Гевгелија
                   
2955 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продаваат станови во градба во центарот на Гевгелија

Продажба на станови со големина од 46-83м2, во центарот на Гевгелија,...


850 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

26 јан 19:24Промовирано

Kuka vo Nov Dojran

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesment prodava kuka na m...


34.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

23 јан 23:03Промовирано

AUDI A4 2.0 2020

Kopleten servis bukvalno kako nov so nivo na oprema 35 site mozno sen...


28.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
29.000 €
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Klapna za 1.9 2.0 tdi za vw, audi, seat

Klapna za 1.9 2.0 tdi za vw, audi, seat so 4 pina


40 €
или предлог цена
Денес 01:14Opel Astra GTC 1.9 120ks

Опел Астра ГТЦ 1.9 - 120кс. Редовно сервисирана (на секој 10.000 км)...


4.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.300 €
Гевгелија

Автомобили

Денес 01:07  НОВ ОГЛАС

HUAWEI p8 lite - dual sim

Сочуван со здрав екран и без гребаници по него. Работи на сите мре...


2.800 МКД
или предлог цена
Вчера 22:24Suzuki RMZ450

Se prodava Suzuki RMZ450 vo odlicna sostojba -Yoshimura od grana -n...


3.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Вчера 21:48Renault Clio 3 1.5Dci

Se prodava Renault Clio 3 1.5dci vo odlicna sostojba: -4novi gumi ...


3.300 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 21:48Apartmani Star Dojran

Se izdavat apartmani vo centar do hotel Makedonija na 1 min od gratsk...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Викенд куќи

Вчера 21:14Се издава стан во струмичката зграда

Се издава стан од 130м2. Комплетно наместен. Греење - парно , ладењ...


400 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 20:08RCD 310 izvadeno od GOLF 6

Продавам RCD310 оригинал авторадио. Извадено од Golf6 во супер состој...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:08Yamaha R-N500 & B&W 685 & B&W 608

Продавам комплет стерео мрежен ресивер Yamaha R-N500, звучници B&W 68...


350 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Вчера 20:08Audi A7

Продавам Ауди А7 во совршена состојба. Со највисоко ниво на опремено...


По Договор
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

Вчера 20:08Sony Playstation 4 Pro 1 TB + 4 TB HDD

Продавам конзола PS4 Pro. 5 TB хард диск , 2 контролери , 2 move кон...


500 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS4

Вчера 20:08HK990 so B&W 705

Продавам стерео засилувач Harman Kardon HK990 со звучници Bowers & Wi...


2.300 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Вчера 20:08Се продава нива во Нов Дојран

Се продава нива во градежна зона,во Нов Дојран во град на КП 1292,129...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 18:00Se prodava niva so lozov nasad

Се продава нива со лозов насад на КП 288 во Нов Дојран- вон град, лоз...


10 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 18:00Opel Vectra 1.6benz plin ats FABRIKA

Se prodava Opel Vectra A 55kw 75ps 1994godina Registracija do 20...


1.450 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 18:00  НОВ ОГЛАС

Приколка за трактор

Се продава приколка за трактор тома винкович должина 210 см ширина 1...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:48Се продава трактор тома винкович

Се продава трактор тома винкович 521и приклучна механизација во добра...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:47Yamaha R6 vo odlicna sostojba

Prodavam motor Yamaha R6, proizveden 2000g, so pominati 39000km, aps...


20 €
или предлог цена
Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Вчера 17:28Road Bike Totem - L

Prodavam road bike Totem L ram, 28 trkala, mnogu malku koristen, gara...


220 €
или предлог цена
Гевгелија

Велосипеди

Вчера 17:28Nokia 3310 reface NOV!

Nokia 3310 reface NOV


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:44Samsung A20e

Telefonot e kako nov, bez niedna grebnatina!


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:44PEUGEOT 207 1.6HDI 2007GODINA

Kolata e vo odlicna sostojba,so sitni karoseriski zabeleski


3.200 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Автомобили

Вчера 15:51Xiaomi 11 Lite 5G NE

Se prodava,kako nov so kutija i garancija,Bez zameni


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:43  НОВ ОГЛАС

Нива 5000m2

Nivata se naoga na moinski pat posle Dinkjut od leva strana , vo bliz...


111.111 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 15:29Iznajmuvanje vila vo Dojran

Se iznajmuva vikendica vo Dojran.Za poveke informacii javete se na:07...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 15:29Atraktivni placovi vo Gevgelija

Se prodavaat 3 atraktivni placovi vo Gevgelija spremni za gradenj...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Плацеви и Ниви

Вчера 15:29Barum 235/65 r17 -zimni

Vo odlicna sostojba imaat dobra sara Za poveke informacii javete se n...


2 €
или предлог цена
Вчера 15:29Гевгелија

Се изнајмува комплетно наместен стан во Гевгелија до новиот пазар (оп...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Станови

Вчера 15:21  НОВ ОГЛАС

Yamaha Super Tenere

poveke inf 077800700 Nikola


10.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Мотори (над 50 cc)

Вчера 14:52  НОВ ОГЛАС

Prodavam kosacki cena po dogovor

Prodavam kosacki. Cena po dogovor. Tel. Kontakt 077 442 551 Mitko


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:50  НОВ ОГЛАС

Se izdava deloven prostor vo Gevgelija

Delvniot prostor se naoga vo novata zgrada Merace na patot sprema Mrz...


5 €
или предлог цена
Вчера 14:45  НОВ ОГЛАС

Prodavam traktor vo odlicna sostojba

Prodavam traktor vo odlicna sostojba,odrzuvan i socuvan. Cena po do...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:40  НОВ ОГЛАС

Snowboard Burton + Konduri 44

Se prodava Snowboard Burton vezovi konduri size eur 44 tel 0778007...


5.500 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Зимски спортови – Скијање / Останато

Вчера 14:37  НОВ ОГЛАС

Se prodava stan vo Bogdanci

Se prodava stan vo Bogdanci do zgradata do Izvorski vo centarot Na ...


20.000 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Станови

Вчера 14:17Prodavam luksuzna kuka vo Gevgelija

Продавам луксузна куќа на Караорман во Гевгелија, 520 м2, четири ниво...


299.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Куќи / Вили

Вчера 13:47ЕФТИНО!ПОЕФТИНО,ЗДРАВЈЕ-ГАРНИТУРИ ЗА СЕДЕЊЕ

ГАРНИТУРИ ЗА ТЕРАСИ,ДВОРОВИ.ГРАДИНИ Произведува Фенико2000-Богданци ...


1 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 13:36БРАЧНИ КРЕДЕТИ-СТАНДАРД 50НОВИ МОДЕЛИ ПОГЛРДНРТЕ И ИЗБЕРЕТЕ

ОД АВГУСТ 2021 ФИРМА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ 50 МО...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Спална соба / Кревети

Вчера 13:36БРАЧНИ И ЕДИНАЧНИ КРЕВЕТИ-ФЕНИКО2000

ПРОИЗВЕДУВА ФЕНИКО2000 - БОГДАНЦИ ОТИДЕТЕ НА НАШАТА ВЕБ СТРАНА www. ...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Спална соба / Кревети

Вчера 13:36БРАЧНИ КРЕВЕТИ - ДЕ ЛУКС 50 НОВИ МОДЕЛИ ПОГЛЕДНЕТЕ

ОД АВГУСТ 2021 ФИРМА ФЕНИКО2000 БОГДАНЦИ ПУШТИ ВО ПРОДАЖБА НОВИ 50 МО...


1 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Спална соба / Кревети

Вчера 13:36Се продава vw touareg 2.5 diesel

Се продава vw touareg 2.5 diesel Registriran do 07.2023 Za podeta...


10.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Автомобили

Вчера 13:34  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 74

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам