11157 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 07:44Промовирано

KIA RIO 2016god. 65.000km

Возилото е царинето....... Донесена од Франција пред 3години Moќ: 1...


6.400 €
или предлог цена
Вчера 10:46НОВ ОГЛАС
Промовирано

Skania i kiper prikolica

Se prodava skania124 420 so kiper sistem. Registrirana do 15.06.2021...


4.700 €
или предлог цена
Велес

Камиони

22 јан 10:49Промовирано

Rezervno trkalo

Skoda Rezervno za skoda golf polo 13ka Tell 078235128


55 €
или предлог цена
Денес 07:51Honda hornet delovi

Delovi za Honda hornet 2001


Денес 07:51Opel zafira 2.0dti motor na lance 2002god 101ks

Se prodava opel zafira 2.0dti motor na lance 2002god 101ks,registrira...


2.100 €
или предлог цена
Денес 07:51Lovecko cifte Zastava 16mm

Puskata e so dokumenti i se prodava samo na lice so dokumenti KONTAK...


150 €
или предлог цена
Денес 07:51Се продава Piaggio MP 3

Се продава Piaggio MP 3, речистриран до јуни 2021, сменето масло и фи...


2.000 €
или предлог цена
Денес 07:51Sanki Drveni Санки Дрвени

Дрвена санка 🛷 Димензии :120 cm 🛷 Тежина : 3.5 kg 🛷 Носив...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:46IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 07:44IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES

ZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN N...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 07:44Huawai Mate 20

Телефон е екстра сочуван како нов, со преостаната гаранција уште 2 ме...


240 €
или предлог цена
Денес 07:28Fiat punto 1.9 obicen dizel

Se prodava fiat punto 1.9 dizel, kolata e odlicno socuvana, registrir...


1.299 €
или предлог цена
Денес 07:23branik za astra h

prodavam polove zaden branik za opel astra H


40 €
или предлог цена
Денес 06:54Половни дрвени прозори

се продаваат половни дрвени прозори во добра состојба 18 парчиња, ор...


120 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
125 МКД
Денес 06:19ВЛЕЗНА ВРАТА

се продава дрвена влезна врата од стан (никогаш не изложена на дирекн...


Денес 06:19Vlecna sluzba JOVICA Veles 24/7

Rabotime 24/7 vlecna sluzba Jovica vulkanizer VELES ... po najpovolni...


1 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

Денес 05:59Slep sluzba Jovica Veles 24/7

Rabotime 24/7 niz cela Makedonija najevtino .. Slep sluzba Jovica v...


1 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

Денес 05:59VW GOLF 5. 1.9 TDI 77 KW. VO ODLICNA SOSTOJBA !!!

VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw (105kc) God:2004 So Ful Oprema Uvezen od ...


3.899 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.100 €
Денес 05:59CELICNI BANDASI 15KI 16KI ZA GOLF 6 GOLF 7 ZA ZIMSKI GUMI

078216262 moze I zamena Imam 15ki I 16ki za golf 5 6 7 komplet so...


Денес 04:275x100 205 55 16 nova guma so nov bandas moze I posebno

moze i zamena za bandas 5x112 078216262


4.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 МКД
Денес 04:2518KA 5X112 AUDI A6 A8 OD REZERVNA SAMO EDEN RASPAR

Bandas so nova guma michelin od rezervna audi a6 a8


Денес 04:17  НОВ ОГЛАС

245/40/18 Hankook

245/40/18 Hankook 2018god letni Cena 150€ site 4 Moze isporaka po k...


150 €
или предлог цена
Денес 02:26  НОВ ОГЛАС

195/65/15

195/65/15 - Bridgeston dve gumi 40€ 195/65/15 - continental dve gumi...


По Договор
или предлог цена
Денес 02:22  НОВ ОГЛАС

205/55/16 Kleber

4ri gumi Kleber 205/55/16 MS zimski gumite se vo odlicna sostojba ist...


80 €
или предлог цена
Денес 02:14  НОВ ОГЛАС

205/55/16 Yokahoma

Dve gumi 205/55/16 Yokahoma M+S Cena 2500den za dvete Moze isporak...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 02:11  НОВ ОГЛАС

BMW 530d e60

BMW e60 530d 2004g 218ks so najvisoko nivo na oprema Kolata e vo od...


6.200 €
или предлог цена
Денес 02:07  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА НА УЛИЦА КОСТАДИН БОДИН бр.66...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 00:51KEEWAY FOCUS 50

KEEWAY 50 VO ODLICNA SOSTOJBA , TRAJNA REGISTRACIJA I OSIGURANJE


550 €
или предлог цена
Денес 00:37VELEMOTO

MOTO SERVIS I REZERVNI DELOVI ZA SITE MOTORI I SKUTERI , za poveke in...


По Договор
или предлог цена
Денес 00:22  НОВ ОГЛАС

Тојота Корола 1.4 дизел 2017 Tojota Corola 1.4 D 2017

Сервисирана во салон на Тојота.Со додатна опрема.Бисерно бела боја.Им...


15.500 €
или предлог цена
Денес 00:19Лулка Точак Тротинет Lulka Tochak Trotinet

Се продава детска лулка. Заедно со лулката го поклонуваме точачето ,т...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 00:19Држачи за текстил и обувки,патики Drzaci za tekstil i patiki

Се продаваат држачи за обувки и пластични нозе за влечалки , еспадрил...


100 МКД
или предлог цена
Денес 00:193 пара ролерки 35 ,40,43 Rolerki 3 para 35,40,43

Се продаваат ролерки со силиконски тркалца,зачувани најмалите и најго...


950 МКД
или предлог цена
Денес 00:19Дамас материјал за чаршави Damas materijal

Се продава 17 метра дупла ширина (140) високо квалитетен дамас матери...


350 МКД
или предлог цена
Денес 00:19Нов тепих Nov tepih

Тепихот е некористен стои спакуван..


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 00:19Столици 6

Столици и трпезариска маса .Масата е како нова зачувана.Цена на масат...


500 МКД
или предлог цена
Денес 00:18Венецијанки-Venecijanki од продавница.

Краток период монтирани на излог.Металик плава боја.Цена на половина ...


3.100 МКД
или предлог цена
Денес 00:18Крзнени стази Krzneni stazi od Dimko Mitrev

Крзнените стази се од кожарата Димко Митрев,купени по нарачка.Има три...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:18Се продава када

Се продаваат две кади.Зачувани се и двете.Големата када е 6000 денари...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:18Две маси трпезариски и 6 столици.

Едната маса е комплет со 6 столици.Столиците се обложени со нов матер...


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 00:18Smart watch phone 1.54" LDK V10 Silver w/SIM/0.3MP Camera/BT

Исправен ,во состојба како нов од прдавница.Сеуште е под едногодишнат...


По Договор
или предлог цена
Денес 00:17Дрвени врати и прозорци евтино!!!

Влезна врата дрвена 4000 денари,димензии 95 /198.Останат е уште еден ...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 00:17Страна 1 од 279