7702 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi A4 2.0 Facelift 2012

Audi A4 2.0 extra socuvano,prva farba,realni kilometri so garancija. ...


12.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
12.600 €
Виница

Автомобили

09 мар 00:41Промовирано

Се продаваат JUKI текстилни индустриски машини, конец.

Се продаваат текстилни индустриски машини, опрема, конец... Машинит...


1 МКД
или предлог цена
10 мар 16:36Промовирано

Citroen C3 picasso 1.6 hdi 2010

Kolata e vo perfektna sostojba bez nikakva maana i dopolnitelni vlozu...


4.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 17:21Промовирано

Градежно земјиште 744м2

Се продава градежно зејиште во индустриска зона Виница (парцела 8902/...


1 €
или предлог цена
Денес 19:33Мултикор кабел 16/4 30 метра

Мултикор кабел 16/4 30 метра Цена 130€ БАРАЈТЕ МЕ САМО НА ВИБЕ...


Денес 18:52ПРИКОЛКА ЗА ЛОВ

Продавам приколка за лов Има место за 3-4 кучиња Цена : 120€ Тел: ...


120 €
или предлог цена
Виница

Приколки

Денес 18:52SONY звучници за ipod и Aux

Чувани добро и батеријата е добра. Со оригинален полнач. Оригинал не...


1.600 МКД
или предлог цена
Денес 18:52Volvo xc60 2019

Kolata poseduva visoko nivo na oprema i ima kompletna servisna istori...


34.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 17:21Citroen C3 picasso 1.6 hdi 2010

Kolata e vo perfektna sostojba bez nikakva maana i dopolnitelni vlozu...


4.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 17:21MERCEDES GLE 350 COUPE AMG 2017 god

Mercedes GLE 350 AMG COUPE 2017 godina Panorama , led , distronik ...


63.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
64.000 €
Виница

Автомобили

Денес 17:21AUDI A6 2.0 tdi 177 ks Avtomatik 2013 godina

AUDI A6 AVTOMATIK LED XENON -2.0 TDI 130 kw / 177ks - pomin...


15.900 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
16.500 €
Виница

Автомобили

Денес 17:21KIA SPORTAGE 1.7 CRDI 85 kw 2012 godina

KIA SPORTAGE 1.7CRDI 85KW 2012 GODINA NA PROIZVODSTVO SERVISNA KNIG...


11.950 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
12.200 €
Виница

Автомобили

Денес 17:21SUZUKI VITARA 1.9 dizel OFF ROAD

SUZUKI VITARA 1.9 dizel OFF ROAD -4x4. Spori , brzi -Godina na ...


8.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.800 €
Виница

Автомобили

Денес 17:20PEUGEOT 308 1.6 hdi 85 kw/115 ks

Peugeot 308 1.6hdi 2014 godina proizvodstvo 85 kw / 115 ks Oprema:...


9.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.800 €
Виница

Автомобили

Денес 17:20SEAT LEON led matrix 1.6 tdi 105 ks 2015 god.

SEAT LEON 1.6 tdi 77 kw /105 ks godina na proizvodstvo : 07.07.2015...


10.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
10.800 €
Виница

Автомобили

Денес 17:20VW GOLF 7 1.6 tdi 110 ks 6 brzini 135.000 kilometri

VW Golf VII 1.6 tdi bluemotion 81kw /110ks 135.000 kilometri Uvezen...


11.900 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
11.950 €
Виница

Автомобили

Денес 17:20VW GOLF 6 HIGH LINE 2.0 tdi 140 ks 4 motion 4x4 2.0

VW GOLF 6 HIGH LINE 4 MOTION 4 x 4 2.0 tdi 103 kw / 140 ks PRO...


8.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.300 €
Виница

Автомобили

Денес 17:20VW GOLF 6 1.6 tdi 77kw/105 ks 2011 godina

VW GOLF 6 euro 5 1.6 tdi 77 kw 105 ks pominati 175.000 kilometri p...


7.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.800 €
Виница

Автомобили

Денес 17:20VW GOLF 6 1.6 tdi 77kw/ 105 ks 2010 god.

VW GOLF 6 euro 5 1.6 tdi 77 kw 105 ks proizveden 11.2009 godina p...


7.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.800 €
Виница

Автомобили

Денес 17:20W GOLF 6 1.6 tdi 105 ks 2011 godina

VW GOLF 6 - Euro 5 -1.6 TDI 77 kw / 105 ks -2011 Godina...


7.300 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.400 €
Виница

Автомобили

Денес 17:20OPEL ASTRA 1.7 cdti 81 kw/ 110 ks 2010 godina

Marka: OPEL Model: ASTRA Motor: 1.7 CDTI ( dizel ) Moknost: 110ks ...


6.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 17:20VW POLO 1.6 tdi 75 ks 2011 godina

VW POLO 1.6 tdi 55 kw/ 75 ks godina na proizvodstvo po homologacija ...


6.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.300 €
Виница

Автомобили

Денес 17:20VW POLO 1.6 tdi 75 ks 2010 godina

VW POLO - Euro 5 -1.6 TDI 55 kw / 75ks -Godina na proizvo...


6.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 17:20Cekan 120 kg

Se prodava cekan 120Kg za bagerce do 2.5T so novi spicov 2 komada


Денес 17:05  НОВ ОГЛАС

Ranc

Se prodava ranc so farma moze i vo iznajmuvanje.


1 €
или предлог цена
Виница

Куќи / Вили

Денес 15:43Desen Xenon far Mercedes Sprinter 2006-2013

078-213-333 078-669-666 078-393-313 Испорака по карго до сите гр...


По Договор
или предлог цена
Денес 15:21  НОВ ОГЛАС

Bandasi za imt 533 539 mf

Za inf zvoni


1 €
или предлог цена
Денес 14:42delovi za imt 533 539 540 542 mf 135 35

za inf zvoni


1 €
или предлог цена
Денес 14:42Mercedes C180 BlueTec

Poveke info na 078 708 332


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 13:15GUBRERASTURAC

Informacii na telefon 077 682 682 i 078 371 300


1 €
или предлог цена
Денес 13:10BALIRACKA JOHN DEERE 224 T

Informacii na tel 033 371 300 , 078 371 300 ,077 682 682


1 €
или предлог цена
Денес 13:09VW POLO 1.2 tdi 2012 godina

VW POLO 1.2tdi 2012G FULL OPREMA START STOP BLUEMOTION ODLICNA S...


6.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 13:00Reno Espace 2006/07 7sedla

Se prodava reno espace 2006/7 god 88kw / 120 konja 1.9 dizel So 7...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 13:00SEKAC ZA CEFKI

Sekac za cefki nov


20 €
или предлог цена
Денес 11:43Golf 5 plus 1.9

Golf 5+ 1.9 105ks registrirana do 7 mesec 17 bandasi so letni gumi...


4.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 11:40BMW X5 za delovi(se prodava komplet)

Mozna e zamena za malo vozilo


1.783 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 10:53  НОВ ОГЛАС

Citroen C3 Cabrio Kabriolet

Citroen C3 Pluriel , Kabriolet so 4 sedista 2008god Full opema...


3.150 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.200 €
Виница

Автомобили

Денес 10:39BMW X5 za delovi(se prodava komplet)

Mozna e zamena za nekoe malo vozilo


1.583 €
или предлог цена
Денес 10:34  НОВ ОГЛАС

Ford tourneo connect

Uvezen od CH


4.870 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.000 €
Виница

Автомобили

Денес 10:26Bandazi so gumi od BMW F10 MOZE I ZA DRUGI BMW

Bandazi so letni gumi izvadrni od bmw f10 Pasuvat i na drugi bmw Pr...


Денес 10:11Kia Sorento

Kolata e vo odlicna sostojba mashinski i karoseriski, vredi da se vid...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 09:16Audi A6 2.7TDI Quattro

Voziloto e vo besprekorna sostojba napraven servis registrirano cela...


10.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
11.199 €
Виница

Автомобили

Денес 08:35FIAT BRAVO 1.9JTD 2008

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA 078-546-668


2.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 08:35Страна 1 од 193

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам