Цела Македонија
                   
55142 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PEUGEOT 206+ 1.4HDI 2010 TOVARNO

Voziloto e vo odlicna sostojba. Zimski gumi odlicni Klima Abs Servo P...


3.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

16 јан 16:31Промовирано

CITROEN DS5 2.0 HDi ЕСКЛУЗИВЕН МОДЕЛ - КОЖА *НЕУВЕЗЕН* -12

CITROEN DS5 2.0 HDI 165 KS 6 SPEED, НЕУВЕЗЕН ОД ПРВ СОПСТВЕНИК! КУП...


14.700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

18 јан 19:51Промовирано

Ford Ka 1.3cdi-2013g.

Ekonomicen dizel motor i odlicna sostojba na voziloto! Oprema: klima...


4.350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

16 јан 13:42Промовирано

❄❄ lanci za sneg [ 4x4 ] ❄❄

078 333 158 viber made in Rusia ( visoko kvalitetni prakticni la...


2.490 МКД
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 13:00Renault Scenic 1.9 Dci

Prodavam Senic. Od oprema: Klima, Kozen volan, elektrika prozori x4...


2.900 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 13:00AVTOMOBILOOT SE PRODAVA [Spark,'Punto,Polo,Corsa,Clio,Golf]

Proizvedeno 2008 god. Motor 2.0 TDI Menuvac 6 brzini - Registriran...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00Nexia Daewoo

prv gazba prva boja cenata e fiksna info 071223943


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Се продава BMW 116d

Се продава BMW 116d, купено од BMW (Маккар), гаражирано, во одлична с...


11.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Renault Megane 1.5 DCI 90 KS 2009 Godina

Se prodava renault megane 2009 godina, redovno servisiran i odrzuvan....


4.600 €
или предлог цена
Македонски Брод

Автомобили

Денес 13:00Audi A4 1.9 TDI S line

Se prodava Audi a4 1.9 tdi 131hp Sline 2002/01 17 bandazi so novi ...


3.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 13:00RANGE ROVER SPORT 2.7 V6

RANGE ROVER SPORT SO 220 000km FULL - HSE OPREMA.REGISTRIRAN DO 05.20...


11.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00Premium возило: Honda Legend 3.5L V6 4х4 неувезено

Продавам екстра луксузно возило: Honda Legend 3.5L V6, купено од Makp...


12.750 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
13.950 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 13:00AVTOMOBILOOT SE PRODAVA [Spark,'Punto,Polo,Corsa,Clio,Golf]

Na IBIZATA mu e napraven Golem i Mal servis. - Reg. e do 11 / 2021g....


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00PORSCHE CAYENNE 4,5 S KAKO NOV BESPREKOREN

Prodavam PORSCHE CAYENNE 4, 5 S BESPREKOREN ODLICEN Plinski ured vo ...


15.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 13:00***Audi A6 Allroad 3.0 TDI 09/10***

**********AUDI A6 ALLROAD 09/10 239HP 227000 KM ******FULL OPREMA SE...


10.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 13:00Se prodava punto 1.3 multijet

Se prodava fiat punto 1.3 multijet 145.000 km 2 seta gumi: zimski ...


2.250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Се продава Volvo s60 на Бензин и МЕТАН GNC

- Се продава Volvo s60 на бензин и метан фабрички, автомобилот е увез...


4.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Peugeot 3008 2.0HDI 110kw/150ks (2013g)

Купен од Швајцарија пред 2 години од прв сопственик(Фирма во Цирих)!С...


7.150 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.200 €
Струмица

Автомобили

Денес 13:00SE PRODAVA Seat Altea 1.9 105ks 2007god

Seat Altea 1.9 105ks 2007god.registrirana do 25.08 2021god ...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00ALFA ROMEO MiTo 1.6JTDm SBK-Edition 2009 EURO 5

Voziloto e vo EXTRA sostojba.Kako nadvoresnost taka i vnatresnost.Ne ...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00PRODAVAM MITSUBISHI COLT 1,5 AUTOMATIC PLIN

-1,5 / 80 kw / 110 h.p / Automatic / Plin -Extra Full Oprema. -Kupe...


4.499 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 13:00TOYOTA COROLLA 2007 1.4 D4D

Продавам Тојота корола од 2007 година дизел, мотор 1.4 D4D. Колата е ...


5.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Peugeot 206

Se prodava Pezo 206 limited edition Godina :2009 5 vrati 1,4 benzi...


3.199 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Mercedes C350 CDI 4Matic AMG LINE 2010 euro5

Mercedes c350 cdi 4matic BlueEfficiency 2010🇨🇭🇨🇭 Najdobrite euro...


9.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Се продава Vectra C 2.2 DTI

Се продава Opel Vectra C 2.2 DTI во екстра состојба Увезено од CH пр...


2.600 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.800 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Audi A4, 1.9 TDI 2002, 101hp

Se prodava audi A41,9.tdi 74kw vo odlicna vozna sostojba, servisirano...


3.550 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Денес 13:00Sharan

Se prodava VW sharan 2.0 TDI 7 sedista uvezen od ch site servisi mal ...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Денес 13:00SEAT LEON 1.9 TDI 2007 GODINA

Seat leon 1.9 tdi 2007godina KLIMA EL.NA PREDNI STAKLA AL. BAN...


4.400 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Renault scenic 2 1.9 131ks

Se prodava Renault Scenic 2 1.9 DCI 131ks Pominati 184 000km Registr...


4.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 13:00VW GOLF 1.9 TDİ 2008 BLUEMOTION FABRİKA

PRODAVAM VW GOLF 1.9.TDI "Proızvotsvo" *09-2008* So noviot...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Автомобили

Денес 13:00SE PRODAVA FORD MONDEO 2.0 TDCI 2003

Se prodava dobro socuvano FORD MONDEO 2.0 TDCI 2003 godina ili zamena...


2.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Денес 13:00RENAULT KOLEOS 2.0DCI NOV UVOZ SWISS 4X4 STAKLO!!

PRODAVAM 🇨🇭🇨🇭RENAULT KOLEOS 2.0 DCI(110KW)2009GOD.NAJDOBRIOT DIZ...


6.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.600 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Pezo 508 1.6hdi 2011god

Vozilo e odlicna sostojba vredi dase vidi reg do 10mesec


8.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Pezo 508 1.6hdi 2011god

Voziloto e vo odlicna sostojba vredi dase vidi, reg do 10mesec Tel 0...


8.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Golf VII 2.0 2013

Prodavam golf 7 2.0 150 ps 2013 god . Pominati 150.000 , registrira...


11.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
11.999 €
Сарај / Скопје

Автомобили

Денес 13:00CITROEN C4 AIRCROOS EXCLUSIVE 1.6HDI 4X4

KOLATA E SO REALNI KM SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM NAJVISOKO NIV...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00se prodava djip touareg 3.0tdi

se prodava djip touareg 3.0tdi 245 ks proizveden 2012 godina so 171.0...


21.700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Opel Astra H 2008

Oprema COSMO Ima senzori za parkiranje nazad Ima pominato 220000km So...


4.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:00Caddy 2011 1.6tdi 75kw

Se prodava caddy 2011 1.6 Full oprema Registrian do 5 mesec


8.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 13:00SE PRODAVA OPEL ZAFIRA mnogu socuvana

REGISTRIRANO CELA GODINA 09.2021 2.0 DIZEL ATEST NA FOLII NAJVISOK...


2.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Seat so tri crveni 110 kw

Seat toledo 1.9 tdi motoe dobar menjać 6 brzini


110 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

Денес 13:00Se prodava Ssangyong Musso

Vo odlicna sostojba se ispravno


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.300 €
Струга

Автомобили

Денес 13:00Seat leon 1.9 tdi Cupra style

Seat leon 1.9 tdi 105 📌Cupra style 📌Cupra sedista 📌...


5.250 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.300 €
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Страна 1 од 1379