Цела Македонија
                   
2484 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes Vito Long 111 2.2Cdi 85kw Swiss Staklo Cuvano 2009

Mercedes Vito 111 Long Verzija 2.2Cdi 85kw/115ks najdobri i najpogode...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 09:22Промовирано

FORD TRANSIT 2.0 TDCI L4 MAXI 96 KW 2017 Godina

Cena : 14.200€ + DDV FORD TRANSIT 2.0 TDCI L4 MAXI 96 KW 2017 Godina...


14.200 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Вчера 13:00Промовирано

Citroen Jumpy 2011 vo odlicna sostojba

Citroen Jumpy 1.6 Hdi - 2011 God Kupeno kaj nas so servisna dokument...


6.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Комбиња

15 мар 13:13Промовирано

PEUGEOT BOXER KUFER 2.2 HDI 96 KW 2012 Godina

Cena : 11.000€ + DDV PEUGEOT BOXER KUFER 2.2 HDI 96 KW 2012 Godin...


11.000 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Вчера 13:00VW CRAFTER 2.5 TDI

VW CRAFTER 2.5 TDI GODINA : 2009 80 kW - 110 PS ELEKTRICNO ZAKLUCUVAN...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Вчера 13:00OPEL VIVARO 2.0CDTI 2010G.

⭕️SE PRODAVA⭕️OPEL VIVARO 2.0cdti 84kw 2010g.Vo odlicna sostojba. 20...


7.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Комбиња

Вчера 13:00FORD TRANSIT 2.0 TDCI L4 MAXI 96 KW 2017 Godina

Cena : 14.200€ + DDV FORD TRANSIT 2.0 TDCI L4 MAXI 96 KW 2017 Godina...


14.200 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Вчера 13:00Mercedes Benz 410d

Mercedesot e odlicen. Nosivost 2750 Dolzina 3300 God 1993 Novi ...


2.650 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 13:00Iveco

Se prodava kombe iveco za 7 lica i tovaren prostor 2004 god vo dobra ...


6.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

Вчера 13:00RENAULT RENO MASTER 2.5 dci

Tovarno vozilo Renault Reno Master 2.5 dci, 2007 god, 6 brzini, 4 nov...


4.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Вчера 12:49VW TRANSPORTER T6

VW T6,2.0 Bluemotion,2015 godina,207.800 km,redovno servisirano vo AM...


18.500 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

Вчера 12:44VW TRANSPORTER T6

Se prodava VW T6 2.0 BLUEMOTION,DSG menuvac,2015 godina,208.xxx km so...


18.500 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

Вчера 12:44Kangoo 2005g tovarno 1.5dci

Prodavam kangoo reg do 06 2023 tovarno so nosivost 515kg so kuka so a...


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Вчера 12:42  НОВ ОГЛАС

Halogenka ( NOVA )

halogenka


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Вчера 12:19  НОВ ОГЛАС

Ford tranzit retrovizori

retrovizori 1800 eden


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Вчера 12:15  НОВ ОГЛАС

Ford tranzit maxi 2013 god.

2200 кубици , 195,000 км. димензии на гепек: должина= 396см. ширина=1...


9.250 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 11:39prodavam iveco 50 c dizel 2003 god 23 sedishte

prodavam iveco 50 c dizel 2003 godina so 23 sedishta mnogu socuvano m...


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Бутел / Скопје

Комбиња

Вчера 11:38Mercedes Sprinter 313 CDI

Mercedes Sprinter 313 Odlicna sostojba 2003godina Novi gumi Registrir...


7.000 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

Вчера 11:36Mercedes Sprinter 412 delovi

Delovi za mercedes sprinter 412


По Договор
или предлог цена
Струга

Комбиња

Вчера 11:36Mercedes Sprinter 515

Mercedes Sprinter Transfer Euro5 Registrirano 23 sedista Predna klima...


22.500 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

Вчера 11:35Iveco Daily

Se prodava kombe Iveco Daily 2.8 , 92kw Najdolgata verzija na Daily....


5.700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Вчера 11:34Mercedes Sprinter 316

Se Prodava Mercedes Sprinter Godina na Proizvodsvo 2013 Registriran d...


24.999 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 11:23Volkswagen LT 2.8 TDI

Registrirano cela godina Novi 6 gumi 24sedista Vo odlicna sostojba 19...


9.500 €
или предлог цена
Струга

Комбиња

Вчера 11:04  НОВ ОГЛАС

IVECO iveko 3.0 SLEP Shlep vlecna

IVECO 3.0 2011/10 Vo odlicna sostojba uvezeno od CH ! Prva registraci...


19.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 10:46  НОВ ОГЛАС

Transporter karavela

Se prodava transporter T4 karavela Pali vozi 2.4 dizel 4 novi gum...


3.500 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

Вчера 10:43  НОВ ОГЛАС

SHLEP SLEP vlecna sluzba -Sprinter

Shlep vozilo vo ekstra sostojba 2012/11 maksimalno začuvano oprema kl...


19.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 10:32Novo Kombe Jumper 2022 L4H3

Se prodava Novo Kombe nee registrirano za poveke informacii na tel 0...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Вчера 10:31IVECO DAILY 2.8 TURBO DIZEL

Voziloto e registrirano cela godina 1997 godina Pali vozi


1.950 €
или предлог цена
Штип

Комбиња

Вчера 10:22MERCEDES VARIO 814D

2000 Godina 25 za sedejne 16 za stojene cela godina registrirano i ...


6.500 €
или предлог цена
Радовиш

Комбиња

Вчера 10:14IVECO 35C13 PATNICKO

Kombeto e 2004godina proizvedeno i sega registrirano komplet srevisir...


5.000 €
или предлог цена
Радовиш

Комбиња

Вчера 10:14RENAULT TRAFFIC 1.6DCI TOVARNO SO 6-SEDISTA 2015g

077 580 777 SE PRODAVA RENAULT TRAFFIC 1.6DCI 120ks 2015g TOVARNO S...


15.500 €
или предлог цена
Крива Паланка

Комбиња

Вчера 10:09FIAT DUCATO MAXI

FIAT DUCATO MAXI prozivedeno 2013 prva registracija 07.02.2014 kupeno...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Гази Баба / Скопје

Комбиња

Вчера 10:04Se prodava kombe MERCEDES SPRINTER

Se prodava kombe: - MERCEDES SPRINTER 313 - 2005 GODINA - 3.5 tona...


6.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 €
Неготино

Комбиња

Вчера 09:43Mercedes vito 2013

Vito 110cdi 2013godina Klima Uvezeno od ch 213000km Start stop s...


9.500 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
1.111.111 €
Куманово

Комбиња

Вчера 09:29Citroen Jumpy 2.0Hdi 120ks 2011 Novo SWISS

Citroen Jumpy 2.0 HDI 88KW/120KS NAJDOBRI I NAJPOGODENI DIZEL PEZO MO...


5.300 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 09:22Ford Transit 2.4 dizel 140ks Swiss KLIMA 2009/8

Ford Transit 2009/8god 2.4 103kw/140ks najpogodeni i najmokjni dizel...


5.750 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 09:22Mercedes Vito Long 111 2.2Cdi 85kw Swiss Staklo Cuvano 2009

Mercedes Vito 111 Long Verzija 2.2Cdi 85kw/115ks najdobri i najpogode...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Комбиња

Вчера 09:22EXPERT MAXI-2.0hdi 2008g reg 8/2023g -zamena

Maxi verzija nosivost 1100kg,2008godina na kniska,ima odlicen motor 2...


4.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Комбиња

Вчера 09:11Iveco DAILY MAXI 2011 god,Termoking Neuvezuvano,moze zamena

Socuvano kombe ,Duplak Teemoking Neuvezuvano Zamena za avromobil..


7.900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Комбиња

Вчера 09:10HYUNDAI H1 KOMBE

2001 god vo dobra sostojba registrirano pred 1 mesec servisirano so n...


3.200 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Комбиња

Вчера 08:40Mercedes Vito 113CDI 2011g reg servisirano klima

Mercedes vito 113cdi 2011 godina registrirano do 18.10.2023 servisir...


10 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

Вчера 08:33Renault trafic 2.0dci 115ks eur5 9mesta 2012god od MK

Renault trafic 2.0dci 115ks eur5 9mesta kupeno vo renault automotive ...


10.900 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

Вчера 08:32VW TRANSPORTER T5 1.9 TDI 75KW OD 2008 VO SOBRAKJAJNA

VW TRANSPORTER T5 1.9 TDI SO 75 KW OD 2008G VO SOBRAKJAJNA REGISTRIR...


8.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Комбиња

Вчера 08:30Страна 2 од 63

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам