Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1413 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ford 2000

Se prodava ford economy 2000 vo super sostojba za povekje inf na 076...


3.400 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

21 мар 13:54Промовирано

NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA TRIMERI

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO SITE DELOVI I OPREMA ZA TRIMERI OSVEN TRI...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:26Промовирано

NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI ZA VODNI PUMPI TOMOS

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO REZERVNI DELOVI ZA VODNA PUMPA TOMOS I ZA...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:27Промовирано

ATOMIZER Extra

ova e italjansko proizvodstvo, vo grcija se vklopeni.Ima dvo klipna i...


850 €
или предлог цена
Вчера 22:30Prasac plug krimler

Poloven,dobar.180cm...


200 €
или предлог цена
Вчера 21:15Prodavam plug leopard 14 inci

Prodavam plug leopard visoki klinasti 14 incen


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Земјоделски возила / Приклучни машини

Вчера 17:32Krimer Raul slovenski 2.60

Krimer Raul slovenski 2.60 vo odlicna sostojba


600 €
или предлог цена
Вчера 15:07BALIRACKA JOHN DEERE 224 T

Informacii na tel 033 371 300 , 078 371 300 ,077 682 682


1 €
или предлог цена
Вчера 13:50SE PRODAVA PRIKOLICA

Prodava se prikolica 5 tonska zmaj


1.250 €
или предлог цена
Вчера 11:49Gjubrerasturac

Prodavam gjubrerasturac od 600kg so edna osovina 078210101


1 €
или предлог цена
Вчера 11:11ATOMIZERI I PRSKALKI

Atomizeri i prskalki od Tursko proizvodstvo Atomizer 400l 1250e Ato...


550 €
или предлог цена
Вчера 10:25Sealki za pcenka i soncegled Atomizeri po extra ceni

Mehanicki sealki dvoredni, troredni i cetiri redni po super ceni. Sek...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:24FREZI, TANJIRACI,KOSACKI SEALKI, PRSKALKI, ATOMIZERI PLUGOVI

Golem izvor na tanjiraci x tip od 20,24,28 so dimenzija na diskovi od...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:23Plug dvoblazden

Plug 14 inci kverneland dvobrazden visokoklinest so novi ralnici i si...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:05KOSACKI CH

Vo odlicna sostojbs


900 €
или предлог цена
Вчера 07:54Kiper

Se prodava mnogu malku koristena so dokumenti


1.350 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.400 €
Вчера 05:47KRIMLER 2.5m.

Se prodava odličen krimler so valjak so 24 guski


750 €
или предлог цена
24 мар 21:44Фреза-Сеалка-Ваљак

Се продава фреза-сеалка-ваљак (комплет) DUTZI KR 2000. Сеалката е 16...


2.750 €
или предлог цена
24 мар 20:39Београдска приколица регистрирана

Се продава београдска приколица, регистрирана со кипер во одлична сос...


1.280 €
или предлог цена
24 мар 18:58Prikolka traktorska

Prodavam prikolka Beogradska vo dobra sostojba za podetalni informac...


5 €
или предлог цена
24 мар 18:55Freza pipalica

Se prodava megjuredna bocna freza pipalica so plus kabinska komanda.O...


1.900 €
или предлог цена
24 мар 18:53Prodavam Atomizer prskalica kranjska so kardan

Prskalicata e stara 6 godini , no e mnogu malku koristena povekje ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.200 €
24 мар 18:10СЕ ПРОДАВААТ ТРОБРАЗНИ ПЛУГОВИ

Се продаваат тробразни плугови цена на телефон: 070702566 Чедомир


500 €
или предлог цена
24 мар 14:36Приколка

Продавам приколка со шапа инсталација топови тел 070511496


300 €
или предлог цена
24 мар 12:11Prikolka za IMT 509.

Prikolka za imt.509. Mob za kontakt. 070/489-899.


По Договор
или предлог цена
24 мар 11:20Plug unlu

Se prodava plug unlu 12, 4 brazdi So nego idat 8 shpicevi, 4 ralnik...


2.000 €
или предлог цена
24 мар 09:10Targa za jonce

Targa za tovaranje jonce Imame tri 1.Dljina 7 . Sirok 2.50 2 d...


1.200 €
или предлог цена
24 мар 07:54Automizer

Se prodava grcki atomizer od 330 litri so dva klipa i golema perka su...


850 €
или предлог цена
24 мар 07:36Masini za cistenje lupenje na orev

♻️ZUHER AGRO RESEN♻️ Ви ја претставуваме машината за лупење на орев ...


По Договор
или предлог цена
23 мар 23:31Tresaci na stebla i granki

KADIOGLU ТРЕСАЧИ ✅Тресење на стебла и гранки од орев, слива, јаболко...


По Договор
или предлог цена
23 мар 23:30KADIOGLU Elektrojet podvizni prskaci

НАЈИНОВАТИВНИТЕ ПРСКАЧИ❗❗ KADIOGLU Elektrojet ПРСКАЧИ, се монтираат ...


По Договор
или предлог цена
23 мар 23:30Kadioglu megjuredna kosacka za treva, BIOROTOR

Kadıoğlu Makine Ecoskid Тример/ ♻️Биоротор♻️ за косење на трева меѓу ...


По Договор
или предлог цена
23 мар 23:30Kadioglu megjuredna obrabotka na ovosni i lozovi nasadi

Најновиот модел на Kadioglu меѓуредна обработка на лозови, овошни нас...


По Договор
или предлог цена
23 мар 23:30НОВИ x2 МУЛЧЕРИ со КАРДАН 140cm

Нови МНОГУ КВАЛИТЕТНИ мулчери х2 на лагер веднаш достапни Специфика...


По Договор
или предлог цена
23 мар 23:30Megjuredna senzorska univerzalna kopacka

Kadioglu иновативна меѓуредна сензорска универзална копачка. Се монти...


По Договор
или предлог цена
23 мар 23:26KADIOGLU megjuredna senzorska obrabotka OVLASTEN ZASTAPNIK

Машини з меѓуредна обработка од најпознатиот БР.1 производител КАДИОГ...


По Договор
или предлог цена
23 мар 23:26Krimer Raul slovenski 1.80

Krimer Raul slovenski 1.80 vo odlicna sostojba


500 €
или предлог цена
23 мар 23:04MASINA ZA FOLIJA

SE PRODAVAAT NOVI PRIKLUCNI MASINI ZA POSTAVUVANJE FOLIJA I SISTEM K...


800 €
или предлог цена
23 мар 20:27Plug imt 756 dvobrazen 12 inci 071314774

Plug dvobrazen ispraven 12 inci 071 314 774 071314 774


20.000 МКД
или предлог цена
23 мар 19:35Krimler REGENT so 18 es oprugi

Krimlerot e 1.8m za traktor 50/55 konji. Spremen za na niva. Kvalitet...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Приклучни машини

23 мар 19:03Zadna korpa RIKO Slovenska

Korpata ima dve kopanki za torajne gnoj i pesok. Malku rabotena, pasu...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Приклучни машини

23 мар 19:02Delovi za masini za sadejne tutun

Delovite se prilicno novi


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Приклучни машини

23 мар 19:02Cisterna traktorska 3t

Vo ispravna sostojba bez nikakvi problemi so nova pumpa,so cela oprem...


1 €
или предлог цена
23 мар 18:40Страна 2 од 36

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам