Пробиштип
                   
1370 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Man tga18.400 2007 Volvo 400 2008 Volvo 420 2010

Se prodavaat ili moze zamena za tandem moze i so pomala nosivost tand...


15.000 €
или предлог цена
Пробиштип

Камиони

Денес 13:00Промовирано

Opel Antara

Opel Antara 2.2 CDTI 163ks. Kolata e vo odlicna sostojba so realni ki...


9.000 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

Вчера 14:39Промовирано

Fiat Bravo

Se prodava Fiat Bravo 1.9jtd 120ks Kolata e reg so zelen karton do 2...


4.100 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

Денес 18:33  НОВ ОГЛАС

BIXS

Bixs 3*9 Deore


6.500 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Велосипеди

Денес 18:18ROCKRIDER 27.5

Rockrider 27.5 bandasi M ramka 2*9 prenos Altus/Acera Ispravno s...


350 €
или предлог цена
Пробиштип

Велосипеди

Денес 18:17ARROW

Arrow 3*8 Deore alivio Aluminium ram


6.500 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Велосипеди

Денес 18:17Jack Russell Terrier

Jack Russell Terrier. Vakcinirani i procisteni i skrateni opaski Vo ...


50 €
или предлог цена
Пробиштип

Животни / Кучиња

Денес 17:27VW Passat 1.9 TDI 110ks

Se prodava VW Passat 1.9 TDI 110ks Voziloto e vo odlicna sostojba st...


2.300 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

Денес 17:05  НОВ ОГЛАС

Totem

Totem 26" bandasi Ispraven


5.500 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Велосипеди

Денес 16:20  НОВ ОГЛАС

oliveri

Oliveri 26' bandasi Aluminium ram 3*8 Alivio Ispravno e se


5.500 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Велосипеди

Денес 16:06Man tga18.400 2007 Volvo 400 2008 Volvo 420 2010

Se prodavaat ili moze zamena za tandem moze i so pomala nosivost tand...


15.000 €
или предлог цена
Пробиштип

Камиони

Денес 13:00Prodavam alkatel

Ispraven telefon zacuvan prima site karticki pogoden za penzioner


850 МКД
или предлог цена
Денес 12:23Ger cirkularna pila Dewalt

Prodavam ger cirkularna pila precizna i mokjna, malku koristena cena ...


250 €
или предлог цена
Денес 10:46Schmitz poluprikolka

Vo odlicna sostojba, registrirana so 6 gumi nad 90% Info : 070-268...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Приколки

Денес 10:22  НОВ ОГЛАС

Citroen C4 1.4 benzin

Se prodava citroen c4 1.4 benzin registrirsn so zelen karton napraven...


2.400 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
2.550 €
Пробиштип

Автомобили

Денес 09:46Skoda oktavia 1.9 tdi 66 kw

Kolata e vo odlicna sostojba al bandasi .klima ispravna. Gumi dobri


2.300 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.600 €
Пробиштип

Автомобили

Денес 09:21Reno scenic 1.9 dci 120ks 6 brzini registrirano cela godi

075 867 950 Dejan kolata e vo vozna sostojba


1.450 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

Денес 09:20Plac vo probistip kalniska naselba

Placot e vo kalniste od dvete strani opkruzen so asfalten pat 620 kva...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

Денес 09:20TRAKTOR IMT 539 REGISTRIRAN GABINA

Traktorot e vo odlicna sostojba pali na kluc ispravna instalacija rot...


4.400 €
или предлог цена
Денес 09:20Se prodava jugo 45

Jugo 45 pominata registracija So plin bez ates Inf 078481707


350 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

Денес 08:49Retriver

Maski retriver star 10meseci


250 €
или предлог цена
Пробиштип

Животни / Кучиња

Денес 08:49Se prodava Bansek za secenje na koski

Se prodava inventar za mesarnica. Cela komplet.Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Денес 08:49Pumpa mikser Iveco

Se prodava pumpa mikser IVECO MP380, vo odlicna sostojba novi gumi re...


1 €
или предлог цена
Пробиштип

Камиони

Денес 07:24Samsung A13

Telefonot e koristen no dosta zacuvan Bez kutija i bez punac e..


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 22:48Се продават бандаши 5x100

Се продават 4 бандаши 15ki 5x100 7j во одлична состојба. Одговарат за...


125 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
130 €
Вчера 21:35Mijalnik i ogledalo

Mnogu malku koristeno, info na 078 270 796


1 €
или предлог цена
Вчера 21:34  НОВ ОГЛАС

Beli peciva po naracka ( kifli banicki mekici zelnici)

Beli peciva po naracka na broj: 078401316 078401316 078401316 078...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 21:31PEUGEOT 306 1.6 BENZIN 90KS DELOVI

PEUGEOT 306 1.6 BENZIN 90KS MOZE CELO MOZE I NA DELOVI DEFEKT


450 €
или предлог цена
Вчера 20:53NOVI GUMI CACHLAND M+S 175/70R13

NOVI GUMI CACHLAND M+S 175/70R13 2022GOD NA PROIZVODSTVO USTE 4 BROJK...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:53Fiat Bravo

Fiat Bravo 1.9jtd 120ks Reg do 27/05/2023 so zelen karton 4 novi gu...


4.300 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

Вчера 20:52Toyota Yaris- Delovi od motor 1.0 ben. 2006god.

Имам делови само од мотор 1.0 бензин. - Глава - Блок - Брегаста -...


7 €
или предлог цена
Вчера 18:39Se prodava osteteno Jugo45 so ispraven motor!!!

Se prodavat slednite delovi od jugo: - Vrati - Hauba - Krilo levo ...


1.000 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

Вчера 18:39Polovni delovi za KIA SPORTAGE 2.0 TD 1999god!!!

- Vodna pumpa - Deferencijal - Alspuh Isto taka ima i drugi delov...


2 €
или предлог цена
Вчера 18:39BETONSKI STOLBOVI I MREZA ZA OGRADA

Proizveduvam i prodavam novi bet.stolbovi so cetiri sipki F4 i separi...


160 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Останато

Вчера 17:57PCELI , NUKLEUSI, MATICI Пчели, Нуклеуси, Матици

- Нуклеуси ЛР на 5 рамки од кои 3 рамки легло, 2 рамки храни со обеле...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 17:28Wheeler

Wheeler 26' bandasi Aluminium ram


6.500 МКД
или предлог цена
Пробиштип

Велосипеди

Вчера 16:36Opel Antara

Opel Antara 2.2 CDTI 163ks. Kolata e vo odlicna sostojba so realni ki...


9.000 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

Вчера 14:39СЕ ПРОДАВААТ !!! Три плацеви

Три плацеви во место викано ЗАБЕЛ - Општина Пробиштип КП 446 класа 5...


20 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

Вчера 13:57СЕ ПРОДАВА !!! Нива класа 5

Нива класа 5 со површина од 4138 м2 КП 1531 Цена....25 евра м2 со ...


25 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

Вчера 13:57Атрактивна Локација - ХИТНО !!!!!

Локација--Наспроти влезот на Градските Гробишта Нива класа 4 со повр...


25 €
или предлог цена
Пробиштип

Плацеви и Ниви

Вчера 13:57Nissan qashqai+2

Nissan qashqai+2 1.5dci 2010 76kw avtomobilot od oprema poseduva. ...


9.300 €
или предлог цена
Пробиштип

Автомобили

Вчера 13:04VCDS dijagnostika

Nov kabel za dijagnostika za Audi,VW,Seat i Skoda verzija 22.3 kabel...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 10:19Страна 1 од 35

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам