15665 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NAJEFTINA PONUDA NA EVROPSKI TELEFONI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК СЕПТЕМВРИ 2021!!! IPHONE iPhone 12 Pro Max 128GB EU = 59...


По Договор
или предлог цена
01 сеп 09:02Промовирано

IPHONE 7/8/x/11/11pro/11pro max/12/12 pro/12 pro Max!!

MobiWorld Instagram Facebook Ceni: Iphone 7 (32GB). =139€ Ipho...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Мобилни телефони

22 сеп 01:19Промовирано

Samsung Note 10 lite dual sim od Telekom

Telefonot e kako nov bez tragi na koristenje so garancija od Telekom,...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:16Промовирано

Iphone 12 Pro Max

Koristen samo eden mesec kupen od amerika


1 €
или предлог цена
Денес 05:41  НОВ ОГЛАС

Se prodava Samsung A71 pod garancija

Kako nov,povekje info na telefon BEZ ZAMENI BEZ ZAMENI BEZ ZAMENI


200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
210 €
Денес 02:41SAMSUNG GALAXY A12 NOV GARANCIJA 24m

Telefonot e kupen na 06.09.21 od A1 Nov ne e aktiviran Garanci...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 02:25Se prodava SAMSUNG A40

Istecena e garancijata,sleduva so maska polnac i kutija,ima prostor z...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:39iphone 11 pro

se prodava iphone 11 pro e zaklucen na icloud drugo sve e ok icloud...


300 €
или предлог цена
Денес 00:29OTKUP, KUPUVAM SAMSUNG S21, S21 ULTRA, NOTE 20,NOTE 20 ULTRA

OTKUP, KUPUVAM SAMSUNG S21, S21 ULTRA, NOTE 20,NOTE 20 ULTRA


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
500 €
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Денес 00:20FUTROLA ZA HUAWEI P SMART 2021 NOVA

Futrola za HUAWEI P SMART 2021 NOVA lila boja 750 den NOVA crna bo...


1 МКД
или предлог цена
Денес 00:06Нов Екран / Display за LG K4 2017 X230 комплет со рамка

Нов Екран / Display за LG K4 2017 X230 комплет со рамка


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:53Redmi 6A со bypassed mi account

Redmi 6A со bypassed mi account Се работи и нема проблем доколку не г...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:53iPhone 6 bypassed iCloud

iPhone 6 bypassed iCloud, функционира сѐ освен мобилна мрежа. Може да...


2.600 МКД
или предлог цена
Вчера 23:52Huawei p8 lite

Huawei p8 lite, ispraven, raboti na site kartici so edna linija na st...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:50Iphone 5SE iphone 5 SE

Iphone 5SE, 128.gb memorija, 94% baterija, raboti na site kartici, or...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 23:50Samsung A70

Samsung A70 Poloven, kako nov. Raboti na site kartici. 6 giga ram, 12...


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 23:505G A32 Samsung, NOV, sealed, neotpakuvan

Potpolno nov, neotpakuvan telefon, donesen od Kanada. Ovoj model na A...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:02Се продава Iphone 7 Plus 256GB

Се продава добро сочуван Iphone 7plus 256GB меморија со мали забелешк...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:00Prodavam Samsung S9

Vo odlicna sostojba.


9.200 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
9.500 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 22:56Samsung A3 2017 - nova futola - zastita na ekranot

Prodavam nova neotpakuvana originalna Flip Cover futrola za Samsung g...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:47iPhone 6s 64GB Rose Gold

Како нов, се работи беспрекорно вклучувајќи и Touch ID/Fingerprint. Р...


6.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 22:45Smartwatch 2020

Nov Smartwatch so Bluetooth, Heart Rate, Blood Pressure, Fitness Acti...


700 МКД
или предлог цена
Вчера 22:35oppo nov 24 meseci garancija

oppo a53s nov ful paket 128 so 4 mozna zamena


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:33a9 2018 skrsen ekran

tel e so skrsen ekran ekran e 4000 imam tel ne go pram


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:33Samsung A3 2017

Prodavam socuvan mobilen telefon Стојче 071 387 161


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 22:17iphone 8

vo odlicna sostojba sleduva samo so polnac


180 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
200 €
Вчера 21:59Samsung Note 10 Plus

Prodavam Samsung Note 10 Plus vo perfektna soatojba , bez znaci na ko...


430 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
450 €
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 21:56ZASTITNI STAKLA ZA IPHONE 6/6S/7/8 PLUS

Prodavam dve zastitni stakla za iPhone 6/6Plus/7/8 Plus


450 МКД
или предлог цена
Вчера 21:55*** Samsung Galaxy Z Flip3 *** iButik.mk

Samsung Galaxy Z Flip3 black, 128gb, 8gb Ram, new


930 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 21:51Откуп на Apple Watch iCloud

Вршиме откуп на Apple Watch iCloud. Понудете во порака.


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Вчера 21:51HTC Desire 12 dual SIM+mikro sd

Се продава зачуван HTC Desire 12 dual SIM+mikro sd со футрола и зашти...


3.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.100 МКД
Вчера 21:47iPhone 8 Gold 64 GB NEVERLOCK

iPhone 8 kupen od Ledikom, imam smetka i garancija (pominata) kako nov


200 €
или предлог цена
Вчера 21:39Samsung S6 edge green emerald(socuvan)

Samsung S6 edge 3/32 super socuvan, Raboten celo vreme so maska i za...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:39Se prodava samsung galaxy a70 bez grepka

Kupen nov od germanija i korosten 3 meseci. Full pack bez ostetuvanj...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:19Redmi Note 7

Prodavam Redmi Note 7 donesen od Germanija raboti na site mrezi nema ...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:15Xiaomi mi a3 6 ram so 128 rom

Telefonot e perfekten bez ni Edna grepka sluzen so zastitno staklo I ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
200 €
Вчера 20:56Honor 9x lite 4 ram I 128 rom 6 meseci star

Honor 9x lite 4 ram I 128 rom pod garancija 6 meseci star top tel od...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:53Xiaomi Redmi 7A

Без траги на користење, гаранција до 03.06 2022. Заштитно стакло и ма...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 20:52Xiaomi redmi 8

Се продава одлично сочуван Xiaomi redmi 8, Андроид телефон со внатреш...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:49IPHONE 6S silver gray * Neverlock za cena ima prostor kargo

IPHONE 6S silver gray * Neverlock za cena ima prostor moze kargo za d...


5.399 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 20:38Blackview a8 max, za delovi

Se prodava blackview a8 max, za delovi, kompleten so silikonska futro...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:35POLNAČI ZA IPHONE I SAMSUNG-originalni

ПОЛНАЧИТЕ СЕ МАЛКУ КОРИСТЕНИ И СЕ ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА SAMSUNG-500 д....


700 МКД
или предлог цена
Вчера 20:34Samsung S10e

Prodavam Samsung S10e vo perfektna sostojba....ne otvaran..ne servisi...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 20:28Страна 1 од 392

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам