Кавадарци
                   
8068 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Temsa SAFARI 10.5 metri

Se prodava Temsa Safari 10.5 metri pogodna za Avto Skola 2003 god. ...


18.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автобуси

05 апр 19:50Промовирано

DOMASNA RAKIJA BELA I ZOLTA VRVEN KVALITET

Se prodava domasna rakija bela i zolta merakliski pravena 53 stepeni ...


250 МКД
или предлог цена
17 апр 22:16Промовирано

Se prodava vednas vseliva kuka

Se prodava vednas vseliva kuka vo blizina na novata bolnica. Kukata r...


105.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
110.000 €
Кавадарци

Куќи / Вили

12 апр 19:33Промовирано

Velosipid za site vozrasti

Smeneto se novo na nego i toa sediste,novi racki,novi brzini,novi koc...


4.300 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Велосипеди

Денес 02:29*Продажба на акомулатори ЕКСТРА ЦЕНА* ! akomulator

Mozna e dostava po Kargo Ekspress ! Prodazba na novi akomulatori so ...


550 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Останато

Денес 02:23Продажба на нови камионски акомулатори по најниска цена !

🔝Prodazba na novi akomulatori BlackHorse so 24meseci garancija🔝 EK...


40 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 02:23Продажба на нови камионски акомулатори по најниски цени !

🔝Prodazba na novi akomulatori BlackHorse so 24meseci garancija🔝 🚛...


29 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 02:23Se prodavaat novi pistoli na vozduh Rotake

Se prodavaat novi pistoli na vozduh marka Rotake 230e cenata e fiks...


230 €
или предлог цена
Денес 02:23DAF CF 410 EURO 5 zamena za JCB 3cx ili Mini bager

MOZNA E ZAMENA ZA JCB 3CX ILI MINI BAGER 075600448 Se prodava daf C...


7.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Денес 02:23Se prodava Audi A4 3.0 178kw 250ks quattro motor

Se prodava Audi A4 3.0 178kw 250ks quattro V6 motor euro 5 servisiran...


12.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 02:08Opel Astra H 1.7 CDTI *2004* *59KW*

Kolicheto e vo odlichna sostojba. Golem servis praven pred 20 000 km,...


3.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 00:08Golf 4

Se prodava golf 4 kako nov Vano 072 209 951


2.100 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 00:05Vebasto od Daf so pumpica komplet

Se prodava 072 304 562


230 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
15.000 €
Кавадарци

Камиони

Денес 00:04Se prodava 072209951

072 209 951


15.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Останато

Денес 00:04Yugo Skala 55

91godina...registrirana cela godina... Nov akumulator.. Novi gumi.. 0...


800 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
50.000 €
Кавадарци

Автомобили

Денес 00:04SE PRODAVA BMW 120D 2007GOD 163KS FULL OPREMA

SE PRODAVA BMW 120D 2.0 163 KS 2006 GOD 12 MESEC . AVTOMOBILOT E VO ...


5.250 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
5.300 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 23:38FUJIFILM X-E1 + FUJINON 18-55

Се продава одлично сочуван и не многу користен фотоапарат FUJIFILM FU...


400 €
или предлог цена
Вчера 23:21Se izdava stan vo centarot na Kavadarci

Se izdava stan vo centarot na Kavadarci pogoden za kancelarija, ordin...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 23:15FIAT GRANDE PUNTO (VAN TOVARNO N1)1.3 MULTIQET 75 KS 2011G

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIQET 55 KV 75 KS 11/2011 GOD 154000 KM V...


3.250 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 22:30LANCIJA MUSA 1.3 MULTIQET 90 KS 2008G SO ZABELESKI

LANCIJA MUSA 1.3 MULTIQET 66 KV 90 KS 2008 GOD ORGiNAL 179000 KM KOMP...


2.250 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 22:30FIAT IDEA 1.3 MULTIQET 51 KV 69 KS 2006G SERVISNA UNIKAT!!!

FIAT IDEA 1.3 MULTIQET 51 KV 69 KS 2006 GOD ORGINAL 172000 KM BORD ...


2.850 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 22:30AUDI A3 S LAJN 2.0 TDI 140KS COMOREL 2010G EURO5 IT TABLI

AUDI A3 2.0 TDI 140 KS 2010 GOD S LAJN COMOREL MOTOR EURO 5 170000 K...


4.250 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 22:30Iveko dejli dti 30 ladilnik 2009

registrirano do noemvrei 2021 ,ispravno nema nikakvi vlozuvanja voneg...


6.500 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

Вчера 22:23Дуќан во Новиот центар 51 м2

Дуќанот е комплетно реновиран со должина на излог од 6 м. Погоден за...


200 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 22:20Odlicna sostojba facelift

Mnogu dobar terenec...pred 5000km e promenet zamaec komplet so lamela...


5.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.500 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 22:14VOLVO FH420

Se prodava VOLVO FH420 Euro 5 2011god. Top sostojba Registrirani...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Камиони

Вчера 22:11THULE auto kufer

Kuferot e vo odlicna sostojba SAMO NA VIBER


80 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
90 €
Вчера 21:421од1000 бродови на Александар Велики

Рачно изработен /декоративен елемент за Вашиот простор/уникатен поклон


1 €
или предлог цена
Вчера 21:36Plac na magistralen pat Gradsko - Prilep

Se prodava plac od 16 000 m2 na odlicna lokacija na izlez od Rosoman,...


1 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 21:33Се продава куќа/// Se prodava kuka

Се продава куќа во населба Глишиќ Кавадарци, цена по договор. Инф...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 20:59OPEL FRONTERA. 2003 G

Opel


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 20:58SE PRODAVA VRATA ZA JUGO OD 2006 G

Se prodava vrata desna za jugo komplet crvena


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:57Se izdava : Objekt hala / magacin na regionalen pat

Hala so povrsina od 1500 m2 (prizemje). So moznost za kancelarii na s...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:16Dubak , relaksator i prooduvalka Chicco

Dubak free on = 2200 Relaksator Chicco = 3000 Prooduvalka Chicco = ...


100 €
или предлог цена
Вчера 20:16FORD TRANZIT 2.2 2007 KLIMA

Se prodava ford transit 2.2 81kw 110konja 2007 Uvezeno od Holandija 2...


4.199 €
или предлог цена
Кавадарци

Комбиња

Вчера 20:16ALFA 147 1.9 150KS

Alfa 147 1.9 2006 reg do 7 mesec smenet zamaec ulje filter rebrast ka...


2.699 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 20:16FIAT PUNTO EVO 1.3 2011G DIZEL

SE PRODAVA FIAT PUNTO EVO 1.3 UVEZENO OD HOLANDIJA 2011G REG NA MK TA...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 20:16AUDI Q5 2.0 Sport line.

Se prodava Audi Q5 dizel (Sport line )FULL OPREMA- 2.0 nov vnes od Sv...


13.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
14.000 €
Кавадарци

Автомобили

Вчера 20:05audi a4 avant 2.0tdi panorama

Se prodava audi a4 visoko nivo na oprema s line vnatresno i nadvor...


12.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 19:54  НОВ ОГЛАС

Se prodava Kuka

Kuka vo centarot na ulica Ilindenska br.parcela 12723 cena po dogovor...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 19:48Природен гроздов мед и високо квалитетна жолта (48%) ракија

Се продава природен гроздов мед (маџун) и високо квалитетна жолта (48...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 19:44Се продава земјиште до Југо Комерц во Кавадарци

Земјиштето се наоѓа до Југо Комерц во Кавадарци, на само 5-10 минути ...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 19:44BMW 118d

-BMW 118D 122KS EURO4 -FULL OPREMA -KLIMATRONIK -KOMANDI NA VOLAN ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 19:41Страна 1 од 202