1211 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW GOLF 7 VARIANT 2.0TDI HIGHLINE

Vw golf 7 variant 2.0tdi 150ks 120 000km Highline oprema Masaza n...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

Вчера 11:19Промовирано

Opel zafira kupena vo mkd so realni 123000km

Info broj 076387748 zafirata e kupena vo mk 2 gazda sum Klima Ate...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Берово

Автомобили

Вчера 19:49Mercedes kamion

Se prodava kamion Mercedes so tovaracka registriean vo odlicna sost...


1 €
или предлог цена
Берово

Камиони

Вчера 18:53  НОВ ОГЛАС

Tomos vakum pumpa

Tomosot e vakum raboti odlicno moze da se proba i vidi tel071713346 m...


7.000 €
или предлог цена
Берово

Останато

Вчера 17:10  НОВ ОГЛАС

Motokultivator kultivator imt 506 freza

Vo odlicna sostojba od ponovite modeli so rikvec tel 071 713 346 moze...


310 €
или предлог цена
Вчера 17:05Kultivator motokultivator freza mio standart honda

Kultivatorot e so prvite nozevi nogu malku koristen ima dve brzini na...


350 €
или предлог цена
Вчера 17:04Polovni gumi Michelin

4 komplet Polovni gumi Michelin Energy saver letni 195/65/15 so celic...


Вчера 16:22SE IZDAVAAT SOBI I APARTMANI

Апартмани Близначки се наоѓаат веднаш до Хотел Манастир во Берово во ...


500 МКД
или предлог цена
Берово

Соби

Вчера 13:00Sprat za izdavanje

Се издава спрат/соба za vikendi, praznici, odmori од куќа "Roza" во г...


50 €
или предлог цена
Берово

Викенд куќи

Вчера 13:00SUZUKI VITARA

Voziloto e super kompletno se raboti BG Tablici 072 931 053


1.999 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

Вчера 12:24VW GOLF 7 VARIANT 2.0TDI HIGHLINE

Vw golf 7 variant 2.0tdi 150ks 120 000km Highline oprema Masaza n...


1 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

Вчера 11:19Fiat Stilo 1.9JTD 85kw/116ks 2003/2004 god..

Se prodava Fiat Stilo 1.9JTD 85kw/116ks 2003/2004 godina..So ful opre...


По Договор
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

Вчера 11:03Косилка Gorenje

Исправна, со нов мотор дизел Цена по договор 077441192 Анита


1 €
или предлог цена
Вчера 10:55Моторна пила Stihl 61, Husquarna 61

Исправи, може и за делови Цена по договор 077441192 Анита


1 €
или предлог цена
Вчера 10:55Кобила Две годишна

Две години стара кобила.Цена по договор. Контакт 077441192 Анита


1 МКД
или предлог цена
Вчера 10:55Косилка Bucher бензин

Цена поволна За Делови 077441192 Анита


1 €
или предлог цена
Вчера 10:55Молзачка за Крави Швајцарска

Исправна, во функција 25 литарски росвајтен Ѓум 078 258347 Љупчо


1 €
или предлог цена
Вчера 10:54Niva vo Berovo, Rusinovo

Се продава нива od 6934м2 со прва класа шума со површина 1767м2. Имот...


31 МКД
или предлог цена
Вчера 10:03Bmw 320d 150ks

4x zimni gumi so 17ki bandasi parking sensori i dr oprema top sost...


По Договор
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

Вчера 09:19Tandem puma za audi A4 b6 model

Vakum pumpa za audi 1.9 tdi 96 kw


50 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

Вчера 07:40Far

Lev far za peugeot 206 valeo vo super sostojba


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:40DACIA LOGAN 1.6MPI 2004

PRODAVAM DACIA LOGAN 1.6MPI SO PLIN DIZNA SISTEM ATEST SO FULL OPREMA...


1.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.750 €
Пехчево / Берово

Автомобили

Вчера 07:02OPEL MERIVA 1.8 BENZIN PLIN DIZNA DIZNA ATEST 2003GODINA REG

OPEL MERIVA SO FULL OPREMA: -KLIMA RABOTI -ABS -SERVO -4AERBAG -...


2.850 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.899 €
Пехчево / Берово

Автомобили

Вчера 07:01Kosacka BOSCH SMART

Info tel.078218474 078-218-474


700 €
или предлог цена
Вчера 06:52Morava 100 l tomos prskalka prskalica

Vo odlicna sostojba moze da se proba,ima crevo 70metra i steka za prs...


15.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 21:47Prikolka brako t 400 tovarna so dokumenti

Prikolkata e brako so dokumenti t 400 kako nova tel 070 235 054


380 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
400 €
Берово

Приколки

22 сеп 21:40SOBI////APARTMANI

IZDAVAME LUKSUZNO OPREMANI SOBI I APARTMANI IMAME I STRANICA NA FACEB...


1 МКД
или предлог цена
Берово

Соби

22 сеп 20:59SOBI/////APARTMANI

IZDAVAME SOBI I APARTMANI POGLEDNETE JA I STRANATA NA FACEBOOK POD IM...


1 МКД
или предлог цена
Берово

Соби

22 сеп 20:59SOBI I APARTMANI

IZDAVAME SOBI I APARTMANI IMAME I STRANICA NA FACEBOOK POD IME KUKA B...


1 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

22 сеп 20:59Se iznajmuva vila "Toskova livada"

Vilata se naogja vo neposredna blizina na crkvata Sv. Bogorodica, Sv....


1 МКД
или предлог цена
Берово

Куќи / Вили

22 сеп 20:31tam,tamce

kompletno servisirano so novi gumi moze da se vidi i proba vo sekoe v...


2.800 €
или предлог цена
Берово

Камиони

22 сеп 20:30socuvano audi a4

komplet servisirano moze da se vidi i proba registrirano do 08 mesec...


5.500 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

22 сеп 20:30куќички за кучиња

Произведуваме куќички за кучиња со изглед, големина, материјал и боја...


1 МКД
или предлог цена
Берово

Животни / Кучиња

22 сеп 19:49Audi A3 8L 1.9 Tdi 96kw/131ks 2003 godina. Ful oprema.

Se prodava Audi A3 8L 1.9 Tdi 96kw / 131ks. 2003 godina. Ful oprema:...


По Договор
или предлог цена
Пехчево / Берово

Автомобили

22 сеп 18:21Zagari Ludogorci maski.

Se prodavaat dve maski zagarcinja od rasata Ludogorci od dobri rodite...


По Договор
или предлог цена
Пехчево / Берово

Животни / Кучиња

22 сеп 11:20Delovi za / od golf 2 i golf 1 1.6 diesel

Delovi za golf 2 1.6 diesel perfekten motor Golem izbor i na dru...


По Договор
или предлог цена
22 сеп 11:10Продажба на земјиште - Берово

КП 3500 со површина од 1800 м2 се наоѓа од левата страна на патот Смо...


4 €
или предлог цена
22 сеп 10:58Продажба на земјиште - Берово

Парцелата се наоѓа во близина на преминот КЛЕПАЛО- 1/2 од КП бр. 110...


210 МКД
или предлог цена
22 сеп 10:58Se izdava vikendica na Ravna Reka- Pehcevo

Се издава викендица на 10км од Пехчево и 20 км од Берово, во близина ...


По Договор
или предлог цена
Пехчево / Берово

Апартмани

22 сеп 10:54PASSAT 1.9 TDI 77 KW MODEL 2006 SO NAJDOBRIOT MOTOR

PASSAT 1.9 TDI 77 KW 105 KS MOZAT DA GO VOZAT VOZACI POCETNICI MODE...


5.090 €
или предлог цена
Берово

Автомобили

22 сеп 10:18Prodavam niva vo blizina na Berovo

Prodavam niva 10000m2 na vlezot na Berovo Moze da se deli po 1000m2


1 €
или предлог цена
22 сеп 09:19Страна 1 од 31

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам