Кавадарци
                           
120 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava stan.

Se izdava stan vo lepoticite na 2 kat br za kontakt 071250293


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

01 мар 20:32Промовирано

Se prodava stan blizu crkvata sv.Petka

Se prodava stan na ulica Cvetan Dimov 22, vednas do novata crkva sv.P...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

28 фев 13:00Се продава и се изнајмува 3-собен стан

Се продава или се изнајмува 3-собен стан.


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

09 фев 21:17se izdava trosoben stan na 5 ti kat

Stan ot e neodamna renoviran, namesten. Cena po dogovor. Lice z...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

09 фев 21:13Се издава стан на супер локација во центарот на градот

Станот е во комплетно реновирана состојба, се наоѓа над кафе бар РОМА...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

18 јан 14:01Se izdava stan vo centar

Se izdava stan na ulica ilindenska (centar) kavadarci


4.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Станови

02 јан 16:53Kupuvam stan

Kuvpuvam stan od 60 do 70 m Po moznost vo nov centar


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

07 дек 09:29Se prodava stan

na dva sprata plus potkrovje mesto-Nov centar (lepotici)


48.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

16 ное 16:03Se izdava stan vo Kavadarci

Se izdava namesten stan, cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

13 ное 11:05Prodavam Stan vo Centar na Kavadarci

Se prodava stan vo centarot na Kavadarci od 75 m2 na ulica Ferdo ros...


34.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

28 окт 10:58Prodavam Stan vo Centar na Kavadarci

Se prodava stan vo centarot na Kavadarci od 75 m2 na ulica Ferdo ros...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

27 окт 11:10Продавам Стан во Ценатарот на Кавадарци

Se prodava stan vo centarot na Kavadarci od 75 m2 na ulica Ferdo ros...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

26 окт 13:27Se iznajmuva stan pod kirija

Se iznajmuva dvosoben stan pod kirija vo centarot na gradot. Pogoden ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

12 окт 15:14Се издава комплетно уреден стан

Се издава комплетно уреден стан на одлична локација во градот. Веднаш...


140 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

10 сеп 18:16PRODAVAM STAN na 5 KAT

PRODAVAM STAN na 5 KAT vo nov centar,so podrum 11m3


33.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

03 сеп 19:59se izdavat 2 stana vo pearija grcija za studenti

stonovite se vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

30 авг 14:07Se prodava stan sproti novata crkva

Se prodava kompletno namesten i renoviran stan od 80 m2 vo noviot ce...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

21 авг 13:35Издавам стан во центарот на градот

Издавам гарсоњера во центарот на градот во зградите над Рома кафе, це...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

18 авг 17:18Се продава стан

Се продава стан во новиот центар на градот, кај кружниот тек.Станот с...


30.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

05 јул 15:03PRODAVAM STAN NA 5 KAT

PRODAVAM STAN NA 5 KAT, KAJ KRUZNIOT TOK


34.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

13 апр 22:51Се изнајмува

Се изнајмува стан на ул. 29 Ноември По договор


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

05 апр 12:19Apartman za dnevno i mesecno iznajmuvanje

Apartmanot se naoga vo centralno gratsko podracje , vo blizina na gra...


1.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Станови

17 мар 21:08Стан

Купувам гарсоњера или двособен по можност на приземје или 1ви кат.......


2 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

24 фев 15:33Стан

Купувам гарсоњера или двособен стан до 50м2 во Кавадарци по можност н...


20.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

21 фев 14:29се продава трособен стан во гевгеличките згради

се продава трособен стан во гевгеличките згради позади гоце делчев шк...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

15 фев 13:45Stan

KUPUVAM STAN DO 50M2...LOKACIJA NEBITNA PO MOZNOST NA 1VI ILI 2RI SPR...


20.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

13 фев 14:10Stan.Kupuvam garsonjera ili stan do 50m2.

Kupuvam garsonjera ili stan do 50m2.


2 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

11 фев 19:33Се продава стан

Се продава стан во строгиот центар на крадот Контакт:078390115 ЦЕ...


31.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

04 фев 17:31Celosno namesten stan vo strog centar na Kavadarci

Se iznajmuva celosno namesten stan vo strogiot centar na Kavadarci,so...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

19 јан 14:24se prodava stan vo nova zgrada

se prodava kompletno namesten stan (mozhe i prazen ) vo nova zgrada s...


42 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

05 јан 18:59Наместен стан за изнајмување

Издавам стан, наместен, во новиот центар на Кавадарци, на Булевар Цве...


150 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

19 дек 19:52Se prodava stan

Vo lepoticite (kruzhen tek-nov centar) Mozhe zamena za po mal so dop...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

11 дек 19:42Se bara stan za iznajmuvanje

Барам стан за изнајмување на минимум 1 година. Од 30 до 55/60 квадрат...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

06 дек 16:30Se izdava stan vo centarot na gradot

Se izdava stan vo centarot na gradot vo zdgradite kaj Roma Cafe


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

15 ное 13:00STAN VO CENTAR

Се издава нов невселен стан во центар на Кавадарци погоден и за делов...


10 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

06 ное 18:36Se izdava kopletno namesten stan pogoden za kancelarii

Se izdava kompletno namesten stan vo zgradite Lepotici na prizemje po...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

25 окт 20:00Се бара стан

Се бара стан за краток престој понида на бр. 078-604-520


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

20 окт 01:06Prodavam stan vo nov centar

Prodavam stan vo nov centar


33.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

14 окт 20:37izdavam stan vo nov centar

izdavam prazen stan,vo nov centar 5 kat nema lift,i smetkite ne se vk...


6.500 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Станови

14 окт 20:16Se prodava Stan vo izgradba

Se prodava stan vo izgradba vo cenatot na gradot od 84 m2 na 2 ri spr...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

10 окт 10:36se izdava trosoben namesten stan

Stanot se naoga na ul. Bel kamen sproti sportskata sala


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

04 окт 23:37Страна 3 од 4