Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1416 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NOVA ROTOFREZA РОТОФРЕЗА HIDRAULICNO POMESTUVANJE

PRODAVAM NOVA ROTOFREZA SO RABOTNA POVRSINA 130CM.MOZE I ZAMENA,DAJTE...


2.100 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Delovi za Kultivator IMT 506

Prakjam po kargo ..


По Договор
или предлог цена
27 мар 13:31Промовирано

Ford 2000

Se prodava ford economy 2000 vo super sostojba za povekje inf na 076...


3 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.400 €
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

28 мар 17:35Промовирано

Krimer Raul slovenski 1.80

Krimer Raul slovenski 1.80 vo odlicna sostojba


500 €
или предлог цена
Денес 00:57KRIMLER 2.5m.

Se prodava odličen krimler so valjak so 24 guski


750 €
или предлог цена
Вчера 22:20AGREGAT ZA VODA, MOTOR ZA VODA, PUMPA

Se prodava bukvalno nov agregat za voda agrostroj ljubjana..... Agreg...


4.500 €
или предлог цена
Вчера 22:08Baliracka polska z224/s

Vo ispravna sostojba. Cenata e fiksna I bez zameni.


2.999 €
или предлог цена
Вчера 22:03Plug GASSNER

Tro brazden obrtac celosno repariran vo makedonija voopsto ne e koris...


1.400 €
или предлог цена
Вчера 22:03LEMKEN PODRIVAC

Se prodava riperot mnogu malku koristen so 11 oprugi ima i tanjirac...


1.500 €
или предлог цена
Вчера 21:15PRIKOLKA GOSA KIPER

Se prodava prikolka Gosa kiper na federi so dokumenti vo odlicna sost...


4.300 €
или предлог цена
Вчера 21:14Osovina za prikolica 4000den

120sm


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:57Прскалица 220л

Прскалица 220 лит. Инф 070 891 894


1 €
или предлог цена
Вчера 20:25Plug

Prodavam Plug mnogu malce koristen samo za svoji potrebi cena povolna...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:18Тањирачи

Се продаваат тањирачи со 21 диск. Цена 400 евра. Коце 078-458-331.


400 €
или предлог цена
Лозово / Свети Николе

Земјоделски возила / Приклучни машини

Вчера 20:03Карданска пумпа за наводнување, двостепена 1800л

Карданска пумпа за наводнување, двостепена 1800л Пумпа за вода


1 €
или предлог цена
Вчера 19:14Косачка 165 и обраќачка хеликоптер

Се продава косачка 165 и обраќачка хеликоптер


1 €
или предлог цена
Вчера 19:13Krimer Raul slovenski 2.60

Krimer Raul slovenski 2.60 vo odlicna sostojba


600 €
или предлог цена
Вчера 18:42MASINA ZA SADEJNE NA TUTUN

Masina za sadejne na tutun - 3 ka Cena 370€ 📞077761666


370 €
или предлог цена
Вчера 18:02  НОВ ОГЛАС

Prikolica

Se prodava prikolica za traktor..So novi gumi 16ki. tell 071 215 412


400 €
или предлог цена
Вчера 17:10SE PRODAVA SEALKA

CETIREDNA SEALKA 2 SEZONI KORISTENA SERVISIRANA ZA POVEKE INFO N...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:25Prikolka za traktor

Prikolka za traktor cena 200 evra


200 €
или предлог цена
Вчера 14:10RAMNAC ZA TRAKTOR 2.5M NAPRET I NAZAT

Ekszra


550 €
или предлог цена
Вчера 13:15VALJAK

Valjak 280sm


1.250 €
или предлог цена
Вчера 13:15PRSKLA 600L 12ME RAM

Vo dobra sostojba v pumpa barajte na ovoj br071222007


650 €
или предлог цена
Вчера 13:14PRIKOLKA od ch

Ekd


2.000 €
или предлог цена
Вчера 13:14CISTAC ZA SNEG

TEL 071222007


2 €
или предлог цена
Вчера 13:14PRIKOLCA 8T KIPER

Kipa na 3 strani


2.600 €
или предлог цена
Вчера 13:13KOSACKI CH

Vo odlicna sostojbs


900 €
или предлог цена
Вчера 13:13NOVA ROTOFREZA РОТОФРЕЗА HIDRAULICNO POMESTUVANJE

PRODAVAM NOVA ROTOFREZA SO RABOTNA POVRSINA 130CM.MOZE I ZAMENA,DAJTE...


2.100 €
или предлог цена
Вчера 13:00Prskalka ( prskacka )

Se prodava prskalka slovenska, vo ispravna sostojba. Tel. 072 219 919


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Seacki - Masini za sadenje tutun

Se prodava trojka kartel i petka masini za sedenje tutun Povekje i...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Се продаваат приклучни машини - фрези

Се продаваат приклучни машини - фрези. За подетални информации јавет...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Се продава нова прскалка TECNIS

Се продава нова , некористена прскалка TECNIS-2500 кг 24м крила. За ...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00  НОВ ОГЛАС

KADIOGLU megjuredna senzorska obrabotka OVLASTEN ZASTAPNIK

Машини з меѓуредна обработка од најпознатиот БР.1 производител КАДИОГ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:39Megjuredna senzorska univerzalna kopacka

Kadioglu иновативна меѓуредна сензорска универзална копачка. Се монти...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:39НОВИ x2 МУЛЧЕРИ со КАРДАН 140cm

Нови МНОГУ КВАЛИТЕТНИ мулчери х2 на лагер веднаш достапни Специфика...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:39Kadioglu megjuredna obrabotka na ovosni i lozovi nasadi

Најновиот модел на Kadioglu меѓуредна обработка на лозови, овошни нас...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:39Kadioglu megjuredna kosacka za treva, BIOROTOR

Kadıoğlu Makine Ecoskid Тример/ ♻️Биоротор♻️ за косење на трева меѓу ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:39KADIOGLU Elektrojet podvizni prskaci

НАЈИНОВАТИВНИТЕ ПРСКАЧИ❗❗ KADIOGLU Elektrojet ПРСКАЧИ, се монтираат ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:39Tresaci na stebla i granki

KADIOGLU ТРЕСАЧИ ✅Тресење на стебла и гранки од орев, слива, јаболко...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:39Se prodavaat sealki sulky i nodet

So 19 ralnicinja vo ispravna sostojba


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:33Se prodavaat tegovi za traktor

Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:33Se prodava seme detelina debarka bez zolta trava

Semeto e selektirano


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:33Страна 1 од 36

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам