Цела Македонија
                           
309802 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PEUGEOT 5008 1.6 HDI

2013 200,000 km 84 kW (113 Hp)

Voziloto e so 7 sedista servisirano golem i mal servis pred okolu 700...


7.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 јун 21:11Промовирано

Камени за брусење метал

100 камени 4500денари


47 МКД
или предлог цена
11 јун 07:42Промовирано

AUDI S7 SPORTBACK 55TDI 349KS 3xSline

2020 140,000 km 260 kW (349 Hp)

AUDI S7 A7 55TDI 349KS PROIZVEDENA 2020GOD POMINATI 157000KM SO SER...


66.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 13:10Промовирано

Центрифуга за мед.

Продавам поцинкована центрифуга за мед за 3 рамки ДВ


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:42Se prodava stan 47m2 vo Vlae

Се продавa наместен стан 47м2 во Влае во близина на Тинекс и кејот на...


78.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:42Пилиња аустролоп /pilinja austrilop

Продавам пилиња аустролоп.


120 МКД
или предлог цена
Прилеп

Животни / Птици

Денес 13:42Se izdava stan

Stanot e so dve spalni sobi,dnevna so kujna i e vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
400 €
Кавадарци

Станови

Денес 13:42OPEL CORSA 1.2 ECOFLEX-BENZIN+PLIN-2011

2011 190,000 km 63 kW (84 Hp)

OPEL CORSA - MOTOR 1.2 ECOFLEX-BENZIN+FABRICKI PLIN - 87 KS - MALA P...


4.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:42OPEL ASTRA 1.7 CDTI - 110 KS - NAVI

2010 190,000 km 81 kW (109 Hp)

OPEL ASTRA - MOTOR 1.7 CDTI -110 KS - MALA POTROSUVACKA NA GORIVO- MO...


6.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:41AUDI Q5 2.0TDI QUATTRO FACELIFT 2013

2013 190,000 km 130 kW (174 Hp)

Full oprema 15900€ Tempomat Komandi na volan Radio cd multimedia aux...


15.900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 13:41Seiko Sports Automatic Original 4R36-07G0

Se prodava Seiko Sports automatic original vo mnogu dobra sostojba. R...


280 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
300 €
Денес 13:41Se prodava stan 76m2 so tri spalni pozadi Univerzalna sala

Се продава наместен стан 76м2 во Центар позади Универзална сала. Стан...


152.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:41  НОВ ОГЛАС

Se prodava stan 72m2 vo Karposh 1

Се продава стан 67+11м2 тераса во Карпош 1 во близина на ООУ ,,Христи...


130.000 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
150.000 €
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:41Vencanica

Продавам преубава венчаница која ќе ви ја претстави вашата убавина и ...


30.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:40Се издаваат апартмани во центар на Охрид со сопствен паркинг

Се издаваат апартмани во центар на Охрид со сопствен паркинг. Инфо. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:40Samsung Tab A8

Vo odlicna sostojba


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
Битола

Таблети

Денес 13:39AUDI A3 2.0TDI 150KS SPORTLINE

2013 170,000 km 110 kW (148 Hp)

AUDI A3 2.0TDI 150ks SPORTLINE ⚠️ CENA ZA KESH 13500€ ⚠️(BEZ ZAMENI)...


13.500 €
или предлог цена
Крива Паланка

Автомобили

Денес 13:38Opel vectra 1.6

1997 250,000 km 74 kW (99 Hp)

Se prodava opel vectra 1.6 16v Dizna plin so atest Reg do 3-2025 Mot...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:37Maici Nike novi i second hand

prodavam maici ednas obleceni a imam i novi orginal nike cenata e vo ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:37Se prodava slovenska kosacka SIP ROTO 135

Vo ispravna sostojba so se kardan Broj 075 611 658 Broj 075 611 658...


850 €
или предлог цена
Денес 13:37iPhone 12 Pro max kako novi 256Gb 649€ FIX

📲076449977📲


469 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Мобилни телефони

Денес 13:37BMX

Od Svajcarija


1 €
или предлог цена
Могила / Битола

Останато

Денес 13:37Jakna; Motor ;Kozna

Kozna jakna ,cena fiksna!


60 €
или предлог цена
Денес 13:37Arow fly 50cc

Redovno servisiran ,4takten so 4 brzini


1.450 €
или предлог цена
Денес 13:37Prrotiv pozarni aparati

1


1 €
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 13:37se prodava masina za siejne vezejne bagat

mn malce koristena kako nova


1 €
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 13:37Zamaev golf 3 folf 4 fiksen

1


1 €
или предлог цена
Денес 13:37Seat Leon

2010 200,000 km 77 kW (103 Hp)

SEAT LEON 1.6 TDI🇨🇭 -GODINA 2010 -START STOP -2 KLUCA -KOMANDI ...


5.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 13:37kupuvam yugo efi 1.1 1.3

2004 22 kW (30 Hp)

efi


1 €
или предлог цена
Могила / Битола

Автомобили

Денес 13:37Денес 13:37Se izdava stan vo kompleks Panoramika Vodno

Se izdava luksuzen trosoben stan na Vodno, kompleks Panoramika. Stan...


1.200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:36GORENJE 6,5kg 800 rpm A++ машина за перење, кратка 45цм

продавам машина за перење GORENJE SensoCare, 800 врт/мин, 6,5 кг исп...


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:36Се издава луксузен стан на Водно

Се издава луксузен нов стан на Водно во Panorama Rezidence со прекра...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:36Garsonjera za kratok prestoj

Se iznajmuva garsonjera za kratok prestoj vo aerodrom tel 078446130


5 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:35Se prodava pezo 206

2002 80,000 km 55 kW (74 Hp)

Kolata e bez mana prv gazda Pominata registracina moja registracij...


2.100 €
или предлог цена
Могила / Битола

Автомобили

Денес 13:35Kupuvam lev shtop za Volvo v40

Potrebno mi e lev shtop za Volvo v40 2014ta godina. Kontakt: 077 ...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:35Ps4 PlayStation 4 se prodava

Prodavam ps4 konzoli, konzolite se odlicno zacuvani, cenite zavisat o...


123 МКД
или предлог цена
Денес 13:35Ps5 Ps4 i Ps3 SERVIS i se za konzoli

Se za PS5, PS4, PS3, XboX konzoli i dzoistici, PS4 cipuvanje do softv...


1.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Нови Технологии

Денес 13:34PS4 i PS5 konzoli gi otkupuvam rasipani za delovi

Otkupuvam rasipani i osteteni ps5, ps4 konzoli i dzoistici po povolni...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Нови Технологии

Денес 13:34Ps4 i Ps3 SERVIS i se za konzoli

Se za PS5, PS4, PS3, XboX konzoli i dzoistici, dijagbostika na proble...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Нови Технологии

Денес 13:34Се изнајмува дуќан во Карпош - Струмица

Се издава дуќан во населба Карпош Струмица - Дуќанот е на ќоше со дв...


1 €
или предлог цена
Струмица

Дуќани

Денес 13:34Detsko krevetce 120x60 drveno Drevex-polsko

Se prodava detsko krevetce 120x60 sm vo odlicna sostojba, kako novo...


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Бебешка опрема / Детски Креветчиња

Денес 13:34Iveco solo 160E25 nosivost 8,5tona

2007 210.000 km manuel 6+R rampa krevet vo kabina pozadi na jast...


16 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Камиони

Денес 13:34Страна 1 од 7746

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам