Цела Македонија
                   
325193 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Delovi i Otkup FORD MAZDA VOLVO

Polovni delovi za FORD mazda volvo i Otkup na havarisani i stranski


777 €
или предлог цена
08 мај 08:49Промовирано

SEAT IBIZA 1.4 TDI 2017

Se prodava Seat Ibiza 2017 1.4 TDI ,kupen pred 4 meseci vo Obllasten ...


8.700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 17:23Промовирано

Vila Stefan s.Ramne OHRID

Vila Stefan se naogja na padinite na planinata Galicica , so prekrase...


1 €
или предлог цена
Охрид

Апартмани

30 апр 13:00Промовирано

DELOVI ZA: MERCEDES C 200, CITROEN BERLINGO, VW SHARAN, AUDI

POLOVNI DELOVI ZA : 1. MERCEDES C200 CDI 2002god 2. CITROEN Ber...


2 €
или предлог цена
Денес 13:12Se prodava deloven objekt Dukan

Prodavam deloven objekt,legaliziran so imoten list.Se naoga na ul Ord...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Денес 13:11Bmw x3 3.0i TNG 4x4 dzip audi vw pezo reno mazda fiat

Kolata e vo odlicna sostojba full.oprema 077 905 596


6.800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 13:11ALUMINIUMSKI GARAZNI VRATI

PROIZVODSTVO, PRODAZBA I MONTAZA NA ALUMINIUMSKI VRATI/PORTI SO DAL...


5 €
или предлог цена
Денес 13:11Opel Meriva 1.3 cdti 11g reg. 21g pezo reno vw citroen ford

077 905 596


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.300 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 13:11GARAZA......PARKING MESTO....IZDAVAM...vo star AERODROM...

--Parking prostorot se naoga vo Star aerodrom vo edna od trite zgradi...


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

Денес 13:11Elektricar

-Promena na spratni tabli -Montaza na plafonjerki I lusteti -Sporet...


1 €
или предлог цена
Денес 13:11Ford Tranzit 2.4d 92kw 8+1 long kombi kombe cdi vw

Socuvano reg.novi gumi 8+1 dolga karoserija kako za 15sedista. Se voz...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 13:11Seat Leon 2.0 tdi 150ks FR 15g bmw vw golf audi cdi

Kolata e kako nova servis.kniga novi gumi napraven golem servis pred ...


12.800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 13:11VW Sharan NA DELOVI

VW Sharan 2002 na delovi 072208300


5 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Денес 13:11се издава стан

се издава комплетно реновиран стан во центаро на градо поточно кај т...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:11FORD GALAXY 1.9tdi 85kw 2002god

FORD GALAXY 1.9TDI 85KW 2002 GODINA FORD GALAXY 1.9TDI 85KW 2005 GODI...


5 €
или предлог цена
Денес 13:11PVC I ALUMINIUMSKA STOLARIJA, GARAZNI VRATI,ALU. ROLETNI

PVC i Aluminiumska stolarija Aluminiumski roletni Garazni vrati (...


9 €
или предлог цена
Денес 13:10MERCEDES C 220 CDI 99GOD.

SE PRODAVA MERCEDES C220 CDI 99GOD 92KW REGISTRIRANA DO 6 MESEC 2022...


2.800 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Денес 13:10ALUMINIUMSKI ROLETNI

PROIZVODSTVO, PRODAZBA I MONTAZA NA ALUMINIUMSKI ROLETNI PVC i Alu...


1 €
или предлог цена
Денес 13:10PVC VLEZNI VRATI

PROIZVODSTVO, PRODAZBA I MONTAZA NA PVC VLEZNI VRATI PVC i Alum...


1 €
или предлог цена
Денес 13:10DELOVI ZA MERCEDES C200 CDI 2002god.

DELOVI ZA MERCEDES C200 CDI 2002 godina 072208300


1 €
или предлог цена
Денес 13:10DELOVI ZA AUDI A4 1.9TDI 2000GOD

DELOVI ZA AUDI A4 1.9TDI 110konji 2000GOD. GI IMA SITE DELOVI 07...


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Денес 13:10BMW X3 2.0 BENZIN + PLIN PERFEKTNO

Uvezeno pred necela godina od Svajcarija. - proizvodstvo 2005god. E...


6.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.500 €
Битола

Автомобили

Денес 13:10Delovi za Citroen Berlingo 2.0 HDI 2002god.

Delovi za Citroen Berlingo 2.0 HDI 2002 godina. 072208300


5 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Денес 13:10Najnov model na 7" Kamionska IGO GPS Navigacija

Najnov model na 7" Kamionska IGO GPS Navigacija Mediatek so vgradeni ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:10DELOVI ZA FORD GALAXY 1.9tdi 85kw 2005god

DELOVI ZA Ford galaxy 1.9tdi 85kw 2005god 072208300


5 €
или предлог цена
Денес 13:10Нови гуми 20.5-25 .

Tubeless 20.5-25 23.5-25 26.5-25


Денес 13:10VW Sharan NA DELOVI

VW Sharan na delovi 072208300


5 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Денес 13:10НОВИ КАМИОНСКИ И КИПЕРСКИ ГУМИ . ПОВОЛНА ЦЕНА !

ПРОДАВАМЕ НОВИ КАМИОНСКИ И КИПЕРСКИ КИНЕСКИ ГУМИ ОД БРЕНДОВИТЕ : LONG...


1 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 13:10MERCEDES C 220 CDI AUTOMATIK ELEGANCE

Mercedes c220 cbi 2004 redizajn 110kv 150ks Elegance oprema sarvis...


5.700 €
или предлог цена
Денес 13:10DELOVI ZA VW SHARAN 1.9TDI 2005GOD

DELOVI ZA VW SHARAN 1.9TDI 85kw automatik 2005godina 072208300


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Автомобили

Денес 13:10Bandazi 14ki 4×100 bandazite se kako novi

4 banda i aluminski 4 ×100 078 314 696


120 €
или предлог цена
Струмица

Останато

Денес 13:10RADKAPNI, RATKAPNI16ki ORGINALNI za VW DOBRO ZACUVANI

--RADKAPNI, RATKAPNI16ki ORGINALNI za VW DOBRO ZACUVANI. --zdravi so...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:10Нови камионски гуми.

ПРОДАВАМЕ НОВИ КАМИОНСКИ,КИПЕРСКИ I ДАМПЕРСКИ КИНЕСКИ ГУМИ ОД БРЕНДОВ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 13:09Westlake Premium

Повеќе од 15 години ние се грижиме за нашите клиенти и ги знаеме потр...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Камиони

Денес 13:09175 65 15 HANKOOK KINERGY ECO gumi kako novi

--175 65 15 HANKOOK KINERGY ECO gumi kako novi. --gumite se proizved...


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:09VOZDUSNA ZAVESA ,,BANE AIR" ABG 200O koristena edna sezona

--VOZDUSNA ZAVESA ,,BANE AIR" ABG 200O. --KAKO NOVA. --KORISTENA ED...


600 €
или предлог цена
Денес 13:09Se prodava simss G4 kombilizon

Se prodava simssG4 kombilizon i konduri novi nikogas ne pusteni vo vo...


940 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
970 €
Скопје Центар / Скопје

Риболов / Облека

Денес 13:09TAGOVI--TAGCINJA--KARTICI ZA VLEZNA VRATA

--IZRABOTKA I KODIRANJE NA TAGOVI TAGCINJA I KARTICI ZA VLEZNI VRATI.


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 13:09Piaggio Beverly 250i

Se prodava Piaggio Beverly 250ka ingekshan. Registrina do 5 mesec ...


2.300 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Денес 13:09Peugeot 1007 1.6 HDI 2008 SWISS

Peugeot 1007 1.6 HDI 2008 NOV UVOZ 🇨🇭 REGISTRIRAN CELA GODINA DO 0...


3.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:09Се продава RENAULT MODUS 2007год

Од опрема има: -Климатроник -6 воздушни перничиња -Серво волан -К...


10 €
или предлог цена
Денес 13:09Se iznajmuva izdava stan plostad centar

Odlicna lokacija srtog centar. Stanot se naogja vo zgradata izmegju t...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:09ПРОДАВАМЕ СТАН 3 СПАЛНИ АЕРОДРОМ ПОЗАДИ КАПИТОЛ - 110М2

Се продава реновиран стан во Аеродром позади Капитол. Станот е со пов...


137.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:09Страна 6 од 8130

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам