17828 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAZBA NA NOVI ORGINALNI MESO BOJA BUBICI / BUBICA 2017

PRODAZBA NA NAJNOVI 2016 GOD. MODELI NA MESO BOJA BUBICI ZA PREPISUVN...


1.990 МКД
или предлог цена
Денес 10:58



Промовирано

IZNAJMUVANJE-PRODAZBA na koza boja bubici-bubica, бубица

**********IZNAJMUVANJE ZA SAMO 499 DENARI************* Najeftino i...


499 МКД
или предлог цена
08 јул 17:23



Промовирано

Servis Promena na Ekrani Displej Baterii Galanterija

Servis iPhone,Samsung,Huawei,Xiaomi Skrseni ekrani,promena na Displ...


1 €
или предлог цена
13 јул 13:08



Промовирано

Huawei Mate 10 Lite, odlicno socuvan!

Huawei Mate 10 Lite, odlicno socuvan, 4G, 5,9" displey, 16MP i 2MP, ...


4.500 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.600 МКД
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Денес 14:27



Samsung Galaxy A8 2018 odlicno socuvan!

Samsung Galaxy A8 (2018), odlicno socuvan, 4G, 5,6" displey, 16MP ca...


5.900 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.200 МКД
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Денес 14:27



Xiaomi Redmi Note 7, Odlicna sostojba

Prodavam Xiaomi Redmi Note 7 vo besprekorna sostojba. RAM: 4GB Inte...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 14:23



Нов Samsung A21s со гаранција

Full pack plus tri zastitni maski tel 076/584-544


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Денес 14:13



Samsung galaxy s9

Vo odlicna sostojba 070302320


200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Мобилни телефони

Денес 14:10



Honor 8X FULL PACKT

Honor 8X FULL PACKT KAKO NOV RABOTI NA SITE OPERATORI I MOZI DA SE V...


6.500 МКД
или предлог цена
Денес 14:02



Samsung Galaxy J3 (2016) FULL PACK

Samsung Galaxy J3 (2016) FULL PACK RABOTI NA SITE OPERATORI -mozi da ...


3.800 МКД
или предлог цена
Денес 14:02



Huawei Mate 20 lite FULL PACKT

Huawei Mate 20 lite FULL PACKT KAKO NOV SO VAZECKA GARANCIJA KUPEN OD...


7.200 МКД
или предлог цена
Денес 14:02



Huawei P smart 2019 FULL BOX

Huawei P smart 2019 FULL BOX kako nov info 075960460


5.300 МКД
или предлог цена
Денес 14:02



Samsung Galaxy A12 FULL BOX

Samsung Galaxy A12 FULL BOX SO 22 MESECI GARANCIJA OD A1 INFO 0759604...


8.300 МКД
или предлог цена
Денес 14:01



Samsung Galaxy J5 FULL PACKT

Samsung Galaxy J5 FULL PACKT KAKO NOV ZEMEN OD TELEKOM I OTKLUCEN NA ...


4.200 МКД
или предлог цена
Денес 14:01



Display iphone 6 plus

Тел. 077 739 936


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Додатоци за Мобилни телефони / Eкрани

Денес 14:01



SAMSUNG A32 128gb

Ново не отпакувано со 2 години гаранција.


14.500 МКД
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Мобилни телефони

Денес 13:50



AIRPODS PRO ORGINALNI

airpods orginalni


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:47



OTKUP NA NOVI ILI POD GARANCIJA SAMSUNG I HUAWEI!

OTKUP NA NOVI ILI POD GARANCIJA SAMSUNG I HUAWEI KUPENI OD OPERATOR N...


18.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Мобилни телефони

Денес 13:40



SAMSUNG S8 KORISTEN ODLICEN TOP CENA

Samsung S8 4giga ram 64giga memorija Koristen Socuvan Sleduva Origin...


8.300 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Мобилни телефони

Денес 13:40



Се продава Garmin Vivoactive 4 со активна гаранција

Се продава Garmin Vivoactive 4 со активна гаранција од 2 години [купе...


19.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
20.000 МКД
Аеродром / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Денес 13:40



Се продава Redmi Note 10 5G 4Gb/128Gb [нов со гаранција]

Се продава: Xiaomi Redmi Note 5G 4Gb Ram/128Gb Rom Graphite Gray ...


12.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.500 МКД
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 13:40



Samsung Galaxy Note 8 Duos

Samsung Galaxy Note 8 Duos 6GB/128GB So Napuknato Predno Staklo (Ne ...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:27



OTKUP NA MOBILNI TELEFONI NAJREALNA ISPLAT 24/7

OTKUP NA MOBILNI TELEFONII NAJREALNA PROCRNKA NA VASIOT TELEFON📍iBuy...


700 €
или предлог цена
Денес 13:25



Skoro nov redmi note 9 pro

Prodavam pred 3 dena kupen Xiaomi redmi note 9 pro odlicen za podeta...


11.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
11.500 МКД
Чаир / Скопје

Мобилни телефони

Денес 13:25



Iphone 7 32gb staklo socuvan

Telefonot e kako nov bez nikakvi tragi na koristenje baterija drzi ed...


9.000 €
или предлог цена
Денес 13:24



Xiaomi Redmi 7A

Без траги на користење, гаранција до 03.06 2022. Заштитно стакло и ма...


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Мобилни телефони

Денес 13:18



ZLATEN BROJ

078 597 597 8000 den.* fiksna cena 075 999 299 10000 den. *fiksna c...


5 €
или предлог цена
Денес 13:12



Smart watch Lenovo watch 9 и Colmi Sky 4

Продавам 2 нови часовници Model Lenovo Watch 9 Color black/white ...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 13:00



SAMSUNG S9+ edge

Samsung S 9 PLUS EDGE Bez niedna grebnatinka. Tel za kontakt: 0...


260 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 13:00



Huawei mate 10 pro

Prodavam Huawei Mate 10 pro. Ima mali kozmetichki mani na ekranot i l...


150 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Денес 13:00



mobilna galanterija

5 d zastitno staklo 100 denari obicno staklo 50 denari usb cabel 60...


Денес 13:00



SAMSUNG S20 FE - STAKLO - MOZNA ZAMENA

Se prodava Samsung s20 fe staklo socuvan, mozna zamena.


320 €
или предлог цена
Денес 13:00



XIAOMI 10T LITE - NOV - MOZNA ZAMENA

Se prosava Xiaomi 10t lite nov mnogu dobar telefon, mozna zamena


16.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:00



SAMSUNG A52 - NOV - MOZNA ZAMENA

SE PRODAVA SAMSUNG A52 NOV SO GARANCIJA, MOZNA ZAMENA


17.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00



XIAOMI POCO X3 NFC - NOV - MOZNA ZAMENA

Se prodava Xiaomi Poco X3 NFC nov 6 gb ram 120hz ekran so snapdragon ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
170 МКД
Денес 13:00



SAMSUNG A72 - NOV - MOZNA ZAMENA

SE PRODAVA SAMSUNG A72 NOV, MOZNA ZAMENA.


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
20.000 МКД
Денес 13:00



IPHONE 12 PRO MAX - STAKLO - MOZNA ZAMENA

SE PRODAVA IPHONE 12 PRO MAX PLAVA BOJA STAKLO SOCUVAN SO GARANCIJA O...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00



Se prodava iPhone

Se prodava iPhone zacuvan kako nov. Tel 078 988...


550 €
или предлог цена
Денес 13:00



SAMSUNG A02S NOVI NEOTPAKUVANI 24MESECI GARANCIA!

Telefonite se novi neotpakuvani za poveke info:070994477 !!MOBIWORLD...


139 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:52



SAMSUNG A02 NOVI NEOTPAKUVANI 24MESECI GARANCIA!

Telefonite se neotpakuvani za poveke info:070994477 !!MOBIWORLD!!


125 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:52



IPHONE X (64GB) KAKO NOV FUL PACK *MOZE ZAMENA*!!

Telefonot e kako nov moze zamena za poveke info:070994477


309 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
319 €
Ѓорче Петров / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:51



SAMSUNG A12 NOVI NEOTPAKUVANI (2021) MODEL *MOZE ZAMENA*!

Telefonite se neotpakuvani site boi 24M Garancia za poveke info:07099...


159 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:51



IPHONE 7 (32GB) KAKO NOV *MOZE ZAMENA*!

Telefonot e kako nov moze zamena za poveke info:070994477


149 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Мобилни телефони

Денес 12:51



Страна 1 од 446

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам