Цела Македонија
                   
55041 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi A4 1.9 TDI S line

Se prodava Audi a4 1.9 tdi 131hp Sline 2002/01 17 bandazi so novi ...


3.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

RENAULT KOLEOS 2.0DCI NOV UVOZ SWISS 4X4 STAKLO!!

PRODAVAM 🇨🇭🇨🇭RENAULT KOLEOS 2.0 DCI(110KW)2009GOD.NAJDOBRIOT DIZ...


6.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.700 €
Куманово

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Bmw E90 318d

Колата е во одлична состојба , има направено комплетен сервис , Кол...


5.500 €
или предлог цена
Вчера 17:35Промовирано

BMW E60 Na delovi

Se prodavat delovi za BMW E60 3.0 D Automatik Prakame po kargo


123 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 22:03Opel Zafira B Na delovi

Delovi za Opel zafira B 1.9 CDTI 88kw 120 PS


123 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 22:03BMW 118 2.O 122 KS 2006 PREKRASNO............

PRODAVAM BMW 118 2.0 122KS DIZEL 2006 GODINA VO BESPREKORNA SOSTOJBA ...


4.499 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 22:03GOLF 5 PLUS CROSS 2007 1.9 TDI 77KW 105KS

PRODAVAM GOLF 5 PLUS 77KW105KS 1.9TDI VO EXTRA SOSTOJBA MAKSIMALNO S...


5.699 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 22:03Delovi za PEUGEOT 206 307 407

Se prodavat delovi za Pezho 206,306,307,407 1.4 HDI, 1.6 HDI, 2.0 ...


123 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 22:03Се продава Opel Vectra 1.8 ,C

Година:2003.Во одлична состојба,со мала потрошувачка.Октомври 2018 ,з...


2.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 22:02Citron Xsara

Registiran novi gumi servisiran korpa llamella nova nov akumlator


1.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 22:01Kupuvam Fiat Uno 1.1 1995 god. za delovi

KUPUVAM Fiat Uno 1.1 benzin so 5 vrati, 1995 god. Pozelno zelena boja...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 22:00TOYOTA YARIS 2010 NEUVEZENA

Prodavam Toyota Yaris od 2010 godina Motor 1.0 ccm so 69ks, vtor gazd...


4.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Вчера 21:58VW Golf 5 1.9

VW GOLF 1.9TDI **77KW-105KS**2005GODINA Odlicna sostojba Registr...


4.700 €
или предлог цена
Радовиш

Автомобили

Вчера 21:57BMW 525d E60 FACELIFT (EXTRA)

Поседува 4 нови гуми 17” алу. фелни автоматски менувач кобра темпо...


8.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:57Prodavam Ford Focus 1.8

Kolata e vo dobra sostojba. Motor menjac odlicni, nov set korpa,lamel...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.800 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

Вчера 21:56Bmw 318tds Delovi

Bmw 318tds celo za delovi... Info 078670345


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 21:56BMW 525D 2008god.. Facelift

BMW 525d FACELIFT 197hp новиот мотор. Од опрема колата поседува: ...


8.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.000 €
Битола

Автомобили

Вчера 21:55Шлеп служба Сателит Врши технички преглед на Бугарски возила

плаќање на данок зелена карта


7 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
70 €
Македонска Каменица / Делчево

Автомобили

Вчера 21:52Slep sluzba satelit vrsi tehnicki pregled na bugarski vozila

plaknje na danok i zelena karta


1 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Автомобили

Вчера 21:52Seat Ibiza 1.4i 101ks sport 12.2005g bez zabeleski

🇨🇭🇨🇭Seat Ibiza 12.2005g 1.4 101ks 180000km servisna kniska do po...


2.650 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.700 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

Вчера 21:51Bmv z4

Se prodava bmv z4 vo odlicna sostojba nov plinski ured !!! Napraven k...


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:47Seat Ibiza 1.2 Benzin/A-test Plin ***Ekstra Cena*** -09

Seat Ibiza 1.2 Benzin/A-test plin 2009 godina super socuvana bez nika...


3.900 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Вчера 21:44SE PRODAVA HONDA ХОНДА FR-V DISEL 2.2 I-CDTDI 138 K.S.

SE PRODAVA HONDA FR-V 2.2 138 K.S. 2005 GOD. SO FUL OPREMA: ...


6.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Вчера 21:43KUPUVAM BRANIK ZA FRONTERA

☎️ - 077 926 120


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 21:43Seat Ibiza 1.2

Seat ibiza 1.2 registrirana zelen karton so plin(treba samo da se ate...


2.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 21:43Se prodava Golf 6 1.6 tdi

Se prodava golf 6 1.6 tdi so 105 konja. Proizveden e 2012ta godina i ...


7.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 21:37Bmw e90 318 i benzin plin

Bmw 318i 2006 god. 95kw 130ks Reg.11.2021 Zelen karton Ates plin ...


5.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 21:35Mercedes E220

Mercedes E220 top forma Telefon 078-861-577 Filip


2.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 21:35Audi A4 2.0TDI 143ks

Audi A4. 2.0TDI 143ks 2008god perfekten motor so mnogu mala potrosuva...


7.777 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.999 €
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 21:34BMW F20 118D 105KW SPORT LED BI-XENON NAVIGACIJA

BMW F20 118D 105kw(143ks) 6 brzini 2012 godina na proizvodstvo Euro 5...


10.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 21:34JAGUAR XF 2.7 D 152KW AVTOMATIK KOZA BI-XENON NOV

Jaguar XF 2.7 Diesel 152kw(207ks) V6 2008 godina Avtomatik Luxury so ...


10.900 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 21:34MINI COUNTRYMAN ALL4 1.6 D 4X4 PERFEKTEN

Mini Countryman 1.6 Diesel ALL4 4x4 2011 godina so full oprema 2 kluc...


10.900 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 21:34FORD B-MAX 1.4 BENZIN + ATEST PLIN TITANIUM UNIKAT

Ford B-Max 1.4 Benzin 66kw(90ks) + Fabricki atestiran plinski ured 20...


7.300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 21:34PEUGEOT 308 1.6 BLUE-HDI 88KW 6 BRZINI LED NAVI

Peugeot 308 1.6 BLUE-HDI 88kw(120ks) 6 brzini 2015 godina na proizvod...


7.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 21:34SKODA FABIA 1.2 TDI 55KW GREENLINE NAVIGACIJA DVD

Skoda Fabia 1.2 TDI 55kw(75ks) 2011 godina na proizvodstvo Euro 5 GRE...


4.600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 21:33SEAT LEON 1.6 TDI 81KW 6 BRZINI ECOMOTIVE PERFEKT

Seat Leon 1.6 TDI 81kw(110ks) 6 brzini 2015 godina Ecomotive Euro 6 s...


9.900 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 21:33FIAT BRAVO 1.6 M-JET 120ks 2008

FIAT BRAVO 1.6 M JET 88KW 120KS 6 BRZINI 2008GOD MNOGU EKONOMICEN I I...


3.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.850 €
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 21:33SEAT CUPRA 1.9 TDI 118KW PRV SOPSTVENIK UNIKATEN MODEL

Seat CUPRA 1.9 TDI 118kw(160ks) 6 brzini 2007 godina na proizvodstv...


5.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 21:33FORD FIESTA 60kw benzin-plin euro5

FORD FIESTA 1.2 бензин-плин фабрички арестиран 60kw Новa перфектна ЕU...


4.100 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 21:33Citroen xsara Picasso 1.6HDI

Se prodava Citroen xsara Picasso 1.6HDI 66kw 90ks 2006god na Original...


2.750 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 21:33OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 103KW INNOVATION LED NAVI

Opel Insignia 2.0 CDTI 103kw(140ks) 6 brzini 2015 godina na proizvods...


10.800 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 21:33Ford Focus 1.6 66kw 90ks

*NOVO NA PAZAROT FORD FOKUS 1.6 TDCI - TITANIUM 173880Km 100% GARA...


4.200 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Вчера 21:33OPEL ASTRA K 1.6 CDTI 81KW LED ACTIVE PERFEKTNA

Opel Astra K 1.6 CDTI 81kw(110ks) 6 brzini 2018 godina Euro 6 Active ...


10.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 21:33Страна 5 од 1377