Гостивар
                   
5256 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Golf 5 plus 2.0 DSG avtomatski menuvac

Se prodava Golf 5 plus, dizel, automatic, DSG 2.0 103 kw/140 ks. ...


5.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

06 јан 13:00Промовирано

IVECO 160E30

9METRI SO CERADA 10TON NOSIVOST


9.800 €
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Вчера 13:00Промовирано

VW PASSAT R LINE 2.0 TDI 150 HP

OPREMA ABS AirBag ESP Multimedia System Priprema za Telefon Centraln...


23.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Vila mavrovo

se izdava vila nova gradba so centralno greenje na struja i kamin na ...


80 €
или предлог цена
Гостивар

Куќи / Вили

Денес 05:09Porsche Cayenne S 4.5 Benzin Moze I zamena

⛔️Prodavam ⛔️Porsche Cayenne S 4.5 Benzin ❗️ ⛔️2004 Godina❗️ ⛔️Regis...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 03:24Playstation 3 , 2 , PSP Jailbreak - Hack

Stavame chip na PS3+3 igri gratis Javetese na 070 745 101. FIFA 20 ...


35 €
или предлог цена
Денес 01:29Playstation 4 Fatso cip 2 racki 15 igri instalirani (PS4)

FIFA 2023 ,PES 2022 , NBA 20 , Tekken 7, GTA 5 ,CRASH NITRO FUELED ,M...


450 €
или предлог цена
Денес 01:29Psp Memori Karti 8 i 16 giga so igri (memory card )

32 giga karticka gi sodrzi slednive igri: Pes 13 Pes 14 Pes 15 ...


2.200 МКД
или предлог цена
Денес 01:28Sony Playstation 3 PS3 jailbreak - CIP + SERVIS

Profesionalen Jailbreak 100% so garancija cip , igri i servis. cena...


2.200 МКД
или предлог цена
Денес 01:28digitech tsr-24 multi procesor 24 bit odlicno socuvan

prekrasni efekti , mnogu realni posto e 24 biten. procesorot e malce...


175 €
или предлог цена
Денес 01:27Zvucna Karta (sound card) M-audio 410 fireware Nova

javete se ke se dogovorime za cena.


301 €
или предлог цена
Денес 01:27Nikon z7ii

NIKON Z7II SO OBJEKTIV 24-70 F4 S (CENA 3200 EU) 6 MESECI STAR MNOGU ...


3.200 €
или предлог цена
Денес 01:27PS2 racki (joystick , Joypad)

PS2 racki (joystick , Joypad) novi joystici za ps2 prakam niz cela...


10 €
или предлог цена
Денес 01:27Pumpa Pumpi za voda

Pumpa Pumpi Ormari za pumpi i drugi alati,drenazna pumpa nova trofazn...


23.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:36Potopni novi pumpi

Prodavam novi inox pumpi potopni i ormari za pumpi trofazni za 1 il...


460 €
или предлог цена
Денес 00:36Kujna se prodava KOMLET so visaci lavabo

Kujna se prodava KOMLET so visaci I lavabo 070 560 554 gostivar


200 €
или предлог цена
Вчера 22:19plinski ured lovato za karburator

Prodavam plinski ured lovato za karburator


50 €
или предлог цена
Вчера 22:17Alfa 146 vo delovi 97 god 66kw dizel

Prodavam delovi za Alfa 146 dizel 97god


50 €
или предлог цена
Вчера 22:17Audi 80 dizel 93 god 1.9 vo delovi

Prodavam delovi za Audi 80 dizel 93 god 1.900 kubika dizel


70 €
или предлог цена
Вчера 22:17fiat tipo delovi

Prodavam delovi za fiat topo 1,4


50 €
или предлог цена
Вчера 22:17Opel vektra B 99 god delovi benzin motor odlicen 2.o

Opel vektra B 99 god delovi benzin vektra A Corsa b delovi menjac sed...


50 €
или предлог цена
Вчера 22:17SE PRODAVA PARCELA VO GRADEZEN REON

Se prodava parcela.Parcelata e opfatena so urbanisticki plan,odnosno ...


50 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 21:40Se prodava parcela

Se prodava parcela


100 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 21:40Mercedes sprinter slep,shlep,vlecna sluzba 515 cdi

Vrsime transport na avtomobili i sekakov vid na masini vo zemjava i n...


12.000 €
или предлог цена
Гостивар

Шлеп служба

Вчера 21:22Mercedes sprinter slep,shlep,vlecna sluzba 515 cdi

Tip top Info na ☎️☎️☎️ 078 227 727


12.000 €
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Вчера 21:22Man 8.210 tgl 2007g slep.....zamena

Man 8.210 tgl 2007g Specijalno vozilo slep...vlecna sluzba Oprema fu...


19.000 €
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Вчера 21:21Opel vektra 2.2 GTS fabrika

Opel vektra 2.2 gts benzin Proizvedeno 2007g Donesena od shvajcarij...


4.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 21:21BMW 730D redizajn

Bmw 730d 170kw Redizajn 2007g Komplet servisiran Poseduva najvisok...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.500 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 21:21Se prodava tocak

Tocakot e donesen od Germanija


100 €
или предлог цена
Гостивар

Велосипеди

Вчера 20:20Mercedes C180

Se prodava Mercedes C180 kolla e napren servis sve sto treba e menja ...


3.990 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 20:20Garnitura

Garnitura na G e vo odlicna sostokba, ima mehanizam za pustanje koj n...


350 €
или предлог цена
Вчера 20:20Vitrina

Se prodava vitrina izrabotena od drvo donesena od germanija


400 €
или предлог цена
Вчера 20:19Vitrina

Se prodava


550 €
или предлог цена
Вчера 20:19Trpezariska masa so 6 stolici

Se prodava trpezariska masa so 6 stolici vo odlicna sostojba.


350 €
или предлог цена
Вчера 20:19Klub masa

Se prodava


100 €
или предлог цена
Гостивар

Дневна соба / Маси

Вчера 20:19Detska soba

Se prodava


500 €
или предлог цена
Вчера 20:19Spalna soba drvena

Se prodava spalna vo odlicna sostojba


400 €
или предлог цена
Вчера 20:19Se prodava komplet spalna soba

Se prodava spalna soba socuvana


550 €
или предлог цена
Вчера 20:19Se prodava tepih

Se prodava tepih socuvan


150 €
или предлог цена
Вчера 20:19IPHONE 12 PRO GRAPHITE!!

Se Prodava IPHONE 12 PRO Graphite 128GB Full Pack. Telefonot e Odlic...


570 €
или предлог цена
Вчера 19:47Вршиме ископ со 4тонски багер

Вршиме ископи со мал и голем багер за канализација, темели, канали, ...


Вчера 19:37Изработка на професионални тревници !!

Професионална изработка на тревници поставвување на ивичњаци, декорац...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Градина / Останато

Вчера 19:37Jeep Wrangler (RUBIKON) Off road 4x4

Jeep wrangler proizvodstvo 2008g 2.8CRd avtomatik Pominati:210000...


32.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
33.000 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:03Страна 1 од 132

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам