3029 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

prodavam racno izraboteni ikoni

Bogorodica Sveti Gjorgjija Sv.Nikola Sv.Petka Kiril i Metodi ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Уметнички слики

Денес 20:34Znacki i tasna

Znacki okolu 130,cena 500den,tasna nova jugoslovensko proizvodstvo ce...


По Договор
или предлог цена
Денес 20:02Slem JNA шлем ЈНА

Se prodava slem od vremeto na JNA Sostojba kako na slikite Cena 800...


800 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Денес 19:59  НОВ ОГЛАС

Spomen medal od krunisuvanjeto na Aleksandar I

Spomen medal od krunisuvanjeto na Aleksandar I 1889god Kraljevina Srb...


1 €
или предлог цена
Денес 19:57Prodavam enciklopedija

Prodavam Mala Enciklopedija (opsta) vo 2 toma. Izdavacko pretprijatie...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 19:46VOJNICKA OPREMA

Продавам комплетна војничка опрема од ЈНА.


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Колекционерство

Денес 19:46Originalni Vilerovi Gobleni

Prodavam Vilerovi Gobleni originalni, racno izraboteni po shema. Se p...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декоративна уметност

Денес 19:29  НОВ ОГЛАС

Radio Ingelen COLUMBOS 39W, 1939g

Radio Ingelen COLUMBOS 39W, 1939ta godina. Radioto e vo odlicna estet...


1 €
или предлог цена
Денес 19:29  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВА УМЕТНИЧКА СЛИКА

Две уметнички слики од 1950 год. Изработени на платно, уметник од Р...


1 МКД
или предлог цена
Денес 19:19  НОВ ОГЛАС

Машина за шиење

Стар модел на машина за шиење


10.000 МКД
или предлог цена
Штип

Останато

Денес 18:49Otkupuvam, nakit, nosii, filigranski nakit, monistren nakit!

Pafti, nizalki, tepelaci, kjusteci, lanci, prateni, moneti, Skopci, N...


2.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Антички Накит

Денес 18:43Otkupuvam! Tradicionalni Makedonski, Nosii, Nakit! Moneti!

Otkupuvam, narodni nosii, star nakit (Mijacki nizalki, pafti, tepeluc...


1.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Колекционерство

Денес 18:43PRODAVAM TEPIH 1.20 ×1.80

PRODAVAM TEPIH 1.20×1.80


1.300 МКД
или предлог цена
Куманово

Мебел / Тепих

Денес 18:23OTKUPUVAM KOLEKCIJA NA STRIPOVI I GRAM.PLOCI

OTKUPUVAM KOLEKCIJA NA STRIPOVI,GRAMAFONSKI.PLOCI CENA PO DOGOVOR ISP...


499 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

Денес 18:22Kupuvam barutnici

Kupuvam barutnica/barutnici kako na slikite ili slicni ponudi so slik...


1 €
или предлог цена
Денес 17:59Kupuvam stari predmeti - antikviteti

Kupuvam sekakov vid antikviteti,banknoti,moneti,ordeni,bakarni predme...


1.000 €
или предлог цена
Денес 17:59Kupuvam stari predmeti - antikviteti 076 804 165

Kupuvam sekakov vid antikviteti,banknoti,moneti,bakarni predmeti,mesi...


999 €
или предлог цена
Денес 17:59Ekstra cena

Prakam po kargo, staklo ramka zlatna 077-719-399


150 МКД
или предлог цена
- 90 % Попуст
1.500 МКД
Тетово

Останато

Денес 16:57Се продава часовник „Charles Delon“ со 24 каратна позлата

Се продава оригинал часовник „Charles Delon“ со 24 каратна позлата.


1.900 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Часовници

Денес 16:50Уметничка слика Г. Миленкоски 07, umetnicka slika Milenkoski

Уметничка слика од Г. Миленкоски 2007. Димензии на слика 66 -ширина ...


3.900 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Уметнички слики

Денес 16:50Dve stari radia EI Nis Melodija

Stari radia,za kolekcioneri,ispravni


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:28Radio i gramafon

Radioto e vo neispitana sostojba,odlicno zacuvano za nekoj koj se lju...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декоративна уметност

Денес 15:40Canvas slika Pecatenje, канвас слика печатење

полиестерко канвас платно во рамка за вашиот дом или канцеларија. 1...


1.100 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Сликарство

Денес 15:28Antikviteti razni povolni ceni

077856709 barajte na ovoj broj za info 077856709 077856709 0778567...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Декоративна уметност

Денес 14:50jambolii

Novi,neupotrebeni,racno tkaeni,dupli za na spalna


1.300 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

Денес 14:45Goblen Гоблен

Prodavam goblen 39cm x 49cm


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 14:20Projector

Se prodava nov projector, marka: RUS 8 mm, proizveden vo 1977 godina.


3.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Колекционерство

Денес 13:59Pro Crtanje,Slikanje vo Domovi,Kancelarii

Profesionalno Crtanje,Slikanje vo Domovi,Kancelarii bilo kade od prof...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 13:29Barok Mebel / Барок мебел

Се продаваат 1 тросед + 2 фотељи + 2 столчиња Дрвени ногари и аплика...


1.000 €
или предлог цена
Сарај / Скопје

Мебел / Тепих

Денес 13:00Se prodavaat gobleni

Se prodavaat gobleni vo najrazlicna golemina cena od 300 do 1000 dena...


300 МКД
или предлог цена
Денес 12:19Otpusna lista od Goli Otok

Prodavam


150 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Колекционерство

Денес 12:09Кандило

Продавам


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 12:09Underwriter Laboratories USA

Odlicno socuvani ispravni vintage lampi made in USA Cenata e za dvete


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Лампи

Денес 12:07Stari jugoslovenski pari

Prodavam stari jugoslovenski pari Cena po dogovor


50 МКД
или предлог цена
Денес 11:59Sinija i daska za mesenje

Prodavam postara sinija i daska za mesenje


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Денес 11:59Star telefon

Se prodava star telefon


1 €
или предлог цена
Денес 11:59Stari cergi

Se rodavaat stari cergi


700 МКД
или предлог цена
Денес 11:59Starinski kovceg

Se prodava starinski kovceg


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:59Продавам нови јамболии

Нови неупотребувани јамболии тел.за контакт 075250310


100 €
или предлог цена
Денес 11:42  НОВ ОГЛАС

Ikoni - Икони

Продажба на икони од квалитетна изработка и држачи за истите погодни ...


700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Уметнички слики

Денес 11:21Страна 1 од 76

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам