Цела Македонија
                   
754 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Canon EOS R

Canon EOS R kupeno od PIX+ pred 2 meseci so Garancia 2 godini 071 ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

02 јун 12:51Промовирано

Nikon Coolpix B500

Нов во кутија! Со апаратот нема направено ни 100 слики, платен 15000 ...


12.000 МКД
или предлог цена
28 мај 22:10FOTOAPARAT CANOON

Se prodava foto video aparat,kamera KANOON nova vo kutija Priklucok z...


1.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дигитални фотоапарати

28 мај 14:17Nikon D800 - топ состојба

Се продава Nikon D800 во топ состојба со две батерии и полнач. Shutte...


550 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
600 €
28 мај 13:06Se prodava super socuvan Sony digitalen aparat mod. Dsc-H10

Se prodava super socuvan Sony digitalen aparat Dsc-H10 so orginal pol...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дигитални фотоапарати

27 мај 10:35Fish-eye-Takumar/6x7 1:4.5/ 35mm.

Fish-eye-Takumar/6x7 1:4.5/ 35mm. Objektivot e mnogu socuvan,i vo...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

26 мај 22:45HASSELBLAD -pribor

Dodatoci za hsselblad: 1.Haseselblad macro prsteni. 2.Hassel...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

26 мај 22:45Nikon D3300 18-55 i 16-300 i blic YN565 ex

Prodavam : Nikon D3300 kako nov so 10254okinuvanja Objektiv Nikkor 1...


31.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дигитални фотоапарати

26 мај 21:38VILIA RUSKI APARAT VINTAGE

Se prodava ruski aparat VILIA


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дигитални фотоапарати

26 мај 12:02Zhiyun Crane M2 гимбал

Многу малку користен гимбал. Состојба како нов. Доколку сакате стабил...


6.000 МКД
или предлог цена
26 мај 09:05Nikon AF DX Fisheye-Nikkor 10.5mm f/2.8G

objektivot e malku koristen okolu 1000fotografii cena na nov e 700e...


300 €
или предлог цена
25 мај 22:11Se prodava panasonic lumix S1R (fotoaparat,kamera)

Panasonic LUMIX S1R Full Frame Mirrorless Camera with 47.3MP MOS High...


1 €
или предлог цена
25 мај 19:38Nikon Coolpix s2500 Pink compact digi cam

Одлично сочуван Nikon Coolpix S2500 12 мегапиксели со x4 оптички зум ...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дигитални фотоапарати

25 мај 19:36Canon Speedlite 430EX II

Prodavam flash Canon Speedlite 430 EX II odlicno socuvan 120 EUR, dif...


По Договор
или предлог цена
25 мај 13:00Foto aparat panasonic

Poveke info na tel 077 756 054


750 €
или предлог цена
25 мај 12:46Samsung wb150f so 14 mp

Odlicno socuvan Samsung wb150f so 14 mp i 18 opticki zum.


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дигитални фотоапарати

25 мај 11:19Nikon COOLPIX L840 (Red)

Одлично сочуван дигитален фотоапарат на Nikon, како нов. Доаѓа со со...


7.499 МКД
или предлог цена
25 мај 09:26OLYMPUS u-900 12megapixel

odlicen foto aparat ne servisiran ili otvarat top sostojba.


1.999 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.499 МКД
Гази Баба / Скопје

Дигитални фотоапарати

24 мај 07:32Canon EOS 800D kit 18-55 IS STM

Продавам малку користен Canon EOS 800D 2507 shutter count купен...


23.000 МКД
или предлог цена
23 мај 12:16Fluorescent daylight light 330 W

Dve - Studiski svetla


500 €
или предлог цена
23 мај 00:26Svetlo 6400K

2 - Ladni svetla 6400K Malce Koristeno


220 €
или предлог цена
23 мај 00:26Canon 5D mark 4

Koristen 5d mark 4 so 160k shutter. vo odlicna sostojba.


1.250 €
или предлог цена
22 мај 17:14Canon 5d mark 3 + Canon EF 16-35mm f/4L IS USM

Se prodava Canon 5d mark3 shutter 170k


1.250 €
или предлог цена
22 мај 17:14Se prodava digitalen aparat Canon Ixus 125 HS 16.1 mpx

Se prodava super socuvan Canon Ixus 125HS 16.1 megapixel so orginal ...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дигитални фотоапарати

22 мај 15:29Nikon FTZ

Nikon FTZ nov Kontakt viber&whatsapp +38349343536


180 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

22 мај 10:06TRUST Tablet & Mouse

tablata voopsto ne e rabotena kupena e nova od ANHOCH komplet so be...


2.000 МКД
или предлог цена
22 мај 00:14Samsung es20

Kompeten so kutia kako sto e kupen i neupotreben


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дигитални фотоапарати

21 мај 08:58Point and shoot foto kamera

Prodavame poveke modeli na ovie fotokameri so film Imame golem izbor...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

21 мај 08:35Rolleiflex SL35 E Rolleinar 55mm f 1.4

5000 денари


5.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дигитални фотоапарати

20 мај 09:41SONY DSC HX 60 digitalen fotoaparat

Prodavam bukvalno NOV digitalen fotoaparat SONY DSC HX 60 . Mnogu mal...


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дигитални фотоапарати

20 мај 09:19Canon ixus 100is

Se prodava digitalen aparat canon, so polnac i fotrola, cena 1500den


1.500 МКД
или предлог цена
19 мај 22:18NIKON 50mm 1.4 G serija

Se prodava Objektiv Nikon 50mm 1.4 g Mnogu socuvan. Komplet so kapac...


380 €
или предлог цена
19 мај 13:21Panasonic Lumix Gh5

Prodavam panasonic lumix gh5 so 2 objektivi 14-42 II mega is 3.5-5....


1.100 €
или предлог цена
19 мај 12:24Canon EOS 1300D

Canon Eos 1300D kit- Brand NEW camera 18 megapikseli Lens Futrola...


290 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дигитални фотоапарати

18 мај 23:08Nikon bateri gripovi

1. Nikon D810/D800E/D800 originalan bateri grip 70 euro 2. Nikon D7...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

18 мај 20:43COKIN filteri

Cokin filteri Sa sablonom od 67-77mm Novi Kontakt Whatsapp ‪+38...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

18 мај 20:43Nikon z6 bez znaci na koristenje

Nikon z6 so premal shutter Odi so 24-70 f4 64gb xqd i xqd reader 2 b...


1.450 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.600 €
17 мај 20:27Nikon d7200

Nikon d7200 so objektiv 18-105


270 €
или предлог цена
16 мај 22:30Sigma 50-100mm f/1.8 Art za Nikon

Se prodava Sigma 50-100mm f/1.8 DC HSM Art za Nikon. Kupen e od Pix P...


750 €
или предлог цена
16 мај 20:20silikonska, gumena zastita za d7100 i d7200

nova silikonska, gumena zastita za d7100 i d7200


590 МКД
или предлог цена
16 мај 20:19Се продава Canon М50 mirrorless камера, скоро неупотребувана

Се продава Canon М50 mirrorless камера, со 15-45 објектив, скоро неуп...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дигитални фотоапарати

16 мај 00:59Страна 3 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам