Цела Македонија
                   
570 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

LCD Marketing Display

65inch LCD touch scree so vgraden Windows sistem


1 МКД
или предлог цена
Струга

Останато

17 мај 19:34Промовирано

IZNAJMUVANJE I PRODAZBA koza boja bubici-bubica, бубица

**********IZNAJMUVANJE ZA SAMO 499 DENARI************* Najeftino i...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 16:55Промовирано

IZNAJMUVANJE I PRODAZBA koza boja bubici-bubica, бубица

**********IZNAJMUVANJE ZA SAMO 499 DENARI************* Najeftino i...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 13:25Промовирано

ВИФИ ИП КАМЕРА

✅Заштите го вашиот дом дури и кога сте надвор од него. ✅Безжична WIF...


1.499 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

04 мај 21:46Kamera za kola avtomobil kamion

Камера за возило -2MP HD резолуција -Прифаќа картица до 32gb -Напо...


1.200 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

04 мај 19:20Dahua DVR / XVR Видео рекордери

Dahua DVR / XVR Видео рекордери Контакт 078217892 (viber/whatsapp)...


1 €
или предлог цена
Штип

Останато

04 мај 19:19Audiofon videofon domofon

Аудиофонија За нарачка или монтажа контакт 078217892 (viber/what...


1 €
или предлог цена
Штип

Останато

04 мај 19:18Kameri Video Nadzor DVR Alarm sistemi ip wifi golf

ПРОДАЖБА И МОНТАЖА НА ВИДЕО НАДЗОР КАМЕРИ / АЛАРМ СИСТЕМИ На лагер г...


1 €
или предлог цена
Штип

Останато

04 мај 19:18Lazni Kameri / golf audi mercedes bmw seat

Лажни Камери Цена 200 денари Контакт за нарачка 078217892 (vib...


200 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

04 мај 19:18Ring Door View Cam

Se prodava Ring Door View Cam, aktiviran, ne koristen. Kupen od Medi...


6.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

04 мај 18:26KAMERA KAMERI CAMERA CAMERI ZA VIDEO NADZOR FULL HD SO ALARM

* Нови ротирачки камери IP WIFI Full HD 2.0 Mega Pixels - (1920px * 1...


1.600 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

04 мај 08:37Domofoni , Videofoni , Kontola na pristap

Prodazba, montaza i servis


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

03 мај 18:01Montaza i prodazba na kameri

Prodazba i montaza na Sistem za video nadzor,alarm,kontrola na prista...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

02 мај 08:25Se prodavaat 4 foto aparati

kako novi : zenit , smena 8 , jasika i everflash ispravni


1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

02 мај 00:42Foto magneti za fotografii 6 x 4

Se prodavaat foto magneti, magnetite se nameneti za fotografii 6 x 4 ...


30 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

01 мај 12:09POPRAVAM OSTETENI FOTOGRAFII

Поправам оштетени стари фотографии! Поправените фотографии Ви ги изр...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

30 апр 20:54Radiostanica Mikrofon

Nov nekoristen mikrofon od Boafeng


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

30 апр 19:07PRODAVAM PAR RADIOSTANICA SONY ICB-1000W

PRODAVAM PAR (DVE) RADIOSTANICA SON ICB-1000W JAPONSKA CENA 600 FUNTI...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

30 апр 16:53Prodazba na dahua imou kameri

Продажба на DAHUA Imou IP/WIFI Камери 2mp надворешни (водоотпорни). ...


3.600 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

30 апр 16:07Karaoke bluethooth usb sim 100 w

Karaoke so fm radio, bluethooth,usb,memory card,aux


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

28 апр 14:20Yashica g35 electro foto aparat

Odlicen. So futrola. Nemam baterija za celosna proba.


39 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

28 апр 08:34universal wifi remeote control

univerzalno wifi daljinsko univesal wifi remote control kontakt 071 ...


550 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

28 апр 06:32Se prodava masina za sisanje Rowenta

Se prodava profesionalna masinka za sisanje rowenta mnogu malku korri...


2.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Останато

26 апр 17:06Prodavam slika 1936 godina

Prodavam Slika 1936 godina slikana Ima potpis od slikarot Maslo na ...


50 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Останато

26 апр 14:57Napojuvanje Power Adapter za Android Smart TV Box

Novi adapteri za TV Box.. Input 220V Output 5V, 2A Dijametar na...


350 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

24 апр 17:07Smart Android TV Box 4/32GB so instalirana IPTV

🔥Андроид Смарт Тв Бокс MXQ Pro 4K🔥 Цена 1999 без ИПТВ 2499 д...


2.499 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

24 апр 16:57LASER PROEKTOR LIGHTSHOW ZA ZABAVA

Se prodava laser za zabava, ima modovi brzo, sporo i po muzikata, rab...


500 МКД
или предлог цена
Струмица

Останато

23 апр 17:37Sony magicno dalecisko

Se prodava Sony dalecisko so touch pad,voice control , Bluetooth,Kako...


600 МКД
или предлог цена
Неготино

Останато

23 апр 16:26GEM Genesys xp

Prodavam GEM Genesys xp multimedia worstation neispravna sostojba don...


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

21 апр 23:25ELGATO Cam Link 4k

ELGATO Cam Link 4k kartica za komunikacija so Fotoaparat https://www...


6.000 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

21 апр 01:25Се продава професионален појас со батерии за камера

Продавам професионален појас со батерии за камера,светло и за дриги н...


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

19 апр 21:10Radio so cd usb jvc kenwood Polo golf Corsa

Prodavam radia 071 350 284


25 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

18 апр 09:50NAJEFTINO IPTV

⛔НЕМА ПОВЕЌЕ МЕСЕЧНА ПРЕТПЛАТА⛔ 🔥НАЈЕВТИНО НА ПАЗАРОТ🔥 ✅Еднократн...


10 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

18 апр 09:42Penkalo Pen za tableti laptopi so touch CH

Cena na parce 700 den Prakjam po kargo


700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

16 апр 21:00EXSTRA!!! Novo...Android tv box

⛔НЕМА ПОВЕЌЕ МЕСЕЧНА ПРЕТПЛАТА⛔ ✅Еднократно 2690 ден.✅ 🔥Новиот Сма...


2.690 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

13 апр 21:47Polica za na TV/Ekran, montiraj bez alati

Moze da se vide vo Ni-Com Trejd Kavadarci Link: https://www.nikomtra...


360 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Останато

12 апр 14:39PRODAZBA I MONTAZA VIDEO NADZOR KAMERI

ПРОДАЖБА И МОНТАЖА НА ВИДЕО НАДЗОР КАМЕРИ / АЛАРМ СИСТЕМИ На лагер г...


1 €
или предлог цена
Штип

Останато

11 апр 13:54PRODAZBA I MONTAZA NA VIDEO NADZOR KAMERI

ПРОДАЖБА И МОНТАЖА НА ВИДЕО НАДЗОР КАМЕРИ / АЛАРМ СИСТЕМИ На лагер г...


1 €
или предлог цена
Штип

Останато

11 апр 13:54Hikvision NVR poe 8ch DS-7608NI-SE/P/8 dvr

Se prodava Hikvision NVR poe 8ch DS-7608NI-SE/P/8 Cena 4000 den kon...


4.000 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

11 апр 13:53Se prodavaat novi mikrofoni

Se prodavaaat novi mikrofoni vo pakovnaje idat po 2 vnatre.


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

11 апр 13:33Радија за автомобил

Секаков вид на радија за автомобили со CD и USB.


2.000 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

11 апр 04:11Android TV Box X96 Mini - 8GB 128GB

Novi TV Boksovi 8Gb Ram 128GB ROM GPU Mali 450 Cena bez instal...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

10 апр 22:17Filmski posteri plakati original (dvd video vhs)

Posteri od filmovi originalni vo odlicna sostojba. Mars,x-men,tarza...


10 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Останато

08 апр 21:56Страна 4 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам