Подкатегорија:
                   
543 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TRIMER STRAUS AUSTRIA 3990DEN

Trimer Straus Austria 3990den NOVi 4.2 kv jacina 8000rpm 2t benzi...


3.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

06 мај 22:29Промовирано

Drobilka za granki

Drobilki za ovostarnici,lozja,dvorovi. za uspesno melenje na grankite...


По Договор
или предлог цена
25 мар 10:27Farm masina za perenje avtomobili pod pritisok wap 1400w

Моќност—1400W Номинален притисок—80bar Max притисок—110bar Номинал...


5.999 МКД
или предлог цена
23 мар 14:10Strafalka Einhell 10.8 v li jon odlicna

Prodavam strafalka marka Einhell 10. 8 vo odlicna sostojba sose poln...


1.200 МКД
или предлог цена
21 мар 19:09Masina za sienje Bagat Ruza Step

Upotrebuvana e mnogu malku, zacuvana kako nova.


150 €
или предлог цена
21 мар 10:58Se prodava komplet za trimer Kawasaki TH 48

Se prodava komplet za trimer Kawasaki TH 48


1.111.111 €
или предлог цена
20 мар 15:43Bateriska bormsina strafilica штрафилица батериска 18V

БАТЕРИСКА ШТРАФИЛИЦА 18v Li-ion 1300mAh 1 baterija polnac 12 mesec...


2.100 МКД
или предлог цена
18 мар 13:41СПЕЦИЈАЛНА АКЦИЈА: K 4 Compact + четка со меки влакна WB

Стандардна опрема Пиштол за прскање G 180 Q Високопритисно црево 6 ...


13.500 МКД
или предлог цена
18 мар 13:06Pumpa Grundfos Scala 2

Se prodava pumpa samovsisna za zgolemuvanje pritisok na voda vo domak...


140 €
или предлог цена
11 мар 09:26Motorna pila Dolmar 116

Se prodavaat polovni delovi od motorna pila Dolmar 116. nema klip i ...


200 €
или предлог цена
10 мар 17:21Perac karcher

Poloven motorot si raboti, nema mnogu kompresija, mu treba servis tre...


2.000 МКД
или предлог цена
09 мар 20:00Masina za sienje

Imam dve masini za sienje zelenata e germanski proizvod 2000 den i ed...


1.800 МКД
или предлог цена
09 мар 19:57Pumpa za voda

Profesionalna Polovna pumpa za voda, pumpata e vo odlicna sostojba, t...


150 €
или предлог цена
09 мар 19:51Cirkular racen

Se prodavat ko za delovi ne go imam probano kako sto go imam dobieno ...


1.200 МКД
или предлог цена
09 мар 19:48Juki mashina za shienje.

Za poveke info javete se na 070427136


По Договор
или предлог цена
08 мар 17:27Masina za perenje(Машина за перење)

Продавам машина за перење -марка ГОРЕЊЕ во исправна состојба , ефтино...


3.500 МКД
или предлог цена
08 мар 07:10Makita

Makita 14.4 18v


25 €
или предлог цена
06 мар 19:25Центрифуга за мед

Изработувам поцинкувани центрифуги за мед, со 4 рамки, росвајтна осов...


9.500 МКД
или предлог цена
05 мар 21:06Black Deker 12 v odlicna original

Prodavam strafalka marka Black Decker 12 v original donesena od Germa...


1.500 МКД
или предлог цена
05 мар 17:36Vaga vagi vaga 40kg100kg200kg300kg

.


1.500 МКД
или предлог цена
04 мар 16:33Vibrator za beton racen so crevo

1 kw


2.600 МКД
или предлог цена
04 мар 16:33Bateriska pila (motorna-makota) so podmackuvanje

Bateriska pila so podmackuvanje 2-baterii Polnac Novi Makota


5.999 МКД
или предлог цена
02 мар 07:23Black&Decker racen cirkular

Odlicen Made in Germany


50 €
или предлог цена
28 фев 08:33Mini strafalica

Mini strafalica za fini raboti Cena 10€


10 €
или предлог цена
28 фев 08:02Makita polnac

So bateria mnogu jaka 14.4v


50 €
или предлог цена
27 фев 20:23Kompresor za vozduh

Se prodavaat kompresori za vozduh vo odlicna sostojba. Kompresorite s...


По Договор
или предлог цена
27 фев 10:10Jonsereds 621sweden

Se prodava jonsereds 621 donesen od svedska Pali i raboti perfektno ...


100 €
или предлог цена
26 фев 13:26elektricni sklopki i prekidaci

najrazlicni nivi i polovni no ispravni


По Договор
или предлог цена
23 фев 17:45brzouklucni spojki za vozduh

novi od 1/2" col i 1/4" col i propratni elementi


По Договор
или предлог цена
23 фев 17:45nepovraten ventil

nepovratniot ventil moze da se reparira i e od energoinvest trudbenik...


По Договор
или предлог цена
23 фев 17:43Vaga vagi 40kg100kg200kg300kg500kg

Metalni


1.500 МКД
или предлог цена
23 фев 12:10presa za tuli -cigli

presa za izrabotka na tuli тули -cigli цигли


1.100 €
или предлог цена
22 фев 07:26Kafemat Satrap kafeavtomat

Prodavam kafemat -kafe masina za esspreso,marka Satrap, poloven, done...


160 €
или предлог цена
21 фев 09:16Продавам машина за мешање бетон

Продавам машина за мешање бетон од југословенско производство, многу ...


200 €
или предлог цена
17 фев 10:24Strafalka Bosh 14.4 v original odlicna

Prodavam strafalka marka BOSH 14.4 professional plava vo odlicna sost...


1.000 МКД
или предлог цена
16 фев 11:10Strafalka marka Makita 12 v odlicna

Prodavam strafalka marka Makita 12 v original donesena od Germanija o...


1.000 МКД
или предлог цена
16 фев 11:07Trimer kosacka cilindar

Cilinsar so auspluh nov za trimer


По Договор
или предлог цена
15 фев 23:11Mashina za struzenje parket

071 309 183 lice za kontakt


450 €
или предлог цена
13 фев 14:45motorna pila still 18 ka

078435837


По Договор
или предлог цена
11 фев 21:04МАШИНИ ЗА ШИЕЊЕ МНОГУ ПОВОЛНА ЦЕНА

Се продаваат машини за шиење обични оверлок ибердек исто и Пегли со ...


50 €
или предлог цена
09 фев 09:45Fleks brusalica brusilica brusilka

Fleksot e kompleten no mislam deka trebat drugi çetkici ili e problem...


900 МКД
или предлог цена
05 фев 10:10Страна 5 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам