70 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PROEKTOR LIGHTSHOW LASER ZA ZABAVI KAFICI IGROTEKI I SLICNO

Ласерски мини проектор со црвено и зелено светло кој може да се корис...


1.100 МКД
или предлог цена
Битола

Кафулиња

Денес 13:22Oprema Za diskoteka.

Se prodava kompletna oprema I inventar za letna/zimska diskoteka. ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дискотеки

Денес 13:17Komplet invertar za kafic.. Masi, stolcinja, separinja i dr

Drveni masi praveni od buka......... 9 masi x 80 evra Drveni stolovi...


По Договор
или предлог цена
Велес

Кафулиња

06 мај 22:50Restoran Goce domasni jadenja ,skara ,pecenje

Pocituvani .... Etno Restoranot Goce vo naselba Cento sega i so svoj...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Ресторани

20 апр 14:58Disko topka 30cm 12" i 20cm 8" kolor color sarena disco ball

Prodavam disko topki 30cm (12" inci) i 20cm (8" inci) kolor color sar...


20 €
или предлог цена
Битола

Дискотеки

17 апр 11:25Смарт сала за обука, трибина, работилница

ЛинкАкрос Центар за развој (LinkAcross Develepment Center) е место за...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Други настани

16 апр 14:26Смарт сала за обука, трибина, работилница

ЛинкАкрос Центар за развој (LinkAcross Develepment Center) е место за...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Други настани

16 апр 14:17SE IZDAVA CELO OPREMEN RESTORAN

se izdava kompletno opremen restoran vo pocetokot na starata skopska...


1 €
или предлог цена
Скопје

Ресторани

06 апр 17:27Novi konjopi

Se prodava konjopoj


2.000 МКД
или предлог цена
05 апр 14:20RATAN MASI STOLICI SEPARINJA

RATAN MASI STOLICI SEPARINJA


101 €
или предлог цена
Велес

Кафулиња

24 мар 11:45Potrebni se Kelnerki

Lokal Nasa Kafana ima potreba od kelnerki/sankerki Kontakt na broj ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кафулиња

02 мар 13:31RAZRABOTEN ETNO RESTORAN

СЕ ИЗДАВА / ПРОДАВА РАЗРАБОТЕН РЕСТОРАН, ВО МАРКОВ МАНАСТИР. Спремен...


10.000 €
или предлог цена
Студеничани / Скопје

Ресторани

02 мар 11:00Separinja za kafeterija, kafici.

Se prodavaat separinja pogodni za kafeterija, kafici, klubovi i sl. N...


1 €
или предлог цена
Кичево

Кафулиња

12 фев 20:59Konopoi za kafic!!!

Se prodavaat drveni konopi za kafic vo razlichni golemini


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Клубови, Пабови, Барови

10 фев 11:50SANK ZA KAFIC

Se prodava sank za kafic od masivno drvo i inox so vitrina ladilnik, ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Клубови, Пабови, Барови

10 фев 11:31Високи маси за кафич, дискотека

Високи маси погодни за кафичи дискотеки барови пабови. 18 броја


15 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Кафулиња

02 јан 11:21Metalni Masi i Stolici

40 stolici so duseci, 12 masi , vo odlicna sostojba Telefon za inf...


1 €
или предлог цена
Македонски Брод

Кафулиња

29 дек 14:55MASINA ZA KAFE!!!

Se prodava masina za kafe BFC LIRA 3!!!


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кафулиња

17 дек 09:36Se izdava za nova godina

Opremena kafic 100kv Se izdava za nova godina 2 dena za 100ev vo cent...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кафулиња

03 дек 21:34KUJNA INOX + aspirator/hauba + kujnska oprema

Se prodava inoksna kujna so HAUBA/aspirator, so motor za dosta prifat...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Ресторани

03 ное 16:34Staklena masa (vareno staklo)

Se prodava so eksra cena masa od vareno staklo za svekeni nastani, za...


200 €
или предлог цена
31 окт 15:59Se iznajmuva shatori, masi, stolchinja, i dr

Izberete prefinetost i elegancija za vashiot nastan. Iznajmuvame shat...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Други настани

23 окт 21:10СЕ ИЗДАВА

Се издава стан во горно маало зградата промајаа Станот е во центарот ...


1 €
или предлог цена
30 сеп 17:44iznajmuvam profesionalen invertar za sekakov vid na nastan

Nasa ili vasa organizacija za sekakov vid nastan iznajmuvanje- profe...


3 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Други настани

17 авг 13:27IZDAVAM KAFE BAR

Izdavam Kafe Bar za privatni zabavi, rodendeni , diplomski i drugi p...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кафулиња

06 авг 08:39organiziranje na rodendeni proslavi na firmi

Iznajmuvame rekviziti za sekakvi nastani imams elektricen voz-elektro...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Други настани

17 јул 12:16Visoki masi

Se iznajmuvaat visoki masi za vasite rodendeni I zabavi


1 МКД
или предлог цена
Неготино

Журки

13 фев 15:02Se prodava inventar za kafulinja

Se prodava inventar za kafic koristen. Dve separinja, 20 fotelji i 4...


400 €
или предлог цена
Кичево

Кафулиња

06 фев 20:15Komplet invertar za kafic... Masi,Barski Stolcinja ..

Se prodava poloven invertar za kafic Ratan 6 kompleta Visoka Masa ...


500 €
или предлог цена
Велес

Кафулиња

02 фев 20:09Ratan -Stolici ,Masi ,Separinja ,Brski stolici

Se prodava poloven invertar za kafic Ratan 6 kompleta Visoka Masa ...


1.000 €
или предлог цена
Велес

Кафулиња

02 фев 11:45За Прослави - се изнајмува Угостителски објект

За разни Прослави - се изнајмува Угостителски објект


1 €
или предлог цена
10 јан 10:01IZDAVAM KAFE BAR ZA NOVA GODINA

Izdavam Kafe Bar vo centar za docek na Nova Godina i za drugi privatn...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кафулиња

23 дек 09:08Izfavam lokal za nova godina

Opremen so sank masi separe vc so otopluvanje se naogame vo centarot...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Други настани

03 дек 23:53Inventar za kafic

Se prodava shank, masi i stolici (kompleti) za kafic, koristeni samo ...


По Договор
или предлог цена
26 јул 17:31Се продаваат конопои

Се продаваат речиси нови 100 конопои, сепариња, фискална каса, компју...


1 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Клубови, Пабови, Барови

14 јул 15:40Se izdava kompleks

Se izdava kompleks poranesno Cetiri Vodenicki vo skopska crna gora, i...


1 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Ресторани

10 јул 16:37Карти за Cure на Exit

Продавам 2 карти во Fan Pit, за концертот на Cure на Exit во Нови Сад...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Концерти

28 јун 12:08konjopoj , masi , stolcinja i dr

se izdavaat pod naem konjopoj , masi stolcinja shatori i dr za razni ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Журки

02 јун 09:45Mikrofon Shure sm58 evtino

Dobar mikrifon malku koristen za rodendenski zabavi dj


30 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Концерти

29 мај 13:29izdavame mini restoranza proslavi maturi 50ev

go izdavame samo restoranot 150kv so toa sto sami da si obebedite hra...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Ресторани

19 мај 10:34Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам