Цела Македонија
                   
329674 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava odlicen stan vo Strumica.

Kompletno renoviran stan vo blizina na shkoloto Nikola Vapcarov. St...


53.000 €
или предлог цена
Струмица

Станови

Вчера 08:03Промовирано

Magacinski prostor na povolna lokacija vo Kisela Voda

Поволно се продава магацински простор во станбена зграда во К.Вода на...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Магацини

03 фев 13:00Промовирано

SKODA OCTAVIA 1.9 TDI-105KS--MODEL 2009--NOVO VOZILO!!!!!!

SKODA OCTAVIA 1.9 TDI--77KW--105KS--EURO 4 --KLIMA --BORD KOMPJUTER...


5.750 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

02 јун 19:55Промовирано

Se prodava ili menuva Nissan Qashqai 1.6 131hp

Se prodava ili menuva Nissan Qashqai 1.6 131hp so motor na lance, reg...


2 €
или предлог цена
- 60 % Попуст
5 €
Куманово

Автомобили

Денес 00:42Prodazba i montaza na laminat 8mm 10 mm so fuga

Prodazba i montaza na laminat 8mm 10mm 12mm so fuga extra kvalitet vo...


100 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Градење, Реновирање / Паркетари

Денес 00:39MEZE BAR SKOPJANKA IMA POTREBA OD PERSONAL

Restoran MEZE BAR koj se naoga vo t.c.Skopjanka naselba Aerodrom vedn...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Нудам работа

Денес 00:36Daihatsu Sirion 2008-lev elektrichen,nov retrovizor

Retrovizorot e elektrichen I nov. Pri narachka e zgreshena stranata.


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:35Iphone xs max bez grebnatinka kako NOV

Se prodava iphone xs max 64GB bez grebnatinka, mnogu zacuvan, nema sm...


15.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
16.000 МКД
Денес 00:33Hublot Classic Fusion Chronograph

Hublot Classic Fusion Chronograph 2017 Box Documents New Price : 1...


5.300 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.800 €
Денес 00:33Se Prodava PC

980 EVGA TI 4 gb I5 9400f 16 giga ram 1 tb hdd coler master kukis...


20.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
24.000 МКД
Денес 00:29Reno Kango 1.5 dci 2007 god

Vo solidna sostojba bez nikakva mana. Uvezeno od Svajcarija Plateni...


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 00:26hyundai lantra

delovi za lantra 075345606


1 €
или предлог цена
Денес 00:26Delovi za ford galaxy

Delovi za ford galaxy


По Договор
или предлог цена
Денес 00:26Ford fokus na delovi

Ford fokus 1.8 tdci na delovi


1 €
или предлог цена
Денес 00:26Reno clio

Reno clio za delovi 1999 god 1.4


По Договор
или предлог цена
Денес 00:26Vw lupo

Delivi za lupo 1.0


По Договор
или предлог цена
Денес 00:25delovi za reno scenik

delovi za reno scenik 1.9 075345606


5 €
или предлог цена
Денес 00:25fiat brava

delovi za fiat brava 1.4 benzin 075345606


1 €
или предлог цена
Денес 00:25mazda 6 na delovi

delovi za mazda 6 075345606


1 €
или предлог цена
Денес 00:25alfa 156 na delovi

delovi za alfa 156 1.9 jtd 1.6 v 075345606


2 €
или предлог цена
Денес 00:25Delovi za saran

Delovi za saran 1.9 tdi 110 ks


По Договор
или предлог цена
Денес 00:25Ford mondeo

Delovi za ford mondeo 2.0 Imam delovi za ford galaxy Ford fokus F...


По Договор
или предлог цена
Денес 00:25Reno laguna

Delovi za reno lagunda 1.9 dci 2002 god


По Договор
или предлог цена
Денес 00:25delovi za reno laguna

delovi za reno laguna 1.9 dci 2004 god 075345606


1 €
или предлог цена
Денес 00:24Elektro motor

Se prodava elektro motor


10.000 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

Денес 00:24Opel corsa delovi

Delovi za opel corsa 1.6


По Договор
или предлог цена
Денес 00:24Продавам нови и половни ADR Даски

Продавам нови и половни АДР Даски Половни 28еур по парче Нови 34еур...


20 €
или предлог цена
Денес 00:23Izdavam kamp vo noviot del na gradiste

Се издава камп во Градиште, блиску до WC, продавница, во новиот дел. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Останато

Денес 00:23Индустриски фен black & decker професионален

Фенот е за професионална намена,има врвна керамичка облога кај грејач...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:22Black Pro Mist 2 - Tiffen filter / 77mm

Продавам Black Pro Mist 2 - Tiffen filter / 77mm (Made in USA) Купен...


99 €
или предлог цена
Денес 00:21Fiat 500 1.3M-Jet PANORAMA

FIAT 500 1.3Mjtd 55kw 2008g OPREMA➡️ *Panorama *Aluminiumski banda...


5.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 00:20PRAZEN STAN NASPROTI DRZAVNA

Se izdava prazen stan vo Centar nasproti Drzavna Bolnica vo BISI obje...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 00:17Se prodava kosacka

Se prodava kosacka


1.500 €
или предлог цена
Денес 00:17Се продава земјоделски површини - ниви

Се продаваат земјоделски површини - ниви, под систем за наводнување в...


450 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Денес 00:16POLOVNI DELOVI ZA FIAT MAREA 1.9 TD

Se shto vi treba za Fiat Marea 1.9 td kolata se prodava isklucivo na ...


49 €
или предлог цена
Денес 00:16Daewoo MATIZ matis tiko delovi

Prodavam delovi za matis 2001 godina so full oprema kolata se proda...


5 €
или предлог цена
Денес 00:16DELOVI ZA GOLF 3 1.9D I 1.8 BENZIN

Prodavam delovi za golf 3 1.9 tdi i 1.9 TD i obicen dizel i 1.8 / 1....


100 €
или предлог цена
Денес 00:16POLOVNI delovi za mercedes e 200 w210

Cela kola za delovi 2.0 benzin racen menjac so plinski ured so dizni


10 €
или предлог цена
Денес 00:16Kia Ceed 1.4,106ks,reg.cela godina,novi letni i zimski gumi

Se prodava Kia Ceed reg. cela godina,so odlicno podvozje,novi letni i...


4.600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 00:16FIAT PUNTO 1.9 OBICEN DIZEL NA DELOVI

Prodavam polovni delovi za punto 2001 1.9 OBICEN DIZEL . kolata e kom...


1 €
или предлог цена
Денес 00:15RENAULT ESPACE 2007 NA DELOVI RENO 2.2 DCI

Kolata se prodava samo na delovi 077 619 625


100 €
или предлог цена
Денес 00:15PRAZNA/POLUNAMESTENA GARSONJERA

Se izdava prazna/ so moznost da se opremi - kujna garsonjera vo Kisel...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 00:15Fiat punto 1.9 jtd DELOVI

Fiat punto 1.9 jtd na delovi cela kola Najeftini delovi 077 619 ...


100 €
или предлог цена
Денес 00:15Страна 2 од 8242

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам