25832 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NAJEFTINA PONUDA NA EVROPSKI TELEFONI - MOBICOM

ЦЕНОВНИК СЕПТЕМВРИ 2021!!! IPHONE iPhone 12 Pro Max 128GB EU = 59...


По Договор
или предлог цена
01 сеп 09:02Промовирано

2011 BMW 530d Xdrive 258кс

Се продава 2011 BMW 530d Xdrive 258кс. - можна замена Автоматски 8G ...


19.990 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN--KLIMA--MODEL 2006--PERFEKTNO!!!!!

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN 49KW--EURO 4 --KLIMA LADI ODLICNO --SERVO ...


2.790 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

19 сеп 09:51Промовирано

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI REGISTRIRANA, KLIMATRONIK, SERVISIRANA

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI vo odlicna sostojba bez nikakvi vlozuvajna - R...


3.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 03:32Grande Punto 1.3mjtd 55kw euro5 (2014)

Grande punto so godina na proizvodstvo 2014 so pominati 160000realni ...


4.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 03:18bocva/бочва/буре/bure

се продава користена/половна дабова бочва за вино 320 литри, исчистен...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 02:05DJI Spark - Full package

Voopshto ne e pagjan i kozmeticki greban(Skoro nov!) Fotografiite se...


16.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
17.000 МКД
Битола

Дрон камери

Денес 01:57SE PRODAVAAT GARAZI VO NOVA ZGRADA VO KASARNA BITOLA

SE PRODAVAAT GARAZI(PARKINZI) PO 13(m2) VO NOVA ZGRADA VO KASARNA BIT...


5 €
или предлог цена
Битола

Гаражи

Денес 01:30SE PRODAVA ILI IZDAVA UBAV DUKAN VO CARSIJA

INFO NA VIBER 075 752550 PRODAZNA CENA 85000 EVRA CENA ZA KIRIJA ...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 01:30SE PRODAVA ILI SE IZDAVA ATRAKTIVEN DUJKAN VO BITOLSKA CARSI

SE IZDAVA ZA 25000 denari SE PRODAVA ZA 250000 evra DUKjANOT E 50m...


250.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 01:30PRODAZBA NA STANOVI VO KASARNA BITOLA 27,33,45,50,63,66,74m2

VO ,,KUZMA RESIDENCE" ISPOLNETE GO VASIOT SON!!!!! PRODAZBA NA LUKSU...


100 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 01:30Audi A4 B7 1.9 TDI

Klimatronik dvozonska Tempomat Parking senzori Greaci na sedista Gre...


6.199 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 00:40SE PRODAVA TERMO PECHKA CER 6 KW

Se prodava termo pechka CER 6 KW kako nova. Cenata ne e fiksna.


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:26GOLF 6 1.6 TDI 2012 god HIGHLINE OPREMA

GOLF 6 1.6 TDI 77 KW 105 PS 2012 GODINA HIGHLINE OPREMA KLIMATRONIK...


7.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 00:25SE PRODAVA ODLICHNO ZACHUVANA DETSKA SOBA

Se prodava odlichno zachuvana detska soba. Dva detski kreveti ...


20.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:25Kollagen ampuli

Prodavam Kollagen ampuli germanski 3 pakovanja 1 pakovanje 1850 B...


1.850 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 00:09IZNAJMUVAM STAN VO NAS.KARPOŠ

Iznajmuvam stan namesten I renoviran vo nas Karpoš. Telefon mobilen z...


100 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 23:36MERCEDES SPRINTER 311CDI 2002god SO TERMO KING

Mercedes sprinter 311CDI 2002godina so termo king.Ispravno


1 €
или предлог цена
Битола

Комбиња

Вчера 23:16PATNICKO KOMBE FIAT DUKATO 2.8JTD 2003GOD

Se prodava patnicko kombe FIAT DUKATO 2.8JTD 2003godina. Moze i zamen...


1 €
или предлог цена
Битола

Комбиња

Вчера 23:16HP ProDesk 600 G1 Tower

PC HP ProDesk 600 G1 Tower Intel i3-4130, 3.40GHz, 8GB, 500GB HDD, Wi...


8.900 МКД
или предлог цена
Вчера 23:025G A32 Samsung, NOV, sealed, neotpakuvan

Potpolno nov, neotpakuvan telefon, donesen od Kanada. Ovoj model na A...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:02DETSKA JAKNA BRUGI....SKORO NOVA

Se prodava detska jakna Brugi.........skoro nova.Golemina 140/146 od ...


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
Вчера 22:59Prodavam elektricna pecka 6ka

Elektricna pecka Sloboda Cacak 6 kw ,ispravna,eftino


2.500 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 22:55Prodavam generator

Generator NOV .15 KW .400V.1500 RPM.


1 МКД
или предлог цена
Вчера 22:55Izdavam magacin-ladilnik

Izdavam magacin-ladilnik vo Bitola


1 €
или предлог цена
Вчера 22:55Prodavam elektromotor 5kw

Elektromotor Rade koncar 5kw. 940 obrtai .trofazen


120 €
или предлог цена
Вчера 22:55Izdavam magacin

Izdavam magacin na glaven pat (Kravarski pat)


1 €
или предлог цена
Битола

Магацини

Вчера 22:55Plac 4800m²

Se prodava plac na glaven pat za s. Bistrica pod s. Krstoar vo mesto...


10 €
или предлог цена
Вчера 22:51Бандажи 13"

Се продаваат бандажи за Сузуки 4х114.3 13ки одговараат и на други м...


10 €
или предлог цена
Вчера 22:51Калорех шпорет

Се продава шпорет калорех зачуван многу малку користен .


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:50Шпорет на дрва

Се продава шпорет на дрва металец, во солидна состојва со ситни забел...


60 €
или предлог цена
Вчера 22:50Plugovi Leskovacki

Се продава плуг лесковачки лесен со подесување со нови ралници. Се п...


250 €
или предлог цена
Вчера 22:50SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka na ul.Dalmatinska br.55 vo starata Bitolska Carsija


20.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 22:50Тањирача за тома винкович

Се продава тањирача за тома винкович исправна со нови лагери. Цена п...


250 €
или предлог цена
Вчера 22:50prodavam golf1 golf 1 golf kec mk1 1977 orginal germanski

Orginal germanski kupen od prv gazda prva boja ispravna sostojba pali...


1.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 22:40kamp camp prikolka vo krani prodavam

Prodavam kamp prikolka vo krani opremena odvod dovod struja extra lok...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Кампинг

Вчера 22:40se izdava pod kirija niva vo D orizari

Se izdava pod kirija niva blisku do kukite vo dolno orizari nasproti ...


5 €
или предлог цена
Вчера 22:40Raketa - ablender za Peugeot 404 1966god.

Inf. na 071251486


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 22:34Delovi za peracka masina Gorenje

Ispravni delovi od masina za perenje Gorenje, a imam i nova brava


1 МКД
или предлог цена
Вчера 22:34Drzaci za motor za Toyota i Lexus

Prodavam novi drzaci za motor, odgovaraat na Toyota i Lexus. Mozi da ...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:3416" bandasi so letni gumi za Mazda 2

Prodavam originalni 16ki aluminski bandasi za Mazda 2 so letni gumi B...


Вчера 22:33Prodavam parcela kaj kluckata za Krklino

ITNO prodavam parcela pokraj pat kaj kluckata za Krklino na vlezot na...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:33FIAT 131 vo odlicna sostojba

Фиат 131 1.8 т.ц. произведен 1978год. со 160000 милји. Колата е со си...


2.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 22:33Страна 1 од 646

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам