12605 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се Издаваат Нови Апартмани и Студиа во Центар со Паркинг

Располагаме со 6 апартмани и 3 студиа во строгиот центар на градот. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00Промовирано

MERCEDEC C 220 CDI 170 KS ELEGANCE AVTOMATIK - 09..MT Auto

MERCEDES C 220 CDI 170 KS, ELEGANCE OPREMA AVTOMATIK - 219000 KM BUK...


9.500 €
или предлог цена
22 сеп 15:22Промовирано

Mercedes c 180 coupe 2001

Registered until September 2022 250,000km Petrol/gas with A test T...


3.100 €
или предлог цена
01 авг 17:56Промовирано

odlicno socuvani bandazi so gumi 225 45 17

znacit se gleda po slikite gumite se top dve se 2016 dve se 2019 ti...


230 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
250 €
Денес 03:48MASINA ZA BROENJE PARI

Професионални машини за броење пари најдобра цена и докажан квалитет ...


12.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
15.000 МКД
Денес 03:11MASINI ZA BROENE PARI МАШИНИ ЗА БРОЕЊЕ ПАРИ

ГОЛЕМ ИЗБОР НА МАШИНИ ЗА БРОЕЊЕ НА ПАРИ МАШИНИТЕ СЕ НАЈНОВИОТ МОДЕЛ 2...


12.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
15.000 МКД
Денес 03:11IZRABOTUVANE KUJNI SO VRVEN KVALITET

ЗА ЛУЃЕ СО СТИЛ ЗА ЛУЃЕ КОИ ЗНАТ КАКО ДА ПРИВЛЕЧАТ ВНИМАНИЕ ИЗРАБОТКА...


По Договор
или предлог цена
Денес 03:11Sobi vo Ohrid

Se izdavaat sobi vo Ohrid, pozadi Ohridska Banka, opremeni so posebno...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 00:48Се изнајмува Вила Силва

Се издава викендица во Чекоштина во близина на хотелот Сончева порта....


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 00:15Се изнајмува Вила во Охрид

Се издава викендица во Чекоштина во близина на хотелот Сончева порта....


По Договор
или предлог цена
Денес 00:14Se prodava plac vo naselba raca na 150 metri do ezero

Se prodava plac od 325 kvadrati vo naselba raca na 150 metri do ezero...


55.000 €
или предлог цена
Денес 00:12Penomat karcher wap sneg

Prodavam penomati novi univerzalni za poveke masini . Fenomenalna nap...


2.850 МКД
или предлог цена
Денес 00:00Peugeot Geopolis 250i

Motorot e Nov,garaziran, ima pomina to samo 2300 km, kupen e vo Maked...


2.699 €
или предлог цена
Вчера 23:48Otkup na satovi chasovnici orginali !

kupuvam samo od markata: Rolex , Omega , Breitling , IWC , Zenith ,...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 23:30Studija i sobi s.Trpejca

Izdavam sudija i sobi vo selo Trpejca na samo desettina metri od ezer...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 23:20APARTMANI NA KEJ

Apartmanite se novi, svetli i prostrani vo centarot na Ohrid. Del od ...


40 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 23:16GARSONIERA na priemje

Garsonierata e komplet izrenovirana, na prizemje, so ureden park pred...


19.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 23:16PREKRASNA KUKJA

Kukjata e na prekrasna lokacija, odlicno gradena, po site standardi, ...


150.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 23:15dodatoci za prodavnica

Prodavam:vaga,klima ured,Pečka na plin,Frižider Vagata e libela i me...


3 €
или предлог цена
Вчера 22:41Se prodavaat metalni sandacina za sveki

SeSe prodavaat metalni sandacina za sveki


600 МКД
или предлог цена
Вчера 22:41Апартман Кети и Славчо

iznajmuvame apartman so: sopstven parking, WI-FI, terasa .apartman...


350 МКД
или предлог цена
Охрид

Апартмани

Вчера 22:41ORGINAL SLIKA OD KANEO

Tel.078 224 053


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:41APARAT ZA PALAČINKI

So aparatot se pravat palačinki so idealna debelina za kratko vreme....


1.100 МКД
или предлог цена
Вчера 21:41RETKO PREKRASNA STOMNA LAMBA

SE PRODAVA STOMNA LAMBA SO PREKRASEN ABAŽUR.POGONA E ZA POSEBNI KATČI...


2.100 МКД
или предлог цена
Охрид

Лампи

Вчера 21:39Apartmani Luksuzni Луксузни Апартмани luxury Аpartments

KONTAKT SAMO NA 071 669 444 Villa Deea koja se naoga na ul. Krste M...


25 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 21:37Se prodava samsung galaxy a70 bez grepka

Kupen nov od germanija i korosten 3 meseci. Full pack bez ostetuvanj...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:19APARTMENTS PICIOSKI -PESTANI

APARTMANI PICIOSKI se smesteni na samo 50m od Ohridskoto ezero,vo mes...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Вчера 21:16Offroad Gumi Cooper STT 31x10.5r15

Discoverer Cooper STT 31x10.5r15


248 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
249 €
Вчера 21:02TecDoc i mnogu drugi programi za delovi i dijagnostika

Najnoviot TecDoc 2018 (naskoro i 2019) + najnovi katalozi za rezervni...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:55Prodavam kolor fotokopir Ricoh 3224c ili zamena so doplata

Prodavam, menuvam so moja doplata kolor fotokopir Ricoh Aficio 3224c,...


240 €
или предлог цена
Вчера 20:55GARMIN Drive™ 5 plus Travel EU so 1 godina garancija

GARMIN Drive™ 5 plus Travel EU so 1 godina garancija - vgraden WiFi,...


Вчера 20:54Prodavam 4 gumi letni Michelin Energy saver 205/55/16

Prodavam 4 letni gumi Michelin Energy saver 205/55/16. Proizvedeni vo...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:54Novi navigacii (i kamionska navigacija) 1 godina garancija

GPS Navigator 5.0" i 7.0" so garancija (retko koj ja dava...) - najn...


4.600 МКД
или предлог цена
Охрид

GPS уреди

Вчера 20:54NAVIGACIJA MAPI DEKODIRANJE SERVIS

Najnovi mapi kako i servis,otklučuvanje i stavanje najnovi softveri i...


500 МКД
или предлог цена
Охрид

GPS уреди

Вчера 20:54ИМПЕРИЈА – Нови станови во близина на кеј

Шифра Б 101/10 Се продаваат станови во градба (завршна фаза) со по...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:51ИМПЕРИЈА – Стан 64м²

Шифра Ц 50/7 Се продава нов невселуван стан со површина 64м² со ра...


58.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:51ИМПЕРИЈА – Нова куќа

Шифра Д 92/19 Се продава невселувана нова куќа со површинa 401м² (...


200.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 20:51ИМПЕРИЈА – Стан 59м²

Шифра Б 104/26 Се продава стан со површина 59м² со распоред – ден...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:51Se prodava Klub masa

Se prodava Klub masicka skoro nova..


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:47Продавам плацеви за градба на куќи

Продавам урбанизирани плацеви за изградба на куќи во населба Радојца ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 20:30VW RCD 210 Mp3 radio

Vw RCD 210 Mp3 orginalno radio izvadeno od Golf 6.Odgovara na povejke...


Вчера 20:24Se prodava kukja

Kukata se naoga na pocetok od n. Leskoec 4 km. do centarot na gradot ...


95.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 20:24Fiat Ducato 2013god.

Redovno servisirano i odrzavano bez nikakva mana-kako novo. So pomina...


1 €
или предлог цена
Охрид

Комбиња

Вчера 20:24Страна 1 од 316

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам