Цела Македонија
                           
66059 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stan vo Aerodrom

Se izdava celosno namesten stan (41m2) blizu zelezniska stanica vo Sk...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

27 апр 19:19Промовирано

Се издава нов двособен стан во Мичурин до Блаже Конески.

Се издава нов двособен стан 54 м2 во Мичурин во комплексот Gradia Hom...


230 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

01 мај 20:02Промовирано

Kuka na ulica Sirok Sokak

Se prodava kukja na Sirok Sokak na lokacija koja nudi blizina do najv...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

09 мај 20:34Промовирано

PRODAVAM IMOT (KUKA) VO s.DEVIC - MAKEDONSKI BROD

PRODAAVAM IMOT VO s.DEVIC , MAKEDONSKI BROD SO REGULIRANA SOPSTVENOST...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Денес 19:57Prodazba na novi stanovi so imoten list, ECO RESIDENCE

EKO RESIDENCE СТАНОВИ ЗА ПРОДАЖБА СО ИМОТЕН ЛИСТ ОД 97 и 102 М2 ...


700 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 19:50СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен простор во центарот на Битола.

Заради префрлување во поголем објект СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен пр...


1 €
или предлог цена
Денес 19:49СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен простор во центарот на Битола.

Заради префрлување во поголем објект СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен пр...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 19:49Pridazba na novi stanovi vo BT, Eko Residence

EKO RESIDENCE СТАНОВИ ЗА ПРОДАЖБА СО ИМОТЕН ЛИСТ ОД 87, 97 и 102 М...


700 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 19:49Нов Стан 98м2 Кисела Вода

Нов стан на највисоко дел од Кисла Вода на ул. Мариовска, на само 3км...


930 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 19:48Плац во Ржаничино/ Plac vo Rzanicino

Се продава плац во нова градежна зона во н.м. Ржаничино - Петровец од...


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 19:47Се издава двособен стан позади Соборен Храм

Се издава двособен стан позади Соборен Храм на ул. Орце Николов 58. Т...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 19:43se prodava plac gradezno zemjiste

xitno se prodava plac gradezno zemjiste 1200km vo nas babin dol inf n...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 19:42Deloven prostor

Se izdava deloven prostor na vlez vo Bitola 100m2 dukan i 120m2 dvor


1 МКД
или предлог цена
Денес 19:41Se prodava plac

Lokacija : Usje nad Staklara so prekrasen pogled na Skopje. Pogod...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 19:40SE PRODAVA KUKA VO CENTO

SE PRODAVA KUKA VO CENTO KARSI S MARKETOT invo na tel.075 685 121


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Денес 19:40Stan vo vlae

Продажба на нов стан со готов имотен лист на мирна локација во Влае. ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 19:35Deloven prostor

Se izdava/prodava prostor 140m2 vo vlae do ucilisteto Dimo Hadzi Dimo...


1 €
или предлог цена
Денес 19:35Kojnare Osmanski Rid

Se prodava niva 15.000 m2. Moze i odelno edno parce 8.200 m2 drugo 6....


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 19:32Се издава дуќан во Тафталиџе 2

Се издава дуќан до пазар Тафталиџе, спроти Архив на град Скопје.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Денес 19:31Se prodava namestena semejna kuka vo Kisela Jabuka - Volkovo

Se prodava namestena semejna kuka vo Kisela Jabuka - Volkovo. Vkupna...


60.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Денес 19:29Деловен објект за продажба или изнајмување

Деловен објект составен од магацин на 3 спрата опслужен со големи хан...


500.000 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Деловен простор / Магацини

Денес 19:28Куќа со два дуќани на екстра локација!

Се продава куќа на 2 спрата кај стара пожарна во Струга. Повеќе инфо...


По Договор
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

Денес 19:24IZDAVAM STAN VO DEBAR MALO POZADI GRADEZEN FAKULTET

Izdavam stan so posebna spalna soba vo debar malo na 30m od boemska u...


13.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 19:24PRODAVAM NOVA GARSONJERA 32m2 NA VODNO

Prodavam nova garsonjera 32m2 na vodno nad drzavna bolnica so posebna...


1.250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 19:24Se prodava kukja na Bair blisku do O.U "Todor Angelevski"

Se prodava kukja vo naselba bair Spremna za ziveenje Oddalecena od c...


36.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 19:23IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

Денес 19:22Се продава куќа на ул Борис Стрезов 5 мин од центар

Се продава куќа во добра состојба на улица Борис Стрезов веднаш зад с...


24.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
24.500 €
Битола

Куќи / Вили

Денес 19:21Se iznajmuva stan vo trog centar

Se iznajmuva stan vo strog centar za podolg prestoj 15400den fiksna...


15.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 19:17Se iznajmuva stan vo trog centar

Se iznajmuva stan vo strog centar kaj ramstor mall Parno Kontakt 07...


15.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 19:17Stan vo ohrid prva linija

Stanot e vo sklop na milenium


По Договор
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Станови

Денес 19:16KRATOK PRESTOJ/SHORT STAY! BEST PRICE!

LUX stanovi za kratok prestoj po najdobri ceni vo Skopje od 20-30 evr...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 19:11KRATOK PRESTOJ / SHORT STAY! TOP PONUDA!

LUX stanovi za kratok prestoj po najdobri ceni vo Skopje od 15-30 evr...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 19:11Se prodava gradezhno zemjishte vo s.Otushishte/ Tearce

Se prodava gradezhno zemjishte so povrshina od 970m2, so stara kukja ...


100.000 €
или предлог цена
Теарце / Тетово

Куќи / Вили

Денес 19:09Se iznajmuva stanben ili deloven prostor

Se iznajmuva stanben ili deloven prostor vo centar na Kumanovo, ulica...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Соби

Денес 19:08Se iznajmuva stanben ili deloven prostor

Se iznajmuva stanben ili deloven prostor vo centar na Kumanovo, ulica...


По Договор
или предлог цена
Денес 19:08Kuća vo naselba Karpoš

Se prodava kuća vo naselba Karpoš. Poveke informacii na telefon 07133...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 19:08Kuća vo s.Čelopek

Se prodava kuća vo s. Čelopek. Poveke informacii na telefon 071336887...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 19:08РЕНОВИРАН ТРОСОБЕН 50М2 СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 2

СЕ ПРОДАВА РЕНОВИРАН ТРОСОБЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 50М2 ВО ТАФТАЛИЏЕ 2...


48.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 19:08NAMESTEN TROSOBEN 67M2 STAN VO KARPOS 2

SE PRODAVA TROSOBEN STAN NA DVE NIVOA VO KARPOS 2 SO POVRSINA OD 67M2...


62.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 19:08НАМЕСТЕН ТРОСОБЕН СТАН ВО ЛЕПТОКАРИЈА

СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН ТРОСОБЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 63М2 ВО ЛЕПТОКАРИЈА ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 19:07РЕНОВИРАН ДВОСОБЕН 45М2 СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 2

СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО РЕНОВИРАН ДВОСОБЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 47М2 ВО Т...


46.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 19:07ТРОСОБЕН 74М2 СТАН ВО ВЛАЕ

СЕ ПРОДАВА ОДЛИЧЕН ТРОСОБЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 74М2 ВО ВЛАЕ СТАНОТ ...


1.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 19:07НОВ ДВОСОБЕН 57М2 СТАН ВО КАРПОШ 3

СЕ ПРОДАВА НОВ НЕВСЕЛЕН ДВОСОБЕН СТАН СО ПОВРШИНА ОД 57М2 ВО КАРПОШ ...


1.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 19:07Страна 1 од 1652

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам