Подкатегорија:
                   
232 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NOV printer CANON PIXMA GM 4040

Se prodava nov CANON PIXMA GM 4040 EUM/EMB EB2 pod garancija. Kupen ...


9.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

MATICNI PLOCI 478,939,AM2,AM3,LGA775,1150,1155,

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
02 окт 15:29HP Pavilion dv6 maticna ploca kompletno ispravna

HP Pavilion dv6 maticna kompletno ispravna, ne servisirana so garanci...


65 €
или предлог цена
22 сеп 11:01HP Pavilion dv7 maticna ploca

HP Pavilion dv7 maticna kompletno ispravna, ne servisirana so garanci...


85 €
или предлог цена
22 сеп 11:01HP Compaq 615 maticna

HP Compaq 615 maticna kompletno ispravna, ne servisirana so garancija...


60 €
или предлог цена
22 сеп 11:01Acer Aspire 6930 maticna 100% ispravna

Acer Aspire 6930 maticna kompletno ispravna, ne servisirana so garanc...


65 €
или предлог цена
22 сеп 11:00MSI CR610 maticna ploca ispravna 100%

MSI CR610 maticna kompletno ispravna, ne servisirana so garancija. Gr...


65 €
или предлог цена
22 сеп 11:00Maticna ploca za laptop MSI CR630 ispravna

MSI CR 630 maticna kompletno ispravna, ne servisirana so garancija. G...


65 €
или предлог цена
22 сеп 11:00Lenovo G570 maticna za laptop

Lenovo G570 maticna kompletno ispravna, ne servisirana so garancija....


65 €
или предлог цена
22 сеп 11:00HP Probook 4730 maticna kompletno ispravna

HP Probook 4730 maticna kompletno ispravna, ne servisirana so garanci...


80 €
или предлог цена
22 сеп 11:00Packard Bell TJ72 maticna za laptop

Packard Bell TJ72 maticna kompletno ispravna, ne servisirana so gara...


60 €
или предлог цена
22 сеп 11:00Acer Aspire 7736 maticna za Laptop

Acer Aspire 7736 maticna kompletno ispravna, ne servisirana so garanc...


65 €
или предлог цена
22 сеп 10:59Dell Vostro A860 maticna

Dell Vostro A860 maticna kompletno ispravna, ne servisirana so garanc...


65 €
или предлог цена
22 сеп 10:59Dell Inspiron N5100 maticna

Dell Inspiron N5100 maticna kompletno ispravna, ne servisirana so gar...


65 €
или предлог цена
22 сеп 10:59Asus X551 maticna

Asus X551 maticna kompletno ispravna, ne servisirana so garancija. Gr...


80 €
или предлог цена
22 сеп 10:59Asus X55U maticna

Asus X55U maticna kompletno ispravna, ne servisirana so garancija. Gr...


70 €
или предлог цена
22 сеп 10:59Asus K54 maticna

Asus K54 maticna kompletno ispravna, ne servisirana so garancija. Gra...


70 €
или предлог цена
22 сеп 10:58Acer Extensa 5620 maticna

Acer Extensa 5620 maticna kompletno ispravna so garancija. Gratis mon...


60 €
или предлог цена
22 сеп 10:58Toshiba Satellite C870 Maticna Ploca

Toshiba Satellite C870 maticna ispravna i testirana Shirok asortim...


1 €
или предлог цена
22 сеп 10:58Acer Aspire 7720 maticna kompletno ispravna

Acer Aspire 7720 maticna kompletno ispravna, ne servisirana so garanc...


65 €
или предлог цена
22 сеп 10:58HP Envy m6-1254 Maticna ploca

HP Envy m6-1254 Maticna ploca ispravna i testirana. Shirok asortiman...


1 €
или предлог цена
22 сеп 10:58Nova maticna ploca za Toshiba sattelite L850

plocata e kupena nova po greska


120 €
или предлог цена
31 авг 20:381156 soket ploca so i3 540

Ispravna , moze I so i5 750


3.500 МКД
или предлог цена
29 авг 22:50I5 6600 z170

I5 6600 Z170 hd3 gigabyte Telefon 070 427 099 070 427 099 070 427 09...


9.500 МКД
или предлог цена
10 авг 13:35Матична плоча ( MS7157C MATSONIC и GA-6VXE7+ GIGA-BYTE )

3 матични плочи + гратис Foxconn активен и пасивен ладилник со кулер ...


700 МКД
или предлог цена
25 јул 08:10Maticni Ploci za AMD, Intel G31 G41 H55 H81 so/bez Procesori

Prodavam Maticni Ploci za AMD, Intel so ili bez Procesori i ventilato...


1 МКД
или предлог цена
24 јул 00:11Prodavam CPU+MB+RAM

Продавам сет: CPU: Intel i5 8500 MB: Asus H310M-R RAM: Samsung D...


13.500 МКД
или предлог цена
09 јул 19:12Продавам:Матична,Процесор,РАМ.

Продавам: Матична: H110M PRO-VD Процесор: Intel i5 6600 РАМ: 16GB ...


12.000 МКД
или предлог цена
24 јун 16:47Maticna ploca!!!

Se prodava ASRock G41M-VS3 -EuP Ready -DDR3 1333 -FBS 1333 -Dua...


1 МКД
или предлог цена
09 јун 00:40Матична плоча ASUS P5G41T-M LX2/GB

Продавам матична плоча ASUS P5G41T-M LX2/GB подржува DDR3 меморија. ...


26 мај 19:55Se prodava maticna so procesor INTEL i3 i 8gb ram!!!

Se prodava MATICNA : ASUSTeK P8H61-M LX3 R2.0 PROCESOR : Intel i3-...


4.000 МКД
или предлог цена
17 мај 16:29Maticna ploca 775 socket, PM8M3-V ddr1 komplet so procesor

Moze zamena za graficka ili harddisk Poveke informacii na sledniov ...


10 €
или предлог цена
04 мај 12:14Матична (Maticna) плоча (ploca) SOCKET 1155

Матична (Maticna) плоча (ploca) SOCKET 1155 model Gigabyte GA-H61M-S2...


3.500 МКД
или предлог цена
23 апр 19:03Se prodava maticna ploca za macbook air 2010

Se prodava maticna ploca za macbook air 2010


2.000 МКД
или предлог цена
06 апр 20:22maticna TB250-BTC Ver. 6.x so procesor i3 7100 3.90Ghz

Se prodava maticna so procesor Maticna: TB250-BTC Ver. 6.x Proceso...


5.000 МКД
или предлог цена
29 мар 16:42MSI B450 TOMAHAWK MAX

Se prodava MATICNA PLOCA MSI B450 TOMAHAWK MAX Najdobrata gejmersk...


6.000 МКД
или предлог цена
24 мар 12:45N61P-S ASRock

CPU - Support up to 95W Socket AM2+* / AM2 processors: AMD Phenom™ F...


900 МКД
или предлог цена
15 мар 21:18MATICNA MSI 945GZM6 775 Socket SO PROCESOR INTEL PENTIUM

Prodavam maticna msi 945gzm6 775socket so intel pentium 3.0gzh 2mb ca...


1.100 МКД
или предлог цена
25 фев 08:29MSI H110M PRO-VD PLUS

maticnata imase problem so dva iskriveni pinovi no problemot e resen ...


По Договор
или предлог цена
17 фев 02:16Gigabyte H310M M.2 2.0

Се продава нова матична плоча, со гаранција од една година, Gigabyte ...


2.700 МКД
или предлог цена
04 фев 11:10Maticni ploci LGA 775 DDR2 LGA775

Prodavam Dve Maticni ploci GIGABYTE GA-G31M-ES2C i po edna ASUS i FOX...


800 МКД
или предлог цена
02 фев 14:27Страна 4 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам