Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1451 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NAJGOLEM IZBOR Z REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA PILI

KEKO MOTORS NAJGOKEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA MOTORNI PIL...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:25Промовирано

NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI ZA VODNI PUMPI TOMOS

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO REZERVNI DELOVI ZA VODNA PUMPA TOMOS I ZA...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:27Промовирано

NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA KOSILKA

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO GOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA K...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:26Промовирано

Prskalica za traktor .

Se prodava atomizer / prskalica za traktor . Telefon za kontakt 075...


123 €
или предлог цена
24 мај 21:00MASINA ZA FOLIJA

SE PRODAVAAT NOVI PRIKLUCNI MASINI ZA POSTAVUVANJE FOLIJA I SISTEM K...


800 €
или предлог цена
24 мај 17:38Prikolka dvo-osovinka

Prikolka e vo odlicna sostojba so četiri novi gumi . Cena po dogovor....


900 €
или предлог цена
24 мај 13:48Плуг

Двобразден високо клинести плуг 775/2 имт. Контакт 070 344 897


520 €
или предлог цена
24 мај 13:02prodavam zaden utovaruvac korpa za na traktor

prodavam zaden utovarac korpa za na traktor za utovar ma gubre gnoj z...


300 €
или предлог цена
24 мај 10:44Prskalica

Prskalka od 400l socuvana


10 €
или предлог цена
24 мај 07:16Sealka so krimler

Sealkata e donesena od francija i odi komplet 3 metarski krimler


По Договор
или предлог цена
23 мај 19:25Kupuvam freza za TV 523

Kupuvam freza za TV 523 dajte ponuda .Ili ponuduvam za razmena za tr...


1 €
или предлог цена
23 мај 18:38NOZ ZA SNEG

PRODAVAM NOZ ZA SNEG


1 €
или предлог цена
23 мај 17:12MTD Kultivator

Raboti odlicno. Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
23 мај 15:47Plugovi I kosa

Tel.070535672.


1 €
или предлог цена
23 мај 14:40Motor za voda blokiran.ne palen mnogu godini

Tel. 070535672


5.000 МКД
или предлог цена
23 мај 14:36Prodavam priklucoci za kultivatori

Tel. 070535672


1 €
или предлог цена
23 мај 14:36Se prodava sealka,prikolica,gubrerasturac(ciklon)

Prikolica 2 osovinska so klip za kipiranje cena1250е. Gubrerastura...


1 €
или предлог цена
23 мај 11:49SE PRODAVA PRIKOLICA

Prodava se prikolica 5 tonska zmaj


1.250 €
или предлог цена
23 мај 08:05Машина за грлење-култивирање

Машината е во исправна состојба. Се користи за пченка, компир и др....


1 €
или предлог цена
22 мај 13:00FREZI, TANJIRACI,KOSACKI SEALKI, PRSKALKI, ATOMIZERI PLUGOVI

Golem izvor na tanjiraci x tip od 20,24,28 so dimenzija na diskovi od...


1 €
или предлог цена
22 мај 10:33ATOMIZERI I PRSKALKI

Atomizeri i prskalki od Tursko proizvodstvo Atomizer 400l polski 105...


580 €
или предлог цена
22 мај 10:33Akciski ceni na frezi, mulceri, plugovi, sealki

Rotacioni frezi Mulceri Plugovi trobrazdni Plugovi dvobrazni sr...


1 €
или предлог цена
22 мај 10:33Plug Pukce

Plug Pukce


50 €
или предлог цена
22 мај 10:23Masini za cistenje lupenje na orev

♻️ZUHER AGRO RESEN♻️ Ви ја претставуваме машината за лупење на орев ...


По Договор
или предлог цена
22 мај 08:22Tresaci na stebla i granki

KADIOGLU ТРЕСАЧИ ✅Тресење на стебла и гранки од орев, слива, јаболко...


По Договор
или предлог цена
22 мај 08:22НОВИ x2 МУЛЧЕРИ со КАРДАН 140cm

Нови МНОГУ КВАЛИТЕТНИ мулчери х2 на лагер веднаш достапни Специфика...


По Договор
или предлог цена
22 мај 08:22Megjuredna senzorska univerzalna kopacka

Kadioglu иновативна меѓуредна сензорска универзална копачка. Се монти...


По Договор
или предлог цена
22 мај 08:21KADIOGLU megjuredna senzorska obrabotka OVLASTEN ZASTAPNIK

Машини з меѓуредна обработка од најпознатиот БР.1 производител КАДИОГ...


По Договор
или предлог цена
22 мај 08:21Kadioglu megjuredna kosacka za treva, BIOROTOR

Kadıoğlu Makine Ecoskid Тример/ ♻️Биоротор♻️ за косење на трева меѓу ...


По Договор
или предлог цена
22 мај 08:21Kadioglu megjuredna obrabotka na ovosni i lozovi nasadi

Најновиот модел на Kadioglu меѓуредна обработка на лозови, овошни нас...


По Договор
или предлог цена
22 мај 08:21KADIOGLU Elektrojet podvizni prskaci

НАЈИНОВАТИВНИТЕ ПРСКАЧИ❗❗ KADIOGLU Elektrojet ПРСКАЧИ, се монтираат ...


По Договор
или предлог цена
22 мај 08:21Krimleri

Krimlerot e nov, voopshto nekoristen. Ima 13 spirali, original ital...


320 €
или предлог цена
Лозово / Свети Николе

Земјоделски возила / Приклучни машини

21 мај 21:14Se za Krimler

Sekakvi delovi za krimleri - nozhinja, lastovichki, strafovi, drzhaci...


1 €
или предлог цена
Лозово / Свети Николе

Земјоделски возила / Приклучни машини

21 мај 21:14Krimleri

Nov krimler so 13 italijanski spirali. Dimenzii: 1.80m na 1.15m Cen...


350 €
или предлог цена
Лозово / Свети Николе

Земјоделски возила / Приклучни машини

21 мај 21:14Rotaciona kosacka ,senosobiracka

Kosacka ,senosobiracka vo solidna sostojba uvezeni sega


111 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Земјоделски возила / Приклучни машини

21 мај 21:03Beraci za pcenka Sip i Zmaj dvoredni

Spremni za sezona kontakt samo na viber 015734453705


По Договор
или предлог цена
21 мај 21:01Se prodava Vaga LIBELA od 2000 kg

Se prodava vaga LIBELA od 2000 kg


1.100 €
или предлог цена
21 мај 20:47plug za IMT 506

Se prodava nov plug obrtac za IMT 506 nikogas ne upotreben


160 €
или предлог цена
21 мај 16:29Senosobiracka SONCE

Se prodava senosobiracka Sonce, skoro nova. Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
21 мај 16:10RASFRLUVACI ZA SUSEJNE LUCERKA

Top sostokba so hidraulika


1 €
или предлог цена
21 мај 13:49SENO RASTURACI

Tel 071222007


7 €
или предлог цена
21 мај 13:41Prikolica

Dolzina tovaren prostor 3,80 Shirina 1,30


650 €
или предлог цена
21 мај 13:03Krimleri

Se prodavaa tri krimleri So 11 guski i valjak 1.8m shirina


25.000 МКД
или предлог цена
21 мај 11:39Страна 5 од 37

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам