Кавадарци
                           
120 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava stan.

Se izdava stan vo lepoticite na 2 kat br za kontakt 071250293


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

01 мар 20:32Промовирано

* СЕ ИЗДАВА СТАНБЕН ПРОСТОР *

Се издава станеб простор кај кружниот тек,за краток и подолг период....


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

10 сеп 11:34Se izdava nov, celosno opremen stan vo Kavadarci

Se izdava kompletno opremen stan na 5ti sprat od 112m2 na Bulevar Cve...


300 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

03 сеп 12:52* СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН НАМЕСТЕН СТАН *

Се издава трособен наместен стан во новиот центар на градот. Поседува...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

25 авг 19:03Se prodavaat stanovi Vo gradba

Se prodavaat stanovi Vo gradba na ul. Braka Miladinovi br.8 sproti re...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

23 авг 17:59SE IZDAVA STAN

stan vo noviot centar na kavadarci vo zgradite lepotici na prv sprat...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Станови

08 авг 20:35Kupuvam stan

Kupuvam stan vo kavadarci okolu 55m2


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

18 јун 16:21Се издава стан

Информации на број 075 691 566 Мена


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

12 јун 13:55Барам за изнајмување

Барам гарсоњера или стан мал наместен, да ги има основните работи. За...


100 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

20 мај 16:39Se izdava stan vo zgradata na street bar

Se.izdava kompletno namesten stan vo zgradata nad street bar za info...


200 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

08 мај 01:32Kомплетно уреден стан

Се издава комплетно уреден стан во централно подрачје на градот. Стан...


150 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

13 апр 13:00Se izdava namesten stan spremen za vseluvanje

Se izdava namestan stan kaj Belka zgradite.


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

11 апр 19:54SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO LEPOTICI

Se izdava kompletno namesten stan vo zgradite Lepotici na prvi kat.So...


230 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

19 мар 17:36СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТАН ВО КАВАДАРЦИ

Издавам комплетно наместен стан во строг центар на Кавадарци , поглед...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

19 мар 17:30Kupuvam Garsonjera vo Euro Hotel vo Struga

Kupuvam garsonjera od 25 do 50 kvadrati vo euro hotel vo Struga .Kont...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

06 мар 19:08Se izdava Stan

Se izdava


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

06 фев 10:30SE IZDAVA STAN

Se izdava dvosoben prazen stan 54m2 vo noviot centar na gradot Tel. ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

06 фев 10:29Menuvam pomal stan za pogolem (so 2 spalni)

Stanot se naogja na odlichna lokacija, vedash do aptekata Zegin vo zg...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

25 јан 17:43Се продава стан

За повеќе информа ве молиме јаветесе на бројот 075991580


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

23 јан 18:50Се продава СТАН

Се продава стан со големина од 112м2, на бул. Моша Пијаде бр. 12. Ста...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

22 јан 13:00SE IZDAVA STAN VO CENTAR NAMESTEN

Stanot se naoga pozadi hotel balkan i e kompletno ureden


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

15 јан 09:47Kupuvam stan okolu 60m2

Kupuvam stan dvosoben okolu 60m2 vo Kavadarci. Lice za kontakt Kiro ...


1.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Станови

12 дек 17:29Kupuvam stan vo kavadarci

Kupuvam stan


2 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Станови

10 дек 17:57СЕ ИЗДАВА СТАН

КОМПЛЕТНО НАМЕСТЕН.ЦЕНА ПО ДОГОВОР.


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

03 сеп 18:20Се продава стан 100м2

Се продава стан 100м2 во семејна куќа на 3ти спрат. Станот се наоѓа...


39.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

20 авг 20:04Се издаваат 2 комплетно наместени стана

Се изнајмуваат 2 комплетно наместени стана, 75м2 и 72м2- дневна соба,...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

24 јул 21:13Се издава стан во самиот центар на Кавадарци

Издавам стан за подолг период кој се наоѓа во самиот центар на Кавада...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

21 јул 17:49Се издава стан во самиот центар во Кавадарци

Издавам стан за подолг период кој се наоѓа во самиот центар на Кавада...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

21 јул 17:47Se iznajmuva stan

Se iznajmuva stan vo kavadarci vo centarot na gradot vednas do osnovn...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

12 јул 07:03STAN OD 57m2

STAN OD 51m2 -SE PRODAVA 3SOBEN STAN NA ULICA:STRASO PINGUR BR:63 VO...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

18 апр 11:17Baram stan

Baram Stan pod naem vo Kavadarci za podolg vremenski period do 5000 d...


5.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Станови

05 апр 18:08se izdava prazen a moze i namesten

se izdava stan od 64 m2 vo zgradite pod Tikves na ul.Igman prazen a p...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

21 мар 14:34Kupuvam stan

Kupuvam stan od 60-80m2 stanot da e na prvi ili vtori sprat tel.za ko...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Станови

19 фев 05:47MENUVAM KUCA ZA STAN SO VASA DOPLATA

kucata e na lazo kaleskov pod avtobuska stanica na dva sprata sekoj s...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

19 фев 05:47Odlicen stan pogoden za se

Se prodava 85 m2 stan na Zapaden bulevar ili Igman na prvi sprat na...


54.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Станови

11 дек 13:54* СЕ ИЗДАВА ГАРСОЊЕРА ВО КУЌА *

Се издава гарсоњера во куќа, во близина на автобуската станица. Посед...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

12 окт 13:54Se izdava sprat od kuca

Se izdava 60m2 prazen sprat od kuca vo Kavadarci.Cena po dogovor. Kon...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

26 јун 20:34Stan vo strog centar CE NA DOFAT

Stan vo strog centar no izoliran od guzva i problem so parking rela...


200 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

04 јун 21:53Se izdava stan

Se izdava stan pogoden za ziveenje i za deloven objekt (ordinacija,ad...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

27 апр 14:13Se prodava stan

Se prodava stan od 59m2 na prvi kat na ulica Mosa Pijade (Zgradi Lep...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

25 апр 21:49Се продава Стан - 56m2

Dopolnitelna informacija Grad Kavadarci, Nov Centar, 56 kv.м, 3-тi s...


500 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

18 мар 20:35Страна 2 од 4