194 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Голем избор на агрегат агрегати agregat agregati

Кеко моторс ви нуди голем избор на агрегати со различни kw можност ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

26 авг 10:05Промовирано

ЕЛЕКТРИЧНИ КАБЛИ И ГАЛАНТЕРИЈА

Продавам одредена количина на: -Продолжен кабел тип PPOO 3х2,5 -100м...


1 €
или предлог цена
09 сеп 14:47Americki agregat 5 kw mnogu golem i jak

Agregat


1 €
или предлог цена
09 сеп 10:34STABILIZATOR ZA STRUJA - TV STABIL 200

Nov -- voopshto ne raboten dosta jak --so dve trafa-+elektrolit ( k...


2.400 МКД
или предлог цена
08 сеп 07:24BARAME PONUDA ZA IZRABOTKA NA FOTOVOLTAICNA CENTRALA

Barame ponuda za izrabotka na zemjena Fotovoltaicna centrala na povrs...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

07 сеп 10:20INVERTER 500 WATT

prodavam inverter od 12 v na 220 v


1.500 МКД
или предлог цена
06 сеп 21:24Pure sine wave inverter

Nov. Potrebnо{ e na inverterot na izlez da se prikluci transformator ...


120 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

04 сеп 20:06Намалувач на струја

Намалувач на струја од 220 V на 110 V. Многу малку користен, се уште ...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

04 сеп 13:06Se prodava zastitna sklopka

Se prodava zastitna sklopka start stop za elektromotor 700 den.


700 €
или предлог цена
03 сеп 16:41Agregat generator dizel 5000w 5kw NOVI TOTAL

НОМИНАЛЕН НАПОН (V): 220-240 НОМИНАЛНА ФРЕКВЕНЦИЈА (HZ):50 МОНОФАЗЕН ...


74.500 МКД
или предлог цена
03 сеп 16:04Agregat TOTAL 12.KW 12000W NOVI AGregati benziski

НОМИНАЛЕН НАПОН (V): 220-240 НОМИНАЛНА ФРЕКВЕНЦИЈА (HZ): 50 МАКС.ИЗЛЕ...


160.000 МКД
или предлог цена
03 сеп 13:46Agregati TOTAL 7500W novii: ABREGATI BENZISKI

НОМИНАЛЕН НАПОН (V): 220-240 НОМИНАЛНА ФРЕКВЕНЦИЈА (HZ): 50 МАКС.ИЗЛЕ...


57.500 МКД
или предлог цена
03 сеп 13:42Agregat TOTAL 6.5kw BENZISKI NOVI Agregati

ОЦЕНЕТО НАПОН (V): 220-240 НОМИНАЛНА ФРЕКВЕНЦИЈА (HZ): 50 МАКСИМАЛЕН ...


55.000 МКД
или предлог цена
03 сеп 13:38Agregat TOTAL BENZISKI 5.5kw NOVI AGREGATI

НАПОН(V): 220-240 ФРЕКВЕНЦИЈА(HZ): 50 МАКС.ИЗЛЕЗ(KW): 5.5 ИЗЛЕЗ(KW): ...


45.000 МКД
или предлог цена
03 сеп 13:35STABILIZATOR ZA STRUJA -JEKI 1200 VA

Automatski regulator na naponot vlez od 110-260 v--izlez 220 v ko...


2.300 МКД
или предлог цена
03 сеп 12:30Se prodavaat bushoni

Se prodavaat bushoni od monofazna struja kako na slikata. Cena po dog...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

01 сеп 14:17Продавам осигурачи и склопка нови Останати Вишок !!!

продавам осигурачи нови . 4x20c и 1x25в склопка исправна 40A Цена...


800 МКД
или предлог цена
31 авг 20:19NovaTabla za struja so busoni ETI

Nova tabla za struja so 8 busoni eti


1.000 МКД
или предлог цена
30 авг 16:15NAJNOVI MODELI AGREGATI AGRINA PROMO CENI

🚨NAJNOVI MODELI AGREGATI AGRINA PROMO CENI ⚡️3.3 KW BENZIN 21.000 D...


21.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

28 авг 11:14Голем избор на агрегат агрегати agregat agregati

Кеко моторс ви нуди голем избор на агрегати со различни kw можност ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

26 авг 10:05Сѕрујна табла

Многу сочувана и исправна струјна табла со комплет осигурачи


1.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

16 авг 17:59Prekidaci na dopir i wifi - Ndërprerës në prekje dhe wifi

Prodavam prekidaci na dopir istite se povrzuvaat na wifi i so mobilni...


1 €
или предлог цена
15 авг 18:31polovni aparati

Ima cena na sekoja slika i plus sliki za tehnickite karakteristiki


1 МКД
или предлог цена
11 авг 02:55OSIGURACI. Novi. Konplet

Se PRODAVAAT OSIGURACI Novi.. Videte na Slikite. 25 am.. 80 am. 16 am...


1.350 МКД
или предлог цена
03 авг 23:05Elektromotor so reduktor moze zamena

Ovoj sto e na slika monofazen ima i reduktor koj ima dve brzini ima i...


4.500 МКД
или предлог цена
01 авг 18:14Agregat Eberth

Prodavam nov agregat 3kw Eberth


350 €
или предлог цена
30 јул 23:11Drzac za kabli

Drzac za kabli, aluminiumski Predlog cena.... 071 304 752


123 €
или предлог цена
28 јул 12:37Струјомер со уклопен часовник

Двотарифен струјомер со уклопен часовник


1.500 МКД
или предлог цена
26 јул 09:58Modularni stekeri,prekidaci,moduli

Se prodavaat modulu od Elmark,Shnajder,Glamur i Gewis,cenata zavisi o...


30 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

24 јул 23:22Se prodava kotur za kabel котур

Se prodava kotur za kabel ili crvo tel za kontakt 070305074 Ѓорѓе


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

14 јул 03:14Prodavam meren saat za struja

Prodavam merni saati za struja


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

13 јул 21:54Prodavam sklopki i avtomatski osiguraci

Prodavam sklopki i avtomatski osiguraci.Sklopka 500 den,osigurac 70 d...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

10 јул 11:44UPS General Electric 3KVA + dopolnitelno kukiste

Продавам УПС тип General Еlectric NetPro 3000 со снага од 3kVA, произ...


349 €
или предлог цена
05 јул 21:58Masina motor za agregat generator

Poloven masinata si rabotit, , isto taka se prodavat i ramot so kazan...


2.400 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
2.800 МКД
01 јул 13:37трифазно броило

Трофазнои броила одлично сочувани. 1------- 1000 ден 3 ------ 2...


1.000 МКД
или предлог цена
27 јун 15:06Uljen Radijator 2 kw

Se prodava uljen radijator na struja 2 kw vo ispravna sostojba ne e...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

20 јун 19:07dva pustoli i dve baterii makita

dva makita pistoli doneseni od svajcarija ispravni so dve baterii i ...


150 €
или предлог цена
19 јун 15:43Stanska strujna tabla

Se prodava strujna tabla so 15 mini osiguraci slovenski


800 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

18 јун 09:23Kabell

Prodavam kabell za struja 4×f 70 -55metra dollg.


По Договор
или предлог цена
15 јун 17:49Продавам трофазен електричен саат

Продавам трофазен електричен саат. Еднотарифен за 200 денари.


200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

14 јун 13:38Trofazen kabel 50 m 380 V

Donesen od svajcarija Vo ispravna sostojba Prakjam po kargo


170 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

08 јун 02:06Страна 2 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам