јун 13:00Афитос Халкидики СЕ ПРОДАВА самостојна куќа 115 кв.м.

Detached house of 115 sq.m. for sale. in excellent condition, in Afit...


350.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

03 јун 13:00Paliuri Halkidiki Se prodava dvokatna samostojna kuḱa 180m2

Палиури Халкидики Се продава новоизградена самостојна куќа 180 кв.м. ...


200.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

03 јун 13:00Kalives Halkidiki se prodava kuḱa 90 m2

Kalives Halkidiki se prodava Samostojna kuḱa 90 m2 so 180 m2 dvor i ...


135.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

03 јун 13:00Gradezen plac so kuka na odlicna lokacija vo Gostivar 350m2

Se prodava plac so 2 kukji(lepenka) na ulica Brakja Ginoski vo Gostiv...


800 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

03 јун 12:58Se izdava kuca vo varos,prilep

Kucata e renovirana i so golem dvor. Se naoga na glavnata ulica TEL 0...


8.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

03 јун 12:58Се Продава Спрат од Куќа во Неготино

Се продава спрат од куќа во Неготино со посебен влез, двор и имотен л...


30.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

03 јун 12:53ЧОЈС-Kuka i niva so ovosen nasad-Crnogorci

Se prodava plac so vk kvadratura od okolu 7000 m2 so ovosen nasad (ja...


180.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

03 јун 12:42Se prodava kuka vo centar na Sveti Nikole

Se prodava kuka vo centarot na Sveti Nikole na ul.Pionerska br.41, po...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

03 јун 12:40Apartmani Lile Pestani i Bungalowi

Вила Лиле Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра о...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

03 јун 12:27Семејна куќа на ул.Моша Пијаде

Куќата се наоѓа на 400 метри од центарот на градот во близина на Спор...


220.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

03 јун 12:19KUKA 340 m2 NOVA GRADBA SO DVOR 410 m2

Zvonete na ovoj broj 075814742 Bosko ili na viber na 076200931 Sе...


185.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

03 јун 11:59Поволно! Се продава вила во Стење

Се продава целосно реновирана вила во Стење со сите потребни документ...


По Договор
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

03 јун 11:44SE PRODAVA stara kukja na super lokacija

Kukjata uste ne e prodadena! Se raboti za stara kukja vo Strumica po...


49.900 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

03 јун 11:35PRODAVAM KUKJA VO NAJEKSKLUZIVNATA NASELBA VO SKOPJE-KOZLE

SO AGENCII NE SORABOTUVAME. ZNACI IMA KUKATA DVA STANA EDEN DOLE, DR...


1.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

03 јун 11:34Страна 5 од 163

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам