Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
933 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Karaoke zvuchnik Mediacom X 120W

Se prodava nov, nekoristen MEDIACOM X120S 120W KARAOKE SPEAKER BOX RE...


12.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
13.000 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 19:41Zvucnici

Zvucnici i visokotonci


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 19:37Zvucnici pioneer i jvc novi

Zvucnicite se novi zemeni po greska ne odgovara golemina i se bez kut...


2.500 €
или предлог цена
Денес 19:31Prodavam Zvucnici AIWA

Zvuckite se vo odlicna sostojba i vadat odlicen zvuk i se dosta jaki ...


3.800 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 19:01Bowers & Wilkins B&W 685

Продавам B&W 685. Фантастични звучници наградувани повеќе пати од нај...


350 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 €
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 18:43Cat Berlin 2006 zvucnici

8 omski ne motani povishe info na tel.


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:22Звучни кутии SHARP CP-C570(BK)

SHARP звучни кутии тросистемски и бас рефлекс на предна страна, 6 ohm...


1.400 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.500 МКД
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 15:04Arkus Tm68

Prodavam odlicno socuvani zvucnici arkus tm 68 so 10inc.bas zvucno pe...


165 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 14:12woodbox JAMO 100W, Kenwood 4x55w

Продавам дрвени звучници JAMO, 140W peak - 100W permanent, во одлична...


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 13:22Denon SC-F107

Odlicno socuvani, rabotno prekrasni, nov dizajn na Denon model 2011-...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 12:00Jamo S606

Jamo S606 se izvonredni trosistemski zvučnici , idealni za mali i sre...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 11:37ZVUCNICI JBL SCS200

VRVNI ZVUCNICI JBL CETIRI SATELITI PLUS CENTAR, MNOGU KVALITETEN ZVUK...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 11:25  НОВ ОГЛАС

ZVUCNICI KEF L 1B

VRVNI DRAJVERI DUAL KONCENTRIK DVOSISTEMSKI 8 KA BASS I VISOKOTONEC. ...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 11:13  НОВ ОГЛАС

ZVUCNICI JAMO COMPACT 90

ORIGINAL JAMO MADE IN DENMARK OCUVANI VRVNI ZVUCNICI, MOKNI SE 120W M...


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 11:08  НОВ ОГЛАС

WOOFER TRIAD DESIGN

MADE IN USA AKTIVEN MOKEN VUFER SO PRECIZNI BASOVI PODESUVANJE NA JAC...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 11:06  НОВ ОГЛАС

AKTIVEN WUFER ELTAX ATOMIC A-8. MADE IN DENMARK. KAKO NOV.

AKTIVEN WUFER ELTAX ATOMIC A-8. SWISS. KAKO NOV....VIDETE GI SITE MOI...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 10:09ACTEL ACT 20 (MB QUART).GRMANY.ORIG. SOSTOJBA. ODLICEN ZVUK.

ACTEL ACT 20- MB QUART. GERMANY.20sm BAS. 9 INCHI. MNOGU SOCUVANI. 10...


2.700 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
3.600 МКД
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 10:09CENTAR TEUFEL-GERMANY. PERFEKTEN ZVUK.. KAKO NOV.

TEUFEL CENTAR. GERMANY. MOK I KVALITET. METALNO KUKISTE NE E PLASTIKA...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 10:08Zvucnici GUY.HF G8

Prodavam zvucnici francusko proizvodstvo Guy.Hf G8 8 omski, trosist...


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 09:26HITACHI HS E9

Zvučni kutii trosistemski Hitachi 40/70w 8 ohm muzički potpolno ispr...


2.200 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 08:28Prodavam zvucnici Sony SS-A50

Prodavam zvucnici Sony SS-A50 so odlicna sostojba 80W


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Денес 08:09Prodavam Bose Acoustimas 5 /3 serija

Mint sostojba,zacuvani maksimalno so novi mrezicki,ne otvarani. Sate...


1.111.111 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 23:50Fidek classic edition zvucnici

Mn jak kvaliteten zvuk Mozi da se vida proba


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:55JVC SP X 550 BKE zvucni kutii

Odlični zvučni kutii JVC 120 w 8 ohm dobro sočuvani celosno ispravni...


4.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 18:42Zvucnici za kola ENEGADE 200W kako novi

ispravni


1.500 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 17:20Jambox Bluetooth zvucnik

Se prodavaat originalni Jawbone Jambox classic zvucnici. Odlicen zvu...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:39SONY GTK XB5 “NOVI 4 ZVUCNIKA”

Се продаваат нови 4 звучника донесени од Германија не користени, во о...


130 €
или предлог цена
Вчера 16:185 inch bass sreden zvucnik

Vo odlicna sostojba 2 zvucnici 800denari kontakt na viber 00436764840...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 14:11NOVI 2 para Klipsch R-620F

Prodavam dva para zvucnici Klipsch R-620f novi vo kutija Cenata e za...


500 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
27.500 €
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 11:31ZVUCNICI SABA FL

RETRO ZVUCNICI REDOK MODEL OCUVANI VO FABRICKA SOSTOJBA, 10 KA BASS T...


160 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 11:26Bose 501 — bukvalno kako novi

Prodavam Bose 501,zemeni od prv sopstvenik i realno edvaj koristeni. ...


330 €
или предлог цена
Вчера 11:09ZVUCNICI SATELITI SONY I SAMSUNG

ODLICNO OCUVANI DVA PARA SATELITI POTPOLNO ISPRAVNI NE SERVISIRANI, M...


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 11:00zvucnici

prodavam mnogu dobri zvucnici


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:49PHILIPS CSS5235Y. ZVUCNICI SO BLOUTOOTH,OPTIC,USB,HDMI. I DR

PHILIPS AKTIVNI HOME CINEMA SPEAKERS. CSS5235Y/12. NFC, BLOUTOOTH, HD...


3.600 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
4.000 МКД
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 10:14YAMAHA CENTAR I 2 SATELITI. ODLICEN ZVUK.

YAMAHA. CENTAR I SATELITI. ODLICEN ZVUK..../VIDETE GI SITE MOI OGLASI.


1.200 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
1.400 МКД
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 10:12aktiven Jamo E 8SUB

10/10 VIDI SLIKI ORGINALNI VIDI GI SITE MOI OGLASI SPECS GENERAL ...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 09:54I.Q Ted 3

Ispravni i dobro socuvani gemanski podnostoecki zvucnici izraboteni o...


8.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 09:31PRODAVAM ZVUCNICI VO RAZNI FORMI I GOLEMINI

PO CENA OD 50 DO 150 den. PO PARCE INFORMACII na tel.070/577-553


150 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 08:46Zvucnici Infinity Beta 40

Zvucnicite se vo odlicna sostojba !!! Specifikacii System type 3-w...


16.000 МКД
или предлог цена
19 мар 23:53Centar zvucnik JBL -LX10

Centar zvucnik vo odlicna sostojba Made in Danmark


100 €
или предлог цена
19 мар 23:52Страна 1 од 24

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам