Цела Македонија
                   
570 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IZNAJMUVANJE I PRODAZBA koza boja bubici-bubica, бубица

**********IZNAJMUVANJE ZA SAMO 499 DENARI************* Najeftino i...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

28 мај 12:29Промовирано

IZNAJMUVANJE I PRODAZBA koza boja bubici-bubica, бубица

**********IZNAJMUVANJE ZA SAMO 499 DENARI************* Najeftino i...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

27 мај 15:18Промовирано

LCD Marketing Display

65inch LCD touch scree so vgraden Windows sistem


1 МКД
или предлог цена
Струга

Останато

17 мај 19:34Промовирано

NAJDOBRIOT Android TV Box T95 6К 4GB 32GB - NOV

Андроид ТВ бокс T95 Андроид Верзија 10 4ГБ Рам 32 ГБ Ром (Оргиналн...


2.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

15 мај 13:08Smart Android TV Box - T95 4GB 32GB -NOV

Nov TV Box OS Andoid 10 GPU G31 CPU A53 4 Core Ram 4GB Rom 32GB ...


2.900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

15 мај 13:06SONY

Kupeno 14.000 nekolku pati pusteno.Sakam drugo da kupam zatoa i go pr...


10.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

15 мај 11:49Pioneer

Cena 4000 den


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

15 мај 09:07Video nadzor kameri set 5pix

POVTORNO NA AKCIJA!!!!!!!!!!!!!!!! NAJEFTIN PROFESIONALEN VIDEO NADZ...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

14 мај 21:48HDMI to SCART adapter za CRT Televizori

Адаптерот служи за претворање на дигиталниот сигнал во аналоген сигна...


590 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

14 мај 20:50ANDROID TV BOX 6K

Android 10.0 TV Box Voice Assistant 6K 3D Wifi 2.4G&5.8G 4GB RAM 32G ...


3.500 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

14 мај 16:32Servis na videonadzor, kompjuteri i mrezi

Sekakov vid na servis na videonadzori , kompjuteri i kompjuterski mre...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

14 мај 08:47Oprema za satelicki anteni i TV opremi..

Resiver za drzavni lokalni programi besplatni,kabel mrezen,Hdmi od 2m...


10 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

12 мај 14:16Kupuvam Proaim glava za video Kran

Kupuvam Proaim glava za video kran. tel.070-204574


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

12 мај 12:36LASER LASERSKI PROEKTOR LIGHTSHOW ZA ZABAVI KAFICI IGROTEKI

Ласерски мини проектор со црвено и зелено светло кој може да се корис...


1.300 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

12 мај 10:16led tv fuego

mnogu dobra slika ima ne e so internet


3.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

11 мај 18:23Q96 Mini - 8/128GB - Smart Android TV Box

🔥Андроид ТВ Бокс🔥 Цена 1999 ден без ИПТВ или 2499 со ИПТВ ✅Модел...


1.999 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

11 мај 18:10PRODAVAM DIAPROEKTOR

Diaproektorot e manuelen i avtomatski i malku koristen.


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

11 мај 11:56PRODAVAM FOTOAPARAT ZENIT

Prodavam fotoaparat Zenit original ruski proizveden za olimpijadata v...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

11 мај 11:55Opticki kabli,kabel

Opticki kabli... 3m 300den... 5m 500den... Barajte me na viber ako ne...


300 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

11 мај 11:16Olympus stylus 120 point and shoot foto aparat

Ispraven. Testiran so film. Vidi foto. Edna puknatina na pvc kapak...


65 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

11 мај 10:21Harman Kardon AVR 335

Pojacaloto e vo odlicna sostojba se prodava poradi kupuvanje na novo ...


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

11 мај 07:47Anteni DVB-T nadvoresni i sobni. Антени za obicna televizija

Надворешни антени: Iskra P-20: cena 600 ден. Iskra P-2845: cena 800...


400 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

10 мај 23:08Radio za peugeot 407

Radio za peugeot 407 Ispravno Original Socuvano Cena 2500 David. 077...


2.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

10 мај 22:56Reklama Marlboro

Svetlecka reklama Malboro kabel se komplet raboti


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

10 мај 20:12Tablet Samsung

Vo odlicna sostojba baterija drzi dolgo


1.300 €
или предлог цена
Куманово

Останато

10 мај 07:23MINI TV

ANALOGNI MINI TV ISPRAVNI ANALOGNI


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

09 мај 18:31WiFi Thermostat

wifi thermostat and humidity sensor termostat temperatura i vlaznost ...


450 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

09 мај 10:47Aiwa vokmen retro walkman BARAM KUPUVAM HIFI VINTAGE STARO

Barav vakov AIWA vokmen kako na slikata!!! Vo bilo kakva sostojba! I ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

09 мај 08:04Apple TV 4K + Siri Apple remote control

Se prodava Apple tv 4k. Komplet so original kutija i kabel Sleduva ...


9.800 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

08 мај 22:03Izrabotka na web strani i SEO (search engine optimisation)

071 218 642 Profesionalna izrabotka na web strani (Wordpress) Profe...


1 €
или предлог цена
Македонски Брод

Останато

08 мај 21:25Commax video domofoni

3 parcinja vo ispravna sostojba parce 1000den


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

07 мај 22:43upgrader za TV

prodavam upgrader za tv , go pravi smart tv i moze da koristis intern...


1.900 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

07 мај 16:15OZVUCUVANJE ZA PROSLAVI DINACORD

Se iznajmuva ozvucuvanje za vasite proslavi i nastani dinacord dva ba...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

07 мај 13:39SPY ocila - spionski naocari so skriena video kamera

Diskretni Naocari so vgradena video kamera koja snima video i zvuk......


1.700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

07 мај 12:48Par 56 нови

Нови Par 56 рефлектори, со и без сијалици (халогени - 300w)


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

06 мај 10:191st-gen Fire TV Stick 4K

Se prodava fire stick 4k, zaginato e dalinskoto no mozete da si go po...


25 €
или предлог цена
Битола

Останато

05 мај 20:02Se inznajmuva video kran 6.5 metri

Se inznajmuva video kran 6.5 metarski zaedno nasa ili vasa kamera t...


1 €
или предлог цена
Новаци / Битола

Останато

05 мај 01:55ВИФИ ИП КАМЕРА

✅Заштите го вашиот дом дури и кога сте надвор од него. ✅Безжична WIF...


1.499 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

04 мај 21:46Kamera za kola avtomobil kamion

Камера за возило -2MP HD резолуција -Прифаќа картица до 32gb -Напо...


1.200 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

04 мај 19:20Dahua DVR / XVR Видео рекордери

Dahua DVR / XVR Видео рекордери Контакт 078217892 (viber/whatsapp)...


1 €
или предлог цена
Штип

Останато

04 мај 19:19Audiofon videofon domofon

Аудиофонија За нарачка или монтажа контакт 078217892 (viber/what...


1 €
или предлог цена
Штип

Останато

04 мај 19:18Kameri Video Nadzor DVR Alarm sistemi ip wifi golf

ПРОДАЖБА И МОНТАЖА НА ВИДЕО НАДЗОР КАМЕРИ / АЛАРМ СИСТЕМИ На лагер г...


1 €
или предлог цена
Штип

Останато

04 мај 19:18Lazni Kameri / golf audi mercedes bmw seat

Лажни Камери Цена 200 денари Контакт за нарачка 078217892 (vib...


200 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

04 мај 19:18Страна 3 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам