181 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Голем избор на агрегат агрегати agregat agregati

Кеко моторс ви нуди голем избор на агрегати со различни kw можност ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

16 фев 11:25Промовирано

Korektor 5500 VA

Dva korektori po 5500 va 4000 den 3500 den


4.000 МКД
или предлог цена
01 јун 09:48STABILIZATOR ZA STRUJA TV STABIL 200

Nov --voopshto ne raboten --ispraven dosta jak --so dve trafa + ele...


2.300 МКД
или предлог цена
31 мај 00:35polovni aparati

Ima cena na sekoja slika i plus sliki za tehnickite karakteristiki


1 МКД
или предлог цена
28 мај 21:34Agregat za struja gude 650w

Gude germanski agregat kako nov od 650w.moze i zamena za nesto drugo.


1 МКД
или предлог цена
24 мај 20:44Prodavam poveke vidovi na elektromotori

Razlicni elektro motori za poveke info na tel 075255222


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

20 мај 13:16Monofazno broilo i uklopnik

Prodavam monofazno broilo i uklopnik. Cena odlicna,koj prv se javi n...


1.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

20 мај 08:58Vrsime kompletno renoviranje na stanbeni i delovni povrsini

Vrsime i izveduvame kompletno ili delumno renoviranje na stanbeni i d...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

10 мај 20:54АГРЕГАТИ ПРОФЕСИОНАЛНИ

Немате електрична енергија? Имате проблем со електричната енергија? ...


1 €
или предлог цена
09 мај 16:31Elektromotor Rade Koncar 22 Kw

elektromotor info na sledniot broj 078 265-202


600 €
или предлог цена
08 мај 10:40DOZNI SO KAPAK

PRODAVAM DOZNI SO KAPAK 180 KOMADA,I DOZNI ZA STEKER 340 TELEFON ZA K...


2 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

03 мај 19:10Agregat generator

Poloven agregat ovoj sto e na slika maksimum 800_1kw moze i zamena.


4.800 МКД
или предлог цена
01 мај 17:38Bakaren samonosecki kabel

Prodavam bakaren samonosecki kabel 4x16mm2 dolzina 82m cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
01 мај 07:13KABEL 3 x 1,5 5m. 3500w on/off, 2 schutzkontakt

Опис: - 2 приклучоци за контакт за заземјување со заштита за деца ...


10 €
или предлог цена
30 апр 10:54Soncevi Paneli 960 w

Se prodava Konplet sistem, solarni paneli 4 broja , inverter , aklum...


2.000 €
или предлог цена
29 апр 00:28Modularni stekeri i elektricni matriali

Stekeri modularni na golemo i extra cena Stekeri Prekidaci


75 МКД
или предлог цена
27 апр 04:01Solarni sistemi za kuki za elektricna energija

Соларен систем за куќи со месечна потрошувачка просек 600kWh * 10 Со...


7.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

21 апр 20:06Agregat HONDA

Prodavam Agregat HONDA Orginal Agregatot ne e palen podolgo vreme P...


220 €
или предлог цена
21 апр 11:52Generator za struja (Benzinski Dizeli Plin)

Novi Generatori za struja 1.5kw 2kw,3kw.4kw.5kw 6.5kw 7.5kw 9.0kw Ma...


7.900 МКД
или предлог цена
18 апр 14:56Prekidaci na dopir i wifi - Ndërprerës në prekje dhe wifi

Prodavam prekidaci na dopir istite se povrzuvaat na wifi i so mobilni...


1 €
или предлог цена
17 апр 11:03Ormari za struja

2 ormari za struja 120cm sirina 160 dolzina i edno metar so metar skl...


1 €
или предлог цена
17 апр 03:30NAJNOVI MODELI AGREGATI AGRINA PROMO CENI

🚨NAJNOVI MODELI AGREGATI AGRINA PROMO CENI ⚡️3.3 KW 20.000 DENARI⚡️...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

14 апр 11:02Ormari za struja

Se prodavaat 2 ormari za struja i 2 sklopki schnaider 1×400a 1×160 a


1 €
или предлог цена
14 апр 10:25Se prodava kotur za kabel котур

Se prodava kotur za kabel ili crvo tel za kontakt 070305074 Ѓорѓе


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

12 апр 20:36Se prodava bandera

Se prodava bandera


100 €
или предлог цена
01 апр 20:28Kutii za struja i osiguraci

Prodavam metalni kutii za osiguraci so sklopka - greben Cena po dogov...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

26 мар 09:04Se prodava inventer GENERATOR RAIDER RD-GG05

SO GARANCIJA 2 GODINI!!!!!!!!!!!!!!! Se prodava inventer generator R...


14.500 МКД
или предлог цена
Зелениково / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

25 мар 16:19Генератори за електрична енергија

🤔Вам Ви треба генератор со висок квалитет и по најповолни цени ⁉️ ...


1 МКД
или предлог цена
19 мар 09:41Wi-Fi Prekinuvac WiFi Smart Switch Sonoff

Wi-Fi - АВТОМАТСКО РЕЛЕ 10 А / 2200 W со модул за контрола на домашни...


1.300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

11 мар 12:58UPS General Electric 3KVA + dopolnitelno kukiste

Продавам УПС тип General Еlectric NetPro 3000 со снага од 3kVA, произ...


450 €
или предлог цена
11 мар 08:50Струјомер со уклопен часовник

Двотарифен струјомер со уклопен часовник


1.800 МКД
или предлог цена
10 мар 14:24Solarni paneli i inverter za potopni pumpi / Komplekt

Комплект за соларна пумпа за вода ! Комплекта вклучва : 1. Инвертер...


1.700 €
или предлог цена
05 мар 23:51SAT ZA STRUJA - BROILO

Prodavam elektricni broila Cena 1000 den parce


1.200 МКД
или предлог цена
05 мар 20:21Se prodava agregat

Za poveke info na tel:078 814 574


1 €
или предлог цена
03 мар 14:47OSIGURACI za STRUJA. Novi se

SE prodavaat OSIGURACI Novi..Site odat konplet . Mozam da gi pratam ...


999 МКД
или предлог цена
02 мар 13:27SE IZDAVA MONOFAZEN GENERATOR (4KV)

Se izdava monofazen generator od 4kv. Cena za iznajmuvanje po dogovo...


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

01 мар 19:17Агрегат инвертер (Agregat inverter)

Агрегат инвертер на бензин Al-ko 2000i За најосетливите апарати во д...


49.900 МКД
или предлог цена
01 мар 10:13NOV DIZEL GENERATOR AGREGAT 75kVA

Генератор GJR75 Јачина 75 Kva / 60 kW Мотор RICARDO / 1500 rpm Вгр...


1 €
или предлог цена
23 фев 11:47NOV DIZEL GENERATOR AGREGAT 50kVA

Генератор GJR50 Јачина 50 Kva / 40 kW Мотор RICARDO / 1500 rpm Вгр...


1 €
или предлог цена
23 фев 11:45Elektricno broilo, saat, trofazno monofazno

Ostanato uste maloto broilo, isprakam po kargo


1 €
или предлог цена
23 фев 08:51kabell

prodavam kabell za struja 100metra dolg


1 €
или предлог цена
19 фев 15:34Страна 2 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам