Цела Македонија
                   
757 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Digitalen fotoaparat CANON, 14.1 megapixeli

Se prodava digitalen fotoaparat CANON A3200IS - rezolucija 14.10 meg...


2.500 МКД
или предлог цена
11 мај 17:02Prodavan Nikon D5600

Nikon D5600 kako Nov, socuvan, slabo koristen


550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

10 мај 22:29Nikon P900 83x opticki zoom / Никон П900

Се продава максимално зачуван Nikon P900 со 83х оптички зум, важи за ...


500 €
или предлог цена
10 мај 17:37Exakta apart od 80 te God

Exakta apart od 80 te God so svoj blic ispraven.


1.300 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Дигитални фотоапарати

10 мај 15:51Nikon D3200 + 18-55 VR + торбица

Се продава Nikon D3200, како нов, многу малце користен, купен од Англ...


18.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дигитални фотоапарати

09 мај 19:14Nikon F90 na FILM

Nikon F90 na FILM Aparatot e kompletno ispraven bez nikakvi mani i z...


170 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дигитални фотоапарати

09 мај 14:38Objektiv Tamron 17-50 f2.8 canon

Objektiv Tamron SP 17-50 f2.8 Di-II VC, objektivot e vo idealna sosto...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

09 мај 13:58Se prodava analogen aparat Canon EOS 100 so 28/80 ultrasonic

Se prodava super socuvananalogen aparat Canon EOS 100 so objektiv can...


5.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дигитални фотоапарати

09 мај 09:50Prodavam Canon I Nikon Full frame tela

Prodavam Canon i Nikon full frame tela,koristeni amaterski isklucitel...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дигитални фотоапарати

09 мај 08:47Canon prima AF 7

Prodavam Canon AF 7, odlični sliki


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

08 мај 18:43Nikon d2x foto aparat

Profi telo. Original baterija, nova. Original polnac. Telo ispukan...


169 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дигитални фотоапарати

08 мај 18:40Objektiv Canon 135 f2

Prodavam Canon objektiv 135 f2 ne e koristen mnogu tehnicki ispraven ...


450 €
или предлог цена
- 18 % Попуст
550 €
08 мај 06:55Digitalen fotoaparat

Зачуван , со мемориска картичка со полнач


1.800 МКД
или предлог цена
07 мај 18:38Canon Digitalen fotoaparat - Канон фотоапарат

Digitalen fotoaparat Canon Powershot A560, 7.1 Mpx, 4x opticki zoom, ...


По Договор
или предлог цена
06 мај 10:57Canon originalno fotogravsko elece Novo!

Canon originalno fotogravsko elece,Novo ne noseno velicina L. Cena 1...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

06 мај 10:21Razni Filtri !

Razni Filtri ! Pentax,Hoya,Vivitar i tn. Originalni filtri za objek...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

06 мај 10:21Canon 5D Mark IV

Samo 2000 klika nov. Prodavam Canon 5D Mark IV so samo 2000 klika,...


1.800 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Дигитални фотоапарати

06 мај 10:01B+W 77 mm Kaeseman Circular Polarizer Glass Filter

B+W 77 mm Kaeseman Circular Polarizer Glass Filter kupen od B&H, ne k...


5.000 МКД
или предлог цена
06 мај 07:08Продавам Nikon D90 како нов

Одличен за почетници. Продавам Nikon D90 како нов и објектив 18-200....


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дигитални фотоапарати

05 мај 22:28Sony hx400v

Prodavam sony hx400v, kako nov, malku koristen i mnogu dobro cuvan, k...


19.999 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дигитални фотоапарати

05 мај 19:49Canon EOS Rebel T7 DSLR Camera with 18-55mm Lens

Se prodava Canon EOS Rebel T7 DSLR Camera with 18-55mm Lens, vo perfe...


27.990 МКД
или предлог цена
05 мај 10:15foto objektiv za Sony Canon Olympus Nikon Lumix NOV

nikogas ne koristen objektiv CANON FL 55mm f= 1: 1,2 Neverojaten za v...


330 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

05 мај 09:22Se prodava digitalen fotoaparat Fujifilm X-PRO-2

Se peodava fotoaparat Fujifilm X PRO-2 donesen od svajcarija bez poln...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дигитални фотоапарати

04 мај 13:19Se prodava super socuvan Canon EOS 800 D fotoaparat

Se prodava skoro nov vo kutija digitalen fotoaparat Canon Eos 800 D 2...


21.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дигитални фотоапарати

04 мај 13:13Pentacon 29mm f/2.8 + M42 Fuji Adapter

Состојба 10/10


4.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дигитални фотоапарати

04 мај 10:57Nikon D3200 со Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6 VR

Se prodava Nikon D3200 vo odlicna sostojba so slednava oprema: - obj...


520 €
или предлог цена
03 мај 11:24Pentax MZ-50 aparat na film so 50mm f2

Pentax MZ-50 aparat na film so 50mm f2 objektiv. Pentax MZ-50 so Por...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

03 мај 07:39canon eos 3000 so 28 90 mm objektiv

mozi zaedno komplet ili oddelno 100 eu objektiv 50 eu aparat


150 €
или предлог цена
02 мај 21:11Cannon EOS 400D(Kiss Digital X)

Se prodava digitalen foto aparat Canon so objektiv 18-55, poseduva i ...


15.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Дигитални фотоапарати

02 мај 20:16Sony DCS-W710+16GB Panasonic SD

Odlicen


3.000 МКД
или предлог цена
02 мај 19:37Canon EOS 1000 aparat na film

Canon EOS 1000 aparat na film,kako nov ispraven. Cena 1000den.


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

02 мај 11:35Kiev 30 aparat na film.nov vo kutija

Kiev 30 aparat na film.nov vo kutija ne koristen. Cena 1500den. Nov...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

02 мај 11:33ND4 filter za Leitz 3.5cm objektuv ili za industar-22

ND4 filter za Leitz 3.5cm objektuv ili za industar-22 ili slicni. Ka...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

02 мај 11:317 filtri za Leitz 3.5cm ili Ibdustar-22

7 filtri za Leitz 3.5cm ili Ibdustar-22 i slicni objektivi. Kako mov...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

02 мај 11:30Pentax MZ-50 aparat na film

Pentax MZ-50 aparat na film so objektiv Cosina 70-210mm ispraven. Ce...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

02 мај 11:2752mm Polalizer B+W Nov vo kutija

52mm Polalizer B+W Nov vo kutija. Cena 1000den.


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

02 мај 11:25YASHICA CLASSIC CAMERA SLR AF 200

Odlicna klasicna PRO kamera samo za vistinski obozavateli na fotograf...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

02 мај 11:05Digitalen aparat Sony W-730

Aparatot e kako nov,doaga so dve torbicki novi i polnac!


4.500 МКД
или предлог цена
01 мај 21:21Sony A6300 фотоапарат 4k видео со објектив Sigma 56mm f/1.4

Апаратот е купен во Галерија пред неколку години за хоби и неколку ст...


850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дигитални фотоапарати

01 мај 19:58CHARGER for NP FZ100 battery

CHARGER for NP FZ100 battery Compatible with Sony Alpha A7 III, A7 ...


18 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

01 мај 17:52Страна 4 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам