Цела Македонија
                   
313476 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVA IZNAJMUVA + 3 SOPSTVENI PARKING MESTA

Се издава деловен простор на одлична локација во Скопје, Кисела Вода...


1.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

26 јан 08:11Промовирано

Se prodava! mini cooper s 1.6benzin

Se prodava mini cooper s 1.6benzin 163ks. -napraven mal,golem servis...


3.200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 11:13НОВ ОГЛАС
Промовирано

Briketi za ogrev osmoagolni - Брикети за огрев осмоаголни

Вршиме продажба на осмоаголни дабови брикети за огрев Брикетите се...


380 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

City bike Hercules Градски велосипед

Shimano Nexus 4 брзини 28" нови гуми Лесен и одличен за возење низ ...


6.500 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.600 МКД
Прилеп

Велосипеди

Вчера 23:40Karcher karsher masini za perenje koli

Se prodavat: Doneseni od nemacka Za poveke info 070783078 520m ...


2 €
или предлог цена
Вчера 23:40City bike Calvin Градски велосипед

Во одлична состојба Погоден за луѓе над 180см


12.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.000 МКД
Прилеп

Велосипеди

Вчера 23:40DERMAROLLER ЗА ТРЕТМАН НА АКНИ И ЦРНКИ

Дермаролерите се популарна алатка за третман на опаѓање на косата. Д...


399 МКД
или предлог цена
Битола

Нега на лице

Вчера 23:40VW Golf 7 1,6 TDI 2015

Vw golf 7 1,6 tdi 105 ks. 2015/14 g. Registriran do noemvri 2023. Nap...


12.700 €
или предлог цена
Вчера 23:39Кациги нови

Нолан нова М 150 е фиксно Аирох нова М 150 е фиксно Дот нова L 4500...


Вчера 23:38Мото Јакна Х-PRO

Мото Јакна Х-PRO Нова не користена Купена од МакПетрол Големина М ...


7 МКД
или предлог цена
Вчера 23:38Куќа во нов центар

Оптимално добро сочувана куќа со гаража и со дворно место напред и по...


155.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 23:37Prodavam rakavici za motori

Velosipedi i planinarenje boja crni


Вчера 23:37Prodavam stitnici za race i noze

Ima 1 model crni


800 МКД
или предлог цена
Вчера 23:36Stopovi za kombe iveco

Tri tipa se spored godiste


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Комбиња

Вчера 23:36Contenetal 235/50 R19 99H MS

Contenetal 235/50 R19 99H MS 4 gumi 072/206 901


6.000 €
или предлог цена
Вчера 23:36Prodavam novi delovi za skuteri tomos motori i kultivatori

Dostavuvame so kargo na malo i golemo prodazba


Вчера 23:36Fiat Uno 1.0 IE

Fiat UNO 1.0 IE 1988 Benzin PLIN Novi gumi Nov akomulator Central...


63.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Вчера 23:36Kalnici za kamioni

Prodavam kalnici za kamioni


1.500 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Вчера 23:36METALNI PROFILI 200X100X10 MM

Dva metalni profili so dolzina od 2.25m Cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градежни материјали

Вчера 23:36Kacigi za motor

Ima edna velicina i samo crni


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 23:36IZRABOTKA NA METALNI NADSTRESNICI, KONSTRUKCII

Rabotime lesna bravarija, zavaruvanje, izrabotka na nastresnici od me...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 23:35SAMSUNG LEVEL U BLUETOOTH SLUSALKI

Novi, neupotrebuvani


3.100 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Bluetooth уреди

Вчера 23:35Stopovi so let diodi

Stopovi za kamioni


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Вчера 23:35SANIRANJE NA KROVOVI, CISTENJE OLUCI

Vrsime pokrivanje, sanacija na krovovi so lim, keramidi, salonit. Ist...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Вчера 23:35САНИРАЊЕ НА КРОВОВИ, ЧИСТЕЊЕ ОЛУЦИ

Вршиме покривање, санација на кровови со лим, керамиди, салонит. Ист...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 23:35Novi slem kacigi

Retro kacigi so naocari


1.600 МКД
или предлог цена
Вчера 23:35Lenovo Ideapad 3 14iil05 i5-1035g 14 Inchen

Laptopot e kupen od Anhoch pred 1 godina po cena od 32 000. Koristen ...


22.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:35GARNITURA SIMPO

Vo odlicna sostojba koristena 1 godina kupena 60 000 od SIMPO


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
33.500 МКД
Вчера 23:35Naocari za cros motori

Razni boi


600 МКД
или предлог цена
Вчера 23:34guma 12 i 13 za skuter novi

Gumi 12,13,10×3,50 ,16×2,75 ,18 ×2,75,18×3,00 ,17×2,75 ,18×2,50 16×2,...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:34Kaciga na preklop

.novi kacigi na preklop i so vizir plus naocarii


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:34Bmw f10

Se prodava bmw f10 530 xdrive2011godina .190kw ..258 ks .moze i zamen...


16.999 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Вчера 23:34Kufercinja za motori

Novi kufercinja


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:34Novi motorni pili bajkal

Super kvalitet na benzin


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:34Novi motorni pili bajkal

Ekstra kvalitet


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:33Kacigi za kros

Novi


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:33Lenovo tab 2A 10 -70F

Prodvam Lenovo tap 2a 10-70f tabletot ne koristen samo e napolnat das...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Струга

Таблети

Вчера 23:32Denon pma 1500r

Prodavam demon pma 1500r pojacaloto e odlicno bes servis I slicno se ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:32Jamo d 590

Prodavam jamo d590 zvucnicite se perfekni ni kogas otvarani ne cepnat...


600 €
или предлог цена
Вчера 23:31Termogen radijator za sporet na drva

Se prodava termogen radijator ne koristen Ne e so plasticen kuler kak...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:31Se prodavaat 4x108 bandazi so ratkapki i gumi

Se prodavaat gumi i bandazi so ratkapni original od ford I bandazi o...


150 €
или предлог цена
Вчера 23:30Opel Vectra C 2006god 1.9 cdti uvoz CH

Se prodava Opel Vectra c karavan Proizveden 2006 god 1.9 cdti 150hp...


4.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 23:29Se prodavat 2 parking mesta vo Skopje sever ul bosna i herce

071 680 890


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 23:29Страна 5 од 7837

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам