Струмица
                   
9179 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava nenamesten stan

Se izdava nenamesten stan vo centarot na gradot,


7.500 МКД
или предлог цена
Струмица

Станови

22 сеп 17:15Промовирано

Се продава Mercedes Benz e220 - 2005-та година

Се продава Mercedes Benz e220 Elegance, произведен 2005-та година со ...


5.650 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

14 сеп 08:51Промовирано

FIAT PANDA 1.2

Автомобилот е во одлична состојба, втор сопственик. Br. 078 399 333


2.900 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

BMW 330 D XDRIVE 258KS PERFEKTNA -14

Se prodava BMW 330d xDrive 258ks, 2014 god, 190.000km realni so servi...


23.900 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 03:26SEAT IBIZA 1.4TDI 75KS 🚘,,ENTERIERAUTO,,🚘

NOV UVOZ PLATENI DAVAČKI DO REGISTRACIJA EKSTRA SOSTOJNA POV INFO ...


4.850 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
4.999 €
Струмица

Автомобили

Денес 02:19PEUGEOT 308 1.6HDI 109KS ,,ENTERIERAUTO,,

GOLEMI POPUSTI...🚘🚘🚘🚘🚘🚘 NAMALENI CENI POV INFO 🚘070 80 84 84...


3.999 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 02:18FORD B-MAKS 1.4 BENZIN-METAN ,,ENTERIERAUTO,,

NOVOGODIŠNI POPUSTI...🚘🚘🚘🚘🚘🚘 NOV UVOZ PLATENI DAVAČKI DO REGI...


6.500 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 02:18FIAT BRAVO 1.4i Turbo 120KS ,,ENTERIERAUTO,,

EKSTRA POPUSTI...🚘🚘🚘🚘 NOV UVOZ PLATENI DAVAČKI DO REGISTRACIJA ...


3.850 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 02:17FORD FOKUS 1.6TDCI ,,ENTERIERAUTO,,🚘

NOV UVOZ... 🚘🚘🚘🚘 🚘070 80 84 84 🚘078 43 33 55 PLATENI DAVAČK...


2.999 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 02:17OPEL MERIVA 1.4i FACELIFT ,,ENTERIERAUTO,

EKSTRA POPUSTI...🚘🚘🚘🚘 POV INFO 🚘070 80 84 84 🚘078 43 33 55...


2.999 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 02:17PINEWOOD HARKULA

079205200 vnatresno bra den grejac za reguliranje na temperatura


1.100 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
1.300 МКД
Струмица

Машка Облека

Денес 01:54Calvin Klein original

079205200


700 МКД
или предлог цена
Струмица

Машка Облека

Денес 01:54POLO ORIGINAL

079205200


900 МКД
или предлог цена
Струмица

Машка Облека

Денес 01:53POLO PARFEMI ORIGINAL

079205200 prakam po brza pratka original zenskiakcija


600 МКД
или предлог цена
Денес 01:53Audi A8 4.2 Tdi Sline 070-642-142

Audi A8 4.2 Tdi Sline so najfulll oprema bez dodatni troskovi eskstra...


20.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
21.500 €
Струмица

Автомобили

Денес 00:07GIGABYTE RTX 3080 XTREME 10 GB NOVA

Prodavam Gigabyte RTX 3080 XTREME 10 GB ne limitirana nova neotpakuva...


Вчера 22:18Bandazi / Autec - 5x112 / 225/45/17

•Bandazi AUTEC / 5x112 - 225/45/17 ) •Proizvodstvo / Made in GERMANY...


249 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
280 €
Вчера 21:48Bandazi - Autec / 195/50/15 ki -STAKLO

Bandazite se STAKLO , bez nikakvi zabeleski BEZ ZAMENI ❌❌❌ Letni Gumi...


189 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
210 €
Вчера 21:48Bandazi so gumi DoubleStar Alfa 147

Al bandazi ne se farbani nitu vareni. Ne se krivi i se so skoro novi...


Вчера 21:12Alfa Romeo Brera 2.4 Moze i zamena.

Se prodava Alfa Romeo Brera 2.4 210 ks. Mozna e i zamena so vasa dop...


6.000 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 21:12auspuh

za minareli masina


1.700 МКД
или предлог цена
Струмица

Мопеди (под 50 cc)

Вчера 21:00Радио за Мерцедес Е класа W211

Радиото е со CD и е во одлична состојба.


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:00Audi A6 3.0TDI QUATTRO 3x S-Line

Se prodava Audi A6 3.0TDI 240 ks QUATTRO so pominati 230 000 realni ...


13.300 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 20:39Индустриска - Правоштепна, двоигловка и маса за пеглање со в

Се продаваат комплет или посебно, сите се во исправна состојба. Двои...


370 €
или предлог цена
Вчера 20:29Bosch Intuvia

Bosch intuvia компјутер за е-велосипед Компатибилност: Со сите Bo...


50 €
или предлог цена
Вчера 20:29Gilera Runner 50

Se prodava skuter Gilera Runner 50cc uvezen od ch gi ima site dokumen...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:29NOVI GUMI RIKEN LETNI 215 55 R16

Se prodavaat 4 novi letni gumi RIKEN 215 55 R 16 Kupeni greska dim...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:15GUMI 185 65 R15 2 letni 3 M+S Solidni Povolno

Se prodavat 5 gumi 185 65 R15 2 letni Michelin 2 M+S Dunlop 1 M+S...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:14Delovi po ekstra cena

Se prodavaat slednive delovi: 1.Interculer za Mercedes E-klasa 1995-...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:14VW TIGUAN 2.0 TDI 103KW 2011 GOD. VO SUPER SOSTOJBA

KONTAKT TEL:071/271-367 ZORAN VW TIGUAN 2.0 TDI FULL OPREMA -2011 ...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 20:14pasat 16 tng

Kolata e vo odlicna sostojba motor menac super klima raboti raboti na...


1.450 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.550 €
Струмица

Автомобили

Вчера 19:39AvtoPlac Interkom

Ford Fiesta 1.4TDCI, voziloto e uvezeno od Germanija so site plateni ...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 19:38AvtoPlac Interkom

Ford Fiesta 1.6TDCI voziloto e kako od salon, bez nitu edna zamerka, ...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 19:38AvtoPlac Interkom

Peugeot 207 1.6HDI, voziloto e uvezeno od Germanija so site plateni d...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 19:37AvtoPlac Interkom

Bmw 320D voziloto e uvezeno od Germanija so site plateni davacki do r...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 19:37AvtoPlac Interkom

Seat Altea XL voziloto e uvezeno od Germanija, so site plateni davack...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 19:37AvtoPlac Interkom

Seat Altea 2.0TDI voziloto e uvezeno od Germanija so site plateni dav...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 19:37AvtoPlac Interkom

Mercedes Benz C200Cdi, voziloto e uvezeno od Germanija so site platen...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 19:37AvtoPlac Interkom

Seat Ibiza 1.4TDI voziloto e uvezeno od Germanija, so site plateni da...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 19:37AvtoPlac Interkom

Vw Golf 1.6TDI Bluemotion, voziloto e uvezeno od Germanija so site pl...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 19:37AvtoPlac Interkom

Golf 5 GT, 2.0TDI 125kw, voziloto e uvezeno od Germanija so site plat...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 19:37AvtoPlac Interkom

Vw Golf 1.6TDI, 77kw, voziloto e uvezeno od Germanija so site plateni...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Вчера 19:37LG K22 - BEZ GREPKA - EVTINO

Se prodava LG K22


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:21  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 230

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам