Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1451 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI ZA MOTOKULTIVATORI

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO REZERVNI DELOVI ZA MOTOKULTIVATORI ZA IMT 50...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:26Промовирано

NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA TRIMERI

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO SITE DELOVI I OPREMA ZA TRIMERI OSVEN TRI...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:26Промовирано

NAJGOLEM IZBOR Z REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA PILI

KEKO MOTORS NAJGOKEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA MOTORNI PIL...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:25Промовирано

Freza pipalica

Se prodava megjuredna bocna freza pipalica so plus kabinska komanda.O...


1.750 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.800 €
27 мај 17:18Krimleri

Krimlerite se novi, dvoredni, so 11 italijanski spirali. Cena: 280 e...


280 €
или предлог цена
Лозово / Свети Николе

Земјоделски возила / Приклучни машини

27 мај 13:41Sasija za prikolica

Sasija za prikolica Dolzina 5m na 86 sirina Tel 070-857-399


1 €
или предлог цена
27 мај 13:09Se prodava masina za sadenje pcenka

SE PRODAVA MASINA ZA SADENJE PCENKA


1.500 €
или предлог цена
27 мај 13:05PRODAVAM PUMPA ATOMIZER ZA PRSKANJE "MIO STANDARD" VTP-25

PRODAVAM KLIPNA PUMPA NA VISOK PRITISOK ATOMIZER ZA PRSKANJE "MIO STA...


По Договор
или предлог цена
27 мај 10:36Vakumska sealka za pcenka, soncogled

Se prodava vakumska sealka azim so depozitori za gjubre i kompijuter ...


3.200 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Приклучни машини

27 мај 09:20Се продава балирачка FAHR 400

Во исправна состојба, спремна за работа


По Договор
или предлог цена
27 мај 08:27Agregat za voda,navodnuvanje

Prodavam agregat za navodnuvanje 2500litri vo munuta 071 213 815


4.200 €
или предлог цена
26 мај 20:29Trobrazden plug obrtac

Trobrazen plug obrtac moro petro italjanski nov ne koristen ,, mo...


10.000 €
или предлог цена
26 мај 20:28Baliracka CLAAS

Claas Markant 50 Vo dobra sostojba Na Balirackata i nedostigaat ig...


899 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
900 €
26 мај 20:25Beogradski drljaci so fabricki klinci

Kvalitet nezamenliv, spreni direkno za na niva


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Приклучни машини

26 мај 20:15Kombinirana masina za povejke nameni

Roni, meli i seci drva Povejke. Informacii telefonski


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Приклучни машини

26 мај 20:14Petobrazen plug

Se prodava petobrazen plug. Za poveke info... ☎️☎️☎️ 075 359 713


1 €
или предлог цена
26 мај 15:47Ваљак

Ваљак со 2 батерии


1 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Приклучни машини

26 мај 14:30Глави за петобразен плуг

Се продавват две нови глави за прашач или петобразен плуг.


1 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Приклучни машини

26 мај 14:28Пумпа за култиватор 509

Се продава пумпа за култиватор 509 Нова не користена!!


1 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Приклучни машини

26 мај 14:28Косачка за култиватор 506

Се продава косачка за култиватор 506 Цена по договор


1 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Приклучни машини

26 мај 14:27Pompa za voda

Vo dobra sostojba za info zvoni!


1 €
или предлог цена
26 мај 14:20Korpa za gjubre

Vo ekstra sostojba. Imam povekje


1 €
или предлог цена
26 мај 14:20Pumpa Kardanska Cefki Aluminski

Pumpa Kardanska 2500 litri vo minuta -550 evra komplet grklan shmrk k...


По Договор
или предлог цена
26 мај 13:25Prodavam kosacka za moto kultivatori

prodavam kosacka za moto kultivatori goldoni valpadama


350 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Земјоделски возила / Приклучни машини

26 мај 11:46PRODAVAM BEOGRACKA PRIKOLKA ZA TRAKTOR

Prodavam beogracka prikolka za traktor kipa na tri strani


1.100 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Земјоделски возила / Приклучни машини

26 мај 11:46BALIRACKA JOHN DEERE 224 T

Informacii na tel 033 371 300 , 078 371 300 ,077 682 682


1 €
или предлог цена
26 мај 10:39Kosacka rotaciona 135 celmak turska

Se prodava kosacka rotaciona 135 celmak.info na tel 070208377


550 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
650 €
26 мај 09:47Se prodava sealka OLT

Za povejke info na 070 482 636 Marjan


1 €
или предлог цена
26 мај 09:28Plug dvoblazden

Plug 14 inci kverneland dvobrazden visokoklinest so novi ralnici i si...


По Договор
или предлог цена
26 мај 08:09Plug

se prodava plug 4 brazan


600 €
или предлог цена
25 мај 22:08Plug

se prodava plug 3 brazen vo dobra sostojba imt755 nisko klinesti 0712...


1 €
или предлог цена
25 мај 22:07Se prodava prikulica Targa

Se prodava prikolica Targa odlicna za tovar na bali i seno vo super s...


1.000 €
или предлог цена
25 мај 21:25Se prodava Plug / Plugovi

Se prodavaat plugovi 3 brazdni ili 7 brazdni po potreba, pogodni za p...


400 €
или предлог цена
25 мај 20:19Se prodavaat zemjodelski masini

Ciklonot e vo odlicna i ispravna sostojba , so dva diska Moze proba ...


1 €
или предлог цена
25 мај 19:42Сита за ОЛТ Сејалка

Нови сита за ОЛТ сејалка за пченка


По Договор
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Приклучни машини

25 мај 15:44Лули за сејалка

Се продаваат лули за сејалки нови!


1 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Приклучни машини

25 мај 15:39Млин за сточна храна

Млин е трофазен Мотор 4.5kW.


1 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Приклучни машини

25 мај 15:39rezervni delovi za NODET sealici za zito

Se prodacaat site delovi za NODET zitna sealka.


1 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Приклучни машини

25 мај 15:39Vakumska sealka za pcenka 4 redna

Se prodava vakumska sealka za pcenka 4 redna Panonija becker Vo odl...


По Договор
или предлог цена
25 мај 12:52Nova mexanicka 4 redna sealka za pcenka i soncogled

Se prodava nova nexanicka 4 redna sealka za pcenka i soncogled Proiz...


По Договор
или предлог цена
25 мај 12:52Prskalka 200lit

se prodava prskalka 200lit za Toma Vinkovic moze i za Ferguson Odi k...


14.000 МКД
или предлог цена
25 мај 11:56PRSKALICA

se prodava prskalica HOLDER 650 litra 15m ram


11 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Приклучни машини

25 мај 10:53Чукачка, Машина за прибирање на семе од сончоглед

Турска машина за чукање на сончоглед, малку користена во исправна сос...


5.800 €
или предлог цена
25 мај 10:36Страна 4 од 37

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам