Цела Македонија
                   
55277 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CITROEN C5 EXCLUSIVE

Citroen c5 Exclusive Godina:2010 Motor: 2.0 KS: 163 Kolata e unik...


7.950 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

14 јан 18:29Промовирано

Mercedes-Benz B-Klasse B 180 CDI Automatic

Mercedes-Benz B-Klasse B 180 CDI Automatic -Година на производство: ...


5.700 €
или предлог цена
14 јан 16:59Промовирано

Toyota Corolla Verso 2.2d4d Extra Full odlichna,servisirana

PRODAVAM TOYOTA COROLLA VERSO 2.2 D4D-136KS,FULL OPREMA,VOZILOTO E VO...


4.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

JEEP GRAND CHEEROKE - 2012 год

Се продава JEEP GRAND CHEROKEE - Година на производство - 2012 год. ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Mitsubishi Pajero 3.2DI 2007GOD

Voziloto e so stranski tablici, ne carineto. Vo mnogu dobra sostojba...


7.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00audi A4 1.8 TFSI 2009

kolata e vo odlicna sostojba 4 zimski i 4 letni gumi so 8 bandazi moz...


8.400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Lancia Lybra 2.4 jtd

Продавам Lancia Lybra 2.4 jtd 2000година Регистрирана до 1ви октомв...


900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 13:00Passat B6

Passat B6, 2006, 1.9TDI , 105ps 2 para bandazi i gumi (letni-zimni) ...


6.000 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

Денес 13:00Bmw 535d M pacet bi-turbofull

Bmw 535d m pacet bi turbo so full oprema Nja full oprema sto ekzisti...


24.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:00Golf 4

Golf 4 karavan vo odlicna sostojba


1.900 €
или предлог цена
Крушево

Автомобили

Денес 13:00BMW 525D

Колата е увезена 2009 година и е во перфектна состојба. Редовно одржу...


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Fiat Stilo 1.9 JTD

Se prodava Fiat Stilo 1.9 JTD - Dizel - 85kw, 116ks - 3 vrati - El...


2.250 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00SEAT ALTEA 2005 2.0 TDI

SEAT ALTEA 2.0 TDI 140 PS Kolata poseduva 4 novi letni gumi, tempoma...


3.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 13:00NISSAN MICRA 1.2 BENZIN 2008 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

NISSAN MICRA 1.2 BENZIN 2008 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA,PLATENI SI...


3.150 €
или предлог цена
Денес 13:00BMW 120D E87 163KC

Se prodava bmw 120d 2005 godina 120kw ili 163 kc registrirano do 12ti...


4.900 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.200 €
Лозово / Свети Николе

Автомобили

Денес 13:00Smart fortwo

Se prodava Smart fortwo 2002 so 600cc vo odlicna sostojba, pogoden za...


1.650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:00Honda Civic 1.8 i-VTEC Executive trim

Honda Civic 1.8 i-VTEC Executive trim 140 ks Najdobriot motor od h...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00Mercedes Benz E400 4Matic Coupe (333ps)

Samo za seriozni kupuvaci bez kompenzacii God:2015 Km:28000 075377007


41.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Се продава Ауди А4 - 2001 година

Колата е во одлична состојба со зелен картон . Има нови зимски гуми ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Audi A6 3.0 Quattro 05

Se prodava Audi A6 3.0 dizel automatic Quattro servisirano pred 3000 ...


6.000 €
или предлог цена
Денес 13:00gumi 165-70-13 = 1.500 mkd.

078-333-158 viber isporaka niz cela MK za 1 raboten den poveke ...


1.500 МКД
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 13:00Mitsubishi colt 1.3 benzin 2010

Se prodava mitsubishi colt 1.3 benzin God:2010 Km:143.000 Klima R...


3.850 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Vw golf 6 bluemotion 2012

147000 km Kozen volan Kozen menuvac Komandi na volan Tempomat Pa...


7.499 €
или предлог цена
Денес 13:00gumi гуми 31х10.5-15 4х4 А/Т

078-333-158 VIBER - isporaka za 1 raboten den - poveke modeli i d...


5.000 МКД
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 13:00Fiat Grande Punto 1.9 JTD multijet 2007 god

Se prodava Fiat Grande Punto 1.9 JTD Multijet vo odlicna sostojba C...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Se prodava Polo 1.4 Benzin Plin Ates Registrirano

Se prodava Polo 1.4 Benzin Plin Ates Poloto e registrirano so 4 ...


1.100 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 13:00Opel Antara 2,0 Dizel 4x4

Se prodava Opel Antara met.siva boja,od 2009god,neuvezuvana,so 131000...


7.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 13:00BMW 320 Ci Coupe- ZAMENA/Za keš extra cena

IMA EXTRA KEŠ CENA može i ZAMENA . Full oprema, god 2000/2001. Regist...


2 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 13:00GOLF 5 1.9 TDI 105KS HIGHLINE

Golfot e nov uvoz so plateni davacki i napravena homologacija vozi...


4.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 13:00AUDI A4 2.0 TDI Novo vozilo

Voziloto e nov uvoz od Italija so platena carina homologacija i preve...


8.700 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 13:00Hyundai I10 1.1 NAJDOBRA PONUDA

#понуда за проверено и сервисирано користено возило #HYUNDAI #I10 ...


3.500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Mitsubishi Lancer

Mitsubishi Lancer 1.6 benzin 94' 270ooo km


300 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Prodavam Alfa vo odlicna sostojba

Kolata e redovno servisirana i registrirana do 08/2021.Karoserijata e...


1.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Reno megan 1.6

Prodavam reno megan 1.6 90 ks so plin atest registrirano do 7mesec so...


1.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Se prodava!

Cenata ne e fiksna 071540114


1.700 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

Денес 13:00Се продава Xsara 1.6i

Се продава Citroen Xsara 1.6i бензин 98 година. Мераклиски возена, ...


1.150 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Се продава BMV караван, 525D

Се продава BMV 525D караван, во одлична состојба, со затемнети стакла...


8.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Se prodava Pasaat B7 2.0 TDI BlueMotion

Se prodava Passat B7 2.0 TDI BlueMotion so realni kilometri proverka ...


10.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Fiat Multipla 1.9 dizel

Se prodava Fiat Multipla Proizvedena 2000 godina Motor 1.9 dizel ...


2.800 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Se prodava fiat doblo 1.9

OPREMA -KLIMA -ELEKTRICNI PROZORI -PODESUVANJE NA SEDISTA -AIRBA...


3.999 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 13:00Opel Monterey

Opel monterey na delovi Tel: 077 966 579


10 €
или предлог цена
Денес 13:00AUDI A4 2.0 TDI 2010 S LINE

Возилото е во одлична состојба. Многу опрема. Навигација Итн


8.700 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.900 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 13:00SE PRODAVA LEXUS RX 450h PRESIDENT

Се продава Лексус рх450 хибрид, произведен во 2017 година со 52000км ...


69.700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Страна 4 од 1382