Подкатегорија:
                   
541 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Trimer/Trimeri

Novi Trimeri BAIKAL - 1.65 kw 52cc


4.800 МКД
или предлог цена
25 мај 12:45Промовирано

Perac 130bara zamena

Poloven golem perac 1700vati motor treba da mu se stavit nov kondezat...


2.500 МКД
или предлог цена
15 апр 14:17Prodavam Makita DF330DWE strafilica

Prodavam komplet strafilica Makita DF330DWE ispravna komplet.


2.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 МКД
13 апр 21:30Paint zoom

Se prodava paint zoom malku koristen


1 МКД
или предлог цена
13 апр 13:00Univerzalna masina Hrvatska Miostandard Osijek

Univerzalna masina Hrvatska Miostandard Osijek Masianta e vo odlicna...


36.000 МКД
или предлог цена
13 апр 13:00ALATI NOVI OD SEKAKOV VID SO MAGACINSKI CENI

ALATI Novi Od Sekakov Vid so ekstra ceni 076737623 Prakame po kargo...


77.777 МКД
или предлог цена
13 апр 11:44Parkside Rapidfire

So site mozni umetci


1.500 МКД
или предлог цена
13 апр 07:00Elektromotor

Trofazen,jacina 2.2kw vrtezi 2800vo minuta,odlicna sostojba


155 €
или предлог цена
11 апр 14:09Се продаваат 2 хидрофори

Се продаваат 2 исправни половни хидрофори/hidrofori. Повеќе информаци...


4.500 МКД
или предлог цена
10 апр 13:12Штрафелица за домашна употреба

novi strafilici za domasna upotreba so mnogu dodatoci cena 1499den...


1.499 МКД
или предлог цена
09 апр 20:27Husqvarna 365

Husqvarna 365 motor za drva kako nova iseceno 100kubika Poveke info...


29.000 МКД
или предлог цена
09 апр 15:12Se prodava

Se prodava masina za sienje


1 €
или предлог цена
08 апр 23:05pneumatsko crevo so pistol

pneumatski pistolot nov izraboten od aluminium


По Договор
или предлог цена
08 апр 15:44Se prodava masina za sienje BAGAT JADRANKA

Se prodava masina za sienje Bagat za domasna upotreba info na tel 071...


3.000 МКД
или предлог цена
08 апр 01:03PUMPA 400WAT

🌍🌍Solarni pumpi beshumni za solarni sistemi bez pritisok,izdrzlivi ...


4.490 МКД
или предлог цена
07 апр 12:22Машина за сечење дрва

Се продава машина за сечење дрва,на струја трофазна,со нов дијамантск...


750 €
или предлог цена
06 апр 22:50Pumpi za voda TOMOS

Prodavam dve Pumpi za voda TOMOS , ednata (sivata) po 6 godini stoen...


4.000 МКД
или предлог цена
06 апр 07:49Digalka dizalica dizalica polovni

Mala digalka 125/250kg Ednata e pokompletna, , a drugata e za delovi ...


4.300 МКД
или предлог цена
05 апр 13:59Masina trimer za secenje granki zelena ograda

Vo odlicna sostojba, moze i zamenA


2.300 МКД
или предлог цена
05 апр 13:58Perac za vozila

Ispraven perac za domasna upotreba.


3.000 МКД
или предлог цена
05 апр 13:58Pumpa pumpi za parno

.


2.500 МКД
или предлог цена
03 апр 17:55Pila motorna na benzin i elektricni pili

Cenite se na slikite


2.500 МКД
или предлог цена
03 апр 17:55vaga vagi od 40kg100kg200kg300kg

.


1.500 МКД
или предлог цена
03 апр 17:54Vibrator za beton so 6 metra crevo

1.5 kw


6.000 МКД
или предлог цена
03 апр 17:54Odlicno raboti

Inf 078565252


2.000 МКД
или предлог цена
03 апр 08:03Eletro motori dva trofazni 5.5kw

Dva elektro motori i dve kaisnici


1 €
или предлог цена
02 апр 09:18Ubodna pila SKIL donesena od Germanija

Kako nova


30 €
или предлог цена
02 апр 09:01IZOBOY MASINI ZA SECENJE STIROPOR

Na prodazba novi masini za secenje na stiropor


1 МКД
или предлог цена
02 апр 00:16masina za peglanje

ispravna


1.900 МКД
или предлог цена
01 апр 16:03Bagat model Jadranka

Bagat model Jadranka не е употребувана повеќе од 20 години. Механичк...


6.000 МКД
или предлог цена
01 апр 11:36Strafalki polnaci baterii servis na baterii

Prodavam polovni strafalki doneseni od Germanija odlicno socuvani . P...


7 МКД
или предлог цена
31 мар 19:48Agolna brusalka 950W Аголна брусалка MAXPULS MP-AG018

Agolna brusalka 📍950W 📍11000R/min 📍125mm 📍22.2mm 📍220-240v 50-6...


1.999 МКД
или предлог цена
30 мар 10:46Agolna brusalka fleksa 850w аголна брусалка VERTUS novi

Agolna brusalka 850w


1.500 МКД
или предлог цена
29 мар 17:06Masina za sienje

Se prodava masina za sienje vo perfektna sostojba celosno funkcionaln...


2.800 МКД
или предлог цена
29 мар 08:42Srafilica Makita

Srafilica Makita so edna baterija i polnac ispravna kako na slika


1.200 МКД
или предлог цена
28 мар 10:03MLIN CEKICAR kako nov ITNOOO EFTINOOO

mlinot e raboten dve tri sezoni kako nov e so 15 kw motor moz...


По Договор
или предлог цена
27 мар 20:22Drobilka za granki

Drobilki za ovostarnici,lozja,dvorovi. za uspesno melenje na grankite...


По Договор
или предлог цена
25 мар 10:27Farm masina za perenje avtomobili pod pritisok wap 1400w

Моќност—1400W Номинален притисок—80bar Max притисок—110bar Номинал...


5.999 МКД
или предлог цена
23 мар 14:10Strafalka Einhell 10.8 v li jon odlicna

Prodavam strafalka marka Einhell 10. 8 vo odlicna sostojba sose poln...


1.200 МКД
или предлог цена
21 мар 19:09Masina za sienje Bagat Ruza Step

Upotrebuvana e mnogu malku, zacuvana kako nova.


150 €
или предлог цена
21 мар 10:58Se prodava komplet za trimer Kawasaki TH 48

Se prodava komplet za trimer Kawasaki TH 48


1.111.111 €
или предлог цена
20 мар 15:43Страна 4 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам