Цела Македонија
                   
758 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава Canon М50 mirrorless камера, скоро неупотребувана

Се продава Canon М50 mirrorless камера, со 15-45 објектив, скоро неуп...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дигитални фотоапарати

16 мај 00:59Промовирано

EVTINI APARATI I TRIPODI NOVI

EVTINI APARATI OD 500 DEN DO 1500 DEN TRIPODI NOVI PO 1200 DEN


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дигитални фотоапарати

21 апр 15:33Konica

Se prodava aparat konica zoom 70 mm kako nov ne e digitalen mnogu kva...


999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

20 апр 15:59Godox cells II transmiters for Canon

Трансресивери, може да пракаат и примаат сигнал наизменично. 4 во кут...


2.500 МКД
или предлог цена
20 апр 13:56Nikon Coolpix S3000-fotoaparat skoro nov

aparatot si funkcionira najnormalno. Slikite se od nego. So site doda...


2.000 МКД
или предлог цена
19 апр 10:50Prodavam Canon PowerShot SX110IS,

Prodavam digitalen fotoaparat Canon PowerShot SX110IS, Raboti so obi...


1.100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

18 апр 23:46Nikon D600 - топ состојба!

Се продава Nikon D600 Shutter Count: 41617 Цена: 450€


450 €
или предлог цена
18 апр 13:02Canon EOS Rebel T7 DSLR Camera with 18-55mm Lens

Se prodava Canon EOS Rebel T7 DSLR Camera with 18-55mm Lens, vo perfe...


28.000 МКД
или предлог цена
18 апр 08:25Minolta dimage X CH

Donesen od swiss Prakjam po kargo


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

16 апр 21:15Digitalni fotoaparati i dr.

Cena po dogovor,


1 МКД
или предлог цена
16 апр 18:26Go pro kamera

Водоотпорната камера! 💦💦💦 Ако сте спортист или само сакате да ги ...


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дигитални фотоапарати

15 апр 14:13Sony HX400V

Продавам фотоапарат Sony HX400V заедно со футрола и сталак. Купен е 2...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

15 апр 11:28Nikon Cooplix aw 110 CH

Vodootporen aparat Socuvan kako nov So original polnac Memorisk...


140 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

15 апр 00:14Nikon objektiv 17-55 DXf 2.8

Prodavam objektiv vo odlicna sostojba


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дигитални фотоапарати

12 апр 15:38PRODAVAM FOTO OPREMA

Nikon D-3 Nikon D-300 Batery pack mb-d10 objektiv Nikon 12-2...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дигитални фотоапарати

12 апр 15:38Nikkor 300mm f2.8 vr

Objektiv vo odlicna sostojba


2.400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дигитални фотоапарати

12 апр 15:38Nikon D 850

Prodavam aparat vo odlicna sostojba samo 140 k , so aparatot ne e sni...


1.950 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дигитални фотоапарати

12 апр 15:37Nikon D300

Продавам фотоапарат во одлицна состојба


159 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дигитални фотоапарати

12 апр 15:37Nikon D3

vo odlicna sostojba


399 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дигитални фотоапарати

12 апр 15:37Sigma objektiv 17 -35 f 2.8

Prodavam objektiv vo odlicna sostojba


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дигитални фотоапарати

12 апр 15:37Vertical Grip, Battery Pack Nikon D200

Vertical Grip, Battery Pack Nikon D200


1.600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дигитални фотоапарати

12 апр 11:31Canon EOS Rebel T7 DSLR Camera with 18-55mm Lens

Se prodava Canon EOS Rebel T7 DSLR Camera with 18-55mm Lens, vo perfe...


28.000 МКД
или предлог цена
12 апр 08:55Objektiv Nikon Nikkor 10-24mm 1:3.5-4.5G ED DX

Prodavam shirokoagolen objektiv Nikon 10-24mm 1:3.5-4.5G ED DX. Ne e ...


35.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дигитални фотоапарати

10 апр 15:23Objektiv za Nikon Sigma 18-35mm 1:1.8 DC HSM ART

Prodavam objektiv za Nikon: Sigma 18-35mm 1:1.8 DC HSM ART. Ne e kori...


40.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дигитални фотоапарати

10 апр 15:23Objektiv za Nikon Nikkor 18-140mm 1:3.5-5.6G ED DX

Prodavam objektiv za Nikon: Nikkor 18-140mm 1:3.5-5.6G ED DX. Ne e ko...


20.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дигитални фотоапарати

10 апр 15:23INSTA 360 ONE R twin edition (СО СИТЕ ДОДАТОЦИ)

Се продава INSTA 360 ONE R twin edition, со сите додатоци. НОВ, сам...


27.000 МКД
или предлог цена
10 апр 13:46Canon eos 600D

Canon eos 600D lens 18-55 mm


15.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дигитални фотоапарати

09 апр 19:08Leica C-Lux 2 digital camera

Leica C-Lux 2 digital camera Moze zamena za Laptop ili mob fone.


200 €
или предлог цена
09 апр 14:12Nikon d3200

Nikon d3200 + Lens 18-105 mm


300 €
или предлог цена
09 апр 14:12Se prodava canon aparat analogen Canon eos 700

Se prodava Canon aparat analogen eos 700 so canon zoom lens ef 35-80 ...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дигитални фотоапарати

07 апр 13:15Canon eos4000d + objektiv cacon 50mm 1.8Stm

Се продава: -Canon eos4000d со 18-55mm објектив во одлична состојба...


15.000 МКД
или предлог цена
07 апр 01:19Se prodava aparat Nikon F-801 S so blic i objektiv

Aparatot e na film. Blicot e SB-25 Nikon. Objektivot e 24-120 1:35-...


280 €
или предлог цена
06 апр 19:33Digitalen foto Kodak za 1000 denari

Ispraven digitalen fotoaparat KODAK cx6200 2 MP so karticka, kabel i ...


1.000 МКД
или предлог цена
06 апр 11:30Sony A7SII + Sony 28-70mm + adapter E to EF

Se prodava slednata oprema, zachuvana vo odlichna sostojba -Sony ...


1.199 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дигитални фотоапарати

06 апр 00:03Nov GO PRO hero 9 black 4K/5K

Se prodava neupotreben Go pro hero 9 black so dve baterii, tripod, mo...


31.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дигитални фотоапарати

05 апр 18:19Се продава фотоапарат Смена 8

Се продава фотоапарат Lomo Smena 8M во исправна состојба без оштетува...


1 МКД
или предлог цена
04 апр 07:54Sony 12.1 mp

Aparatot e so karticka 4gb, futrola i polnac. Aiptek full hd 1920x108...


3.000 МКД
или предлог цена
03 апр 19:54Nokia 3310

Nokia 3310( nov )


6.100 МКД
или предлог цена
03 апр 18:59PANASONIC LUMIX DMC-FZ20

Продавам дигитален фотоапарат PANASONIC LUMIX DMC-FZ20 со зум од 12 п...


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дигитални фотоапарати

02 апр 07:29MINOLTA 7000

Продавам фотоапарат MINOLTA 7000 на филм со два зум објективи MINOLTA...


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дигитални фотоапарати

02 апр 07:29CANON EOS 10D

Продавам многу малку употребуван дигитален фотоапарат CANON EOS 10...


5.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дигитални фотоапарати

02 апр 07:28Страна 5 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам