18556 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izrabotka na PVC prozori vrati

-fabrika za proizvodstvo na pvc vrati i prozori -kupuvajte od prva ...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Пластика индустрија

Денес 13:00Промовирано

Prodavam TRICIKL za ULICNa PRODAZBA

Se prodava nov mobilen bar so nov solaren akumulator koristen ni pola...


1.200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 €
Скопје Центар / Скопје

Останато

09 мај 13:45Промовирано

MOTOROLA RADIOSTANICI SERVIS

Profesionalen servis i prodazba na site tipovi radiostanici: Motorola...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електрична и електронска опрема

12 мар 21:34Промовирано

Cirkular krojac HOMAG optimat ch03

Krojac HOMAG 320X220 KANTERICA MIZRAK ADVANTAGE 4 MALKU KORISTENA E...


5.500 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
6.500 €
Денес 20:23Kanterica mizrak i krojac Hoamg ekstra soocuvani

Samo krojac 5500€ Samo kanterica 3500€ Komplet dvete 8000€ Masinit...


3.500 €
или предлог цена
Денес 20:23Montaza na Laminat 60 den.

Profesionalna montaza na site vidovi laminat so dolgogodisno iskustvo...


60 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 20:22PVC dograma 6e naj eftino vo bitola proverete!!!

pvc profil 6 komoren 6 evra dolzen metar + roletna po 900 den m2...


6 €
или предлог цена
Денес 20:07Se prodava ventil fi-100

Cena po dogovor Kontakt: 070 364 013


По Договор
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 20:06Se prodava polirka

Kontakt: 070 364 013


1 €
или предлог цена
Денес 20:06MASINI ZA KANTIRANJE KROENJE I CNC MASINA

Se prodavaat masinite extra kvalitet ODLICNA CENA TEL BROJ ZA KON...


По Договор
или предлог цена
Денес 20:04АЛУМИНИУМ , ИНОКС , БРОНЗА, БАКАР , ЖЕЛЕЗО

Аргонско (плазма) заварување алуминиум , месинг , бронза , инокс , ба...


2 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Занаетчиска дејност

Денес 20:01Solaren sistem za vikendica (Соларен систем за викендица)

Sistemot se sostoi od: 2 solarni paneli od po 380W so garancija od 1...


1.049 €
или предлог цена
Денес 19:59Digitalna vaga za torbi i ranci

Prodavam digitalna vaga za torbi i ranci.


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Останато

Денес 19:57Maslna za secenje mermer

Masina za secenje mermer granit blokovi kamen bekaton so posmak napr...


750 €
или предлог цена
Денес 19:56Avtomatska demoterka za gumi GORKI

Celosno avtomatska demonterka za gumi do 19ska bandazi Italijanska ma...


1.500 €
или предлог цена
Денес 19:56Cirkular

Cirkular za PCELARI so masivno lieno fabricko aluminsko kukjiste. mot...


1 €
или предлог цена
Денес 19:55Gleta za kopanicarstvo

Novi komlet gleta za kopanicarstvo vrven kvalitet en celik lasersi os...


2.600 МКД
или предлог цена
Денес 19:55Kompresor

Nov kompresor koristen malku vo period od skoro dve godini Kompresoro...


1.700 €
или предлог цена
Денес 19:55Се продава ШАНК комплетен со мијалник, чешма

Се продава ШАНК комплетен со мијалник, чешма. Шанкот е 300 х 1.60 см...


1 МКД
или предлог цена
Денес 19:51Вентилација

Се продаваат! Димензии 30 cm на 25cm.


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Денес 19:50Откупувам (EPAL) еуро палети Прилеп и Битола 070/488-968

Откупувам Епал еуро палети како на фотографиите, на големо и мало лок...


По Договор
или предлог цена
Денес 19:45Mlin za stocna hrana

Se prodava mlin za stocna hrana so kamen so dijametar 80 cm. Trofazen...


1 €
или предлог цена
Денес 19:42Motorna pila Dolmar 111

Исправна - во многу добра состојба Заменети: > ланец > мач ...


12.500 МКД
или предлог цена
Денес 19:35MOTOROLA RADIOSTANICA NOVA GM340

MOTOROLA RADIOSTANICA NOVA VO KUTIJA Profesionalna radiostanica Moto...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електрична и електронска опрема

Денес 19:31SUPERPLASMA 60/3 -TELWIN

SUPERPLASMA 60/3 -TELWIN plasma cutting sistem telwin ispravna povek...


750 €
или предлог цена
Денес 19:30DIZNI/CAURI/KERAMIKA/ZAVARUVANJE

DIZNI -1.0 cena50 den CAURI-cena 100 den KERAMIKA- cena 30den difoser...


60 МКД
или предлог цена
Денес 19:30prskalica 350 litri

ПРОДАВАМ АТОМИЗЕР ЗА ПРСКАЊЕ НА ЛОЗЈА И ОВОШТАРНИЦИ,И ПЛАСТИЧНО БУРЕ...


1 €
или предлог цена
Денес 19:21Se prodava plastika plasticno plasticni burina bure burijna

Se prodavaat plasticni burinja, ima pogolemi kolicini. Malite burinj...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:16Se prodava extruder

Covema Ispraven sneka fi 65 za proizvotstvo na traka od 0,40 do 2 mm


4.000 €
или предлог цена
Денес 19:12  НОВ ОГЛАС

Se prodava Izolacionen tepih izolator guma 20 kv 6mm debelin

Se prodava elektro izolacionen tepih (dielektricna pateka) izolator g...


750 МКД
или предлог цена
Денес 19:11Aparat za zavaruvanje

Se prodava aparat za zavaruvanje Rade Koncar 140A


11 €
или предлог цена
Денес 19:07ЧЕВЛАРСКА МАШИНА

Продавам чевларска машина за шиенје на ѓонови или меѓу-ѓонови (BLAKE ...


650 €
или предлог цена
Денес 19:07РИСОГРАФ - Дигитален Дупликатор

Дигиталниот дупликатор #RISO печати на многу поширок опсег на материј...


4.490 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Печатење и Фотокопирање / Хартија

Денес 18:59  НОВ ОГЛАС

LAGERI

se prodavaat lageri novi razlicna golemina


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Останато

Денес 18:58Stolarska masina Kombinirka

Se prodava stolarka masina kombinirka poradi nemanje mesto za cuvanje...


500 €
или предлог цена
Денес 18:29Oprema za avtoperalna penomat pistoli pravosmukalka cetkarka

Oprema za avtoperalna penomat pistoli pravosmukalka cetkarka -Petoma...


1 €
или предлог цена
Денес 18:13  НОВ ОГЛАС

Profesionalen apsorber na vlaga se prodava !

Prodavam profesionalen apsorber na vlaga malku koristen so kanister o...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Професионални алати

Денес 18:13Kompresor 1000l

Kompresor TRUDBENIK DOBOJ 1000l mnogu malku koristen bez nikakvi zabe...


1.400 €
или предлог цена
Денес 17:48Kanterka,Kanterica

Prodavam razni nozevi za kanterica novi i polovni, site se naostreni,...


15 €
или предлог цена
Денес 17:45MINI DIGITALNA VAGA MERI 200 GRAMA SO PRECIZNOST 0.01 GRAMA

Prodavam mini digitalna vaga meri 200 grama so preciznost od 0.01 gra...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 17:41DIGITALNA VAGA MERI 200 GRAMA SO PRECIZNOST 0.01 GRAMA

Prodavam digitalna vaga meri 200 grama so preciznost od 0.01 grama mn...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Занаетчиска дејност

Денес 17:41Stanica za Lemenje so Regulacija Temperatura!

Precizno Zapojuvanje/Lemenje so Regulacija na Temperaturata,Novo,...


1.490 МКД
или предлог цена
Петровец / Скопје

Професионални алати

Денес 17:36KOSACKA KOSILICA 071 291 927

Kosacka odlicna ispravna raboti perfektno Mnogu eftino !!! Kontakt ...


По Договор
или предлог цена
Денес 17:32  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 464

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам