Демир Хисар
                   
420 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MSI GTX 1060 6GB Armor ocv1

Графичката е користена само за гејминг и графички дизајн. Има фабричк...


Денес 13:02  НОВ ОГЛАС

FRIZIDER

Vo odlicna sostojba.


10.000 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Кујна / Останато

Денес 12:57AUDI A4 SPORT

071 663 486 1.8 TURBO BENZIN PLIN ATEST REGISTRIRAN SERVISIRAN NOV...


3 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Денес 12:49LANDROVER FRELANDER

071 663 486 2.0 BMW Motor TD4 Redizajn model Servisiran 4x4 kardan r...


3.700 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Денес 12:49LANDROVER DISKOVERY

071 663 486 2.7 TDI 260 000 km Racen menjac Reduktor so spori i blo...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Денес 12:49LANDROVER FRELANDER TD4

071 663 486 2.0 BMW Motor TD4 Redizajn Registriran do 31.01.2024 Zi...


3.700 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Денес 12:49  НОВ ОГЛАС

AUDI A4 SPORT

071 663 486 1.8 TURBO BENZIN PLIN ATEST REGISTRIRAN SERVISIRAN 26...


3 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Денес 12:45  НОВ ОГЛАС

LANDROVER DISKOVERY

071 663 486 2.7 TDI 260 000 km Racen menjac Reduktor so spori i blo...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Денес 12:40  НОВ ОГЛАС

Se prodava

Se prodava


5 €
или предлог цена
Денес 09:33mercedes c 220cdi

Se prodava mercedes c220cdi registriran do 7mi mesec 2023 so 470 000 ...


1.700 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Денес 08:26Se prodava KUKA Po dogovor

Se prodava KUKA i nivi vo s. Suvodol


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Куќи / Вили

Денес 08:16CITROEN C4 PICASO

Se prodava c4 .pikaso so 7 sedista vo perfektna sostojba moze da se p...


4.800 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Денес 08:16Mesto za kuka

Mesto za kuka vo Belce so sredeni dokumenti


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

Денес 08:16BANDASI 17KI 5x100 OD AUDI TT

225/45/17 zdravi i pravi so solidni gumi


250 €
или предлог цена
Вчера 22:51  НОВ ОГЛАС

MOTOR KOMPLET ZA AUDI 2.5 TDI

izvaden e od audi A4 2002god vo podpolno ispravna sostojba motorot...


550 €
или предлог цена
Вчера 22:45  НОВ ОГЛАС

audi a4 1.8t quattro

odlicno servisirano,so dva para bandasi,novo maslo,nov antifriz,smene...


2.700 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 20:12Се продава VW Touran 2006год.

Се продава VW Touran 2006год. дизел, автоматик во одлична состојба. ...


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 18:45Се продава куќа.

Се продава


11.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Куќи / Вили

Вчера 16:10Daewoo

Daewoo nubira 071 235 743 mozi zamena


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 13:07Opel Astra H 2004

Se prodava Opel Astra H 2004 Kosmo Oprema: Climatronik,ispraven El...


3.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

Вчера 12:34Бандажи со гуми,195.65.15,

Бандажи со гуми, летни,195.65.15.


200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
220 €
Вчера 12:34Se prodava mlin so kamen

Se prodava mlin so elektromor i kamen so dijametar od 1 metar, i drug...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

Вчера 11:32Se prodava HUAWEI P30 lite

Huawei P30 lite ekstra zacuvan, FULL BOX- so originalna kutija I poln...


333 МКД
или предлог цена
- 94 % Попуст
6.000 МКД
Демир Хисар

Мобилни телефони

Вчера 10:53Продавам ракија / Prodavam rakija

Продавам стара препечена домашна бела ракија, правена за своја душа, ...


350 МКД
или предлог цена
Вчера 10:45PRODAVAM NIVA VO SELO UTOVO

PRODAVAM NIVA VO SELO UTOVO DEMIR HISAR 1 EVRO M2 SO PROSTOR ZA DOGOV...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

Вчера 08:09Kamin Plamen

Се продава камин Пламен ТЕНА, во одлична состојба. Цена по договор.


1 МКД
или предлог цена
02 фев 13:32VOLKSWAGEN JETTA 1.9 TDI COMFORTLINE BUSSNIS

Jetta 1.9 tdi Uvezena od HOLANDIJA so plateni davacki do registracija...


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

02 фев 12:55AUDI A4 1.9 TDI 116 KS

Audi a4 1.9 tdi karavan vo odlicna sostojba . OPREMA -SERVO -...


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

02 фев 12:55Diskovi za Jaguar XF 2.7 2008 komplet predni i zadni

Prodavam FERODO diskovi za Jaguar xf 2.7 2008, komplet predni i zadni...


200 €
или предлог цена
02 фев 07:38Plantazi so Slivi / Плантажи со слива / Нива / Ниви

Се продаваат плантажи со родно дрво, слива, од сортата Стенли,кои се ...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Плацеви и Ниви

02 фев 07:37Se prodava

Se prodava


333 МКД
или предлог цена
02 фев 01:54se prodava kuka i nivi vo s. ZVAN

kukata e renovirana so ploca. gorniot sprat e sidan so blok. pozicija...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Куќи / Вили

02 фев 01:01JEEP GRAND CHEROKEE 4.7 BENZIN/PLIN

JEEP GRAND CHEROKE 4.7 BENZIN /PLIN Plin atestiran Gumi novi 265/...


12.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

01 фев 21:46BANDAZI,BANDASI 5x100 16KI 7,5 J ZA VW GOLF 4,AUDI A3,SEAT

Odlicni bandasi Aluett-Germanski 5x100 7,5 j 16ki et 35 so letni gumi...


12.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
14.000 МКД
01 фев 20:48Bager neuson 9503 WD

Prodavam bager tockas 10500 toni Nov uvoz so 4200 casa so brza spojka...


37.900 €
или предлог цена
01 фев 10:48Man kiper 41 440

Prodavam kiper Man 41 440 miler nadgradba 20 m3 2009 god 390 000 km r...


1.111.111 €
или предлог цена
Демир Хисар

Камиони

01 фев 10:48Kokoski I Petli Кокошки и Петли

Se Prodavaat Petli i Kokoski Domasni cena po dogovor ljube 075694...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Животни / Птици

31 јан 20:48LANDROVER FRELANDER TD4

071 663 486 2.0 BMW Motor Dizel 2002 godina Registriran do 31.01.2024...


3.700 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

31 јан 17:21SE PRODAVA MLIN SO KAMEN

Се продава млин за сточна храна и пиперки Произведен Трстеник Србија...


44.000 МКД
или предлог цена
31 јан 17:17AUDI A4 SPORT

071 663 486 1.8 TURBO BENZIN PLIN ATEST REGISTRIRAN SERVISIRAN NOV...


3 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

30 јан 11:45Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам