5802 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nov Stan od 131m2 kaj stariot Tetovski Univerzitet ITNO

ИТНО!!! НОВ СТАН ВО ТЕТОВО, КАЈ СТАРИОТ ТЕТОВСКИ УНИВЕРЗИТЕТ И БЕНЗИ...


105.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Fiat 540 Special

Se prodava Fiat 540 Special,godina 1986 traktorot e socuvan smenet ul...


5.299 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.800 €
Вчера 10:23Промовирано

BMW 118d(facelift)143ps-2007

BMW 118 D **FaceLift Start/Stop 143ps** - 2007 (FaceLift) - KLIMA - A...


5.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 10:09Промовирано

CENTRAL 23 SPORET ZA PARNO ШПОРЕТ ЗА ПАРНО

ЦЕНТРАЛ 23 ШПОРЕТ ЗА ПАРНО 5 ГОДИНИ КПРИСТЕН БЕСПРЕКОРНА СОСТОЈБА ЕВТ...


180 €
или предлог цена
Денес 11:28Dacia logan 1.4 plin

Se prodava dacia logan 1.4mpi so atest plin 2006g osnoven model na op...


1.500 €
или предлог цена
Брвеница / Тетово

Автомобили

Денес 11:26Prodavam Lenovo Ideapad S145 laptop (лаптоп, компјутер)

Komjuterot e vo odlicna sostojba, kako nov, koristen okolu edna godin...


200 €
или предлог цена
Денес 11:26Odlicno socuvan-VW Tiguan 2.0 TDI 103KW 4x4 2008 godina

Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 103kw 4x4 2008 godina. Odlicno socuvan...


10.600 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
11.000 €
Тетово

Автомобили

Денес 11:20Iphone 7 32Gb

Telefon e otvoren za sve mreze, Neverlock, sega sum formatiral, Ima ...


3.400 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.600 МКД
Денес 11:14Komora za odrzuvanje

Se prodava komora za odrzuvanje do - 5 stepeni celziusovi Komorata ...


1.700 €
или предлог цена
Тетово

Останато

Денес 11:09Motokultivator OKAY

Se prodava motokultivator OKAY kupen nov koristen mnogu malku 7.0 H...


20.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:09Alfa 90 na parno

Se prodava alfa 90 vo odlicna sostojba kumbe na drva za na parno za 1...


300 €
или предлог цена
Тетово

Останато

Денес 11:09King Craft perac pod visok pritisok

King Craft Karcher) Germany Perac pod visok pritisok na elektromotor...


120 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
130 €
Денес 11:09Delovi za ponovi koli AUDI WV BMW MERCEDES

Avto delovi limariski i motori Vollsvagen Audi Bmw Mercedes O...


1 €
или предлог цена
Денес 10:44MATICNA A320M A PRO MAX za Ryzen

Se prodava ploca A320M A-PRO MAX vo ODLICNA Sostojba raboti perfekt. ...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:44SAMSUNG A40

SE PRODAVA SAMSUNG A40 VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA RABOTI PERFEKT. DRZI B...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Денес 10:44Denon AVR3803

Prodavam menuvam od najvisokata klasa na Denon AVR3803 saraund reciv...


11.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:39Kupuvam SA-EH 780 Technics-moze i rasipano

Baram SA-EH 780 pojacalo i tuner -del od sistem Technics-moze i rasip...


1 €
или предлог цена
Денес 10:39Kupuvam polovna ili neispravna audio oprema

Kupuvam polovna ili neispravna audio oprema za delovi : Pojacala Pr...


1 €
или предлог цена
Денес 10:38SEAT LEON 1.9 TDI-105KS 2008 FACELIFT-SPORT LINE

SEAT LEON 1.9 TDI 77kw -105KS 2008 FACELIFT-SPORT LINE -KLIMATRONIK...


4.999 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:30VW GOLF 5 1.9 TDI 105KS 2007 8 VENTIL

VW GOLF 5 1.9 TDI 105KS 2007 8 VENTIL NOV UVOZ PLATENI SITE DAVACKI...


4.999 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.199 €
Тетово

Автомобили

Денес 10:30BMW E90 320D 130KW 177KS 2008 GOD

Se prodava BMW E90 320D 130KW 177KS 2008 GOD REG SERVIS UVOZ OD C...


59 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:29Bitmain Antminer T17 (40Th)

Se prodavaat ASIC Mineri 4 komada Antminer T17 Za detali kolku se ...


2.600 €
или предлог цена
Денес 10:17Peugeot 207 1.6 hdi

Shitet peugeot 207 1.6 hdi Klimatronik E regjistruar deri 20.12.20...


3.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:13iphone x 64gb perfect

perfect kontaktoni 071938772


290 €
или предлог цена
Денес 10:13Audi a4 b6 odlicna sostojba moze i zamena

Audito e 2.5 v6 tdi vo odl sostojba red servis bez gram potrosuvacka ...


2.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 09:59Печка, SPORET за централно греење,parno+БОЈЛЕР и ВОДНА ПУМПА

>>>>Kontakt broj: 075 324 342 Алфа Терм 27 -Нема никакви пробле...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
600 €
Денес 09:45Vo odlicna sostojba 076 200 397

Registrirana cela godina servisirana komplet so novi gumi ful oprema ...


2.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.000 €
Тетово

Автомобили

Денес 08:54prodavam graficka karticka EVGA 1060 SSC

graficka karticka EVGA 1060 SSC 3gb koristena za gaming, sovrseno isp...


Денес 08:43OnePlus 8 Pro

Prodavam OnePlus 8 Pro Black 8/128 evropski Telefonot e so originale...


280 €
или предлог цена
Денес 08:39  НОВ ОГЛАС

Mitsubishi Pajero 3.2 Off Road 2004

Ekstra Cena Se prodava Mitsubishi Pajero 3.2 dizel avtomatik za 7 dus...


11.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 08:35bmw X5 2008

se prodava bmw x5 2008 god moze i zamena


16.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 08:35bmw X5 3.5 2011 god

se prodava bmw X5 3.5 2011 moze i zamena


22.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 08:35VARIABILEN SET CITROEN C CROSSER 2.2 HDI

Varijabilen set kompleten od Citroen C Crosser 2.2 Hdi model 2007 Fab...


190 €
или предлог цена
Денес 08:22DELOVI ZA PEZO !!!

Site mozni delovi za modelite na pezo 106 206 306 406 307 308 309 205...


10 €
или предлог цена
Денес 08:21OnePlus 8 Pro

Prodavam OnePlus 8 Pro Black 8/128 evropski Telefonot e so originalen...


280 €
или предлог цена
Денес 07:46  НОВ ОГЛАС

Se Izdava Soba

Sobata e vo Stan Namestena so osnoven mebel.TV. Šporet. mašina za per...


123.456 МКД
или предлог цена
Тетово

Соби

Денес 07:40Pumpa i boca 12l za parno

Pumpa i boca 12l za parno


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 07:13Volan za po stari koli Italia

Vollan e izvaden od stara kola Italianska Malce e ošteten. Cena 100...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 01:46  НОВ ОГЛАС

Kožen Vollan Victor za Honda po star model originallen.

Vollanot e origanll za Honda. Koža! Victor 3 L, 33 KBA 7014


50 €
или предлог цена
Денес 01:43  НОВ ОГЛАС

Vollan za VW Passat b6 c6 2005-2009 bez Air bag

Sočuvan vollan bez Air bag za VW Passat Originallen e. Cena 1600...


1.600 МКД
или предлог цена
Денес 01:38  НОВ ОГЛАС

TOYOTA RAV4

Toyota RAV4


5.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 01:35Drven Volan Mahagon internacional za po stari koli.

Volan od drvo, (Mahagon) Internacional se menuva gllavata na vollano...


Денес 01:35  НОВ ОГЛАС

Termostat термостат fiat 1.7 td/d

-Termostat ispraven za punto,palio.dizel. -Istiot moze da se montira...


1.100 МКД
или предлог цена
Денес 00:39Страна 1 од 146

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам