Цела Македонија
                   
13635 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ram memorija KINGSTON Ddr2 i Ddr3 od 2gb

Kvalitetni Ram memorii KINGSTON ispravni,testirani, so kapacitet od 2...


500 МКД
или предлог цена
20 јан 12:08Промовирано

Macbook Pro Retina 13-inch Retina 2017 i5 8gb 256gbssd

Macbook Pro Retina 13-inch Retina 2017 i5 8gb 256gbssd (Korisuten mn...


799 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
819 €
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

30 апр 11:31Промовирано

RIG SO 5 GRAFICKI MSI 3070 / 3080 NOV GARANCIJA 23 MESECI

Rigot e NOV!!! Garancija uste 23 meseci ima na site delovi Se gleda ...


9.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

10 мај 12:40Промовирано

Ddr3 2x2gb ram

Ddr3 ram Ramot e vo odlicna sostojba, Dvata rama se po 2gb Po mozn...


600 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
800 МКД
Денес 19:52Intel Pentium g630 2.7ghz

Procesorot e vo odlicna sostojba. Go prodavam so se kuler Po moznost...


500 МКД
или предлог цена
Денес 19:52MacBook Pro (Late 2013) 256gb SSD, Intel Core i5

Продавам премногу сочуван MacBook Pro. Модел Late 2013. Купен е точно...


499 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 19:49Сметководствен програм (ИНФОС КОНСАЛТИНГ)

1. Основни податоци за апликациите - Клиент – сервер архитектура. -...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Бизнис

Денес 19:49Prodavam Lenovo G780 17inch Mon. i7, SSD, Baterija nova

Odlichno sochuvan Laptop model Lenovo G780 : *****Tech Specs*** ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 19:43Asus ROG STRIX GTX 1080Ti O11G GAMING

Се продава Asus Rog Strix GTX 1080 Titanium 11 gb DDR5 во беспрекорна...


Денес 19:33  НОВ ОГЛАС

Graficka karta / Графичка карта Inno3D GeForce FX 5500

Се продава графичка карта, Inno3D GeForce FX 5500 128 MB, 128 bit, DV...


1.100 МКД
или предлог цена
Денес 19:31Gaming PC

Motherboard: Gigabyte Z390 AORUS ELITE. CPU: Intel Core i7-9700K. R...


1.600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 19:27Samsung monitor

Monitorot e malce koristen taka stoi kako od prv den e... Za samo 2...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:19B450, Ryzen 5 3600, 16GB DDR4-3600MHz, 240GB M.2, 1TB HDD

Се продава Gaming компјутер со следнава конфигурација: MB: MSI B45...


36.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 19:16Oginalni toneri za Xerox 3535

oginalni toneri kupeni od Greenpulse Cyan Yellow Magenta kontakt...


1 €
или предлог цена
Денес 19:16Lenovo

Se prodava skoro nov lap top lenovo kupen pred 1 godina od neptun za ...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:11Graficka HD2400 PRO 256M / Графичка карта/ Graphic Cards

Продавам користена графичка карта со спецификации од описот : Sapphi...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:08MSI POLNAC ADAPTER/Адаптер/Полнач 19V/4.74A

MSI polnac za laptop poloven ispraven 100% ac adapter model lse0202...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:08Msi EX 700x Laptop Maticna Delovi

Prodavam delovi za Laptop: Msi EX700x Model No: MS-1719 Maticna ispr...


1.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 19:08Dell Inspiron 1720 Laptop Core2Duo 17" PP22X

Prodavam CELOSNO ISPRAVEN so orginalniot polnac Laptop DELL Inspiron ...


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 19:07Тастатура и маус нови

Нови тастатура и маус ST LK-302 103 gamer Телефон 074 203 393


Денес 19:07Samsung Galaxy Watch 2019 46mm Silver

kako nov, kupen pred nekolku meseci i koristen povremeno, ima uste 2 ...


9.999 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 19:02Instalacija Windows Office Antivirus i Servis zaPC

INSTALIRANJE WINDOWS XP,VISTA,7 i 8 i 10ka SO DOZIVOTNA LICENCA. N...


400 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

Денес 18:51HP ELITEBOOK 830 G5 13,3

THUNDERBOLT 3 PORT Intel core i5 8350u Ram 1x8 gb ushte eden port s...


700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 18:29Accept predator 23 inci monitor perfekten

Od swajcarija 23 inci accer mislika son Cena reklamna


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:14Bitcoin miner ANTMINER S9 13.5T

Bitcoin miner ANTMINER S9 13.5T so napojuvanje. 2 parcinja.


475 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
575 €
Ѓорче Петров / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 18:13AMD procesori Athlon II X3 460,Athlon II X2 270

Amd procesori athlon AMD Athlon II X2 270 AM2+ AM3 na 3.4 Ghz dvojadr...


800 МКД
или предлог цена
Денес 17:47DELL 4GB Ram 720HDD extra socuvan laptop

DELL 4GB Ram 720HDD extra socuvan laptop baterija drzi odlicno nov wi...


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 17:39ASUS 4GB Ram NVIDIA GRAFICKA 320 HDD BUKVALNO NOV

ASUS 4GB Ram NVIDIA GRAFICKA 320 HDD BUKVALNO NOV LAPTOP BATERIJA SUP...


8.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 17:39RUTER, ruteri ispravni, acces point, reperitori za sirenje s

Ruteri poveke tipovi ispravni Od 200 den do 800 denari Moznost za...


Денес 17:38MONITORI ISPRAVNI - PHILIPS 21 inc i SAMSUNG 17 inc

Ispravni , mozebi nekoj mozi da gi koristi na laptop so skrsen ekran....


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 17:37Formatiranje i preinstalacija na vasiot laptop i kompjuter

- Instaliranje na licenciran Windows 10 - Instaliranje na licencira...


400 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 17:33POS TERMALEN MINI PRINTER THERMAL 58MM USB

PRODAVAM NOVI POS TERMALNI MINI PRINTERI NA USB PORT ZA RAZNI NARACKI...


3.600 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

ПОС уреди

Денес 17:25POS PRINTER USB+LAN MREZEN 80mm Autocut

PRODAVAM NOVI POS TERMALNI MINI PRINTERI NA USB i LAN mrezen PORTA ZA...


7.800 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

ПОС уреди

Денес 17:25Prodavam PS4

Prodavam PS4 so dva kontroleri i 3 igri po izbor od prikazanite


18.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:17PS4 Igri

Mortal Kombat 11 1500 den Nba2k20 1000 den Ufc 3 1200 den Jump Force ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 17:17[СЕ ПРОДАВА] Mining Rig 8x GeForce RTX 2060

Компоненти: - 8x GeForce RTX 2060 (Стабилни 250 MH/s) - Intel(R) Co...


6.999 €
или предлог цена
Куманово

Mining Bitcoin Hardware

Денес 17:16  НОВ ОГЛАС

APPLE IPAD 5TA GENERACIJA 128GB WIFI +CELLULAR SILVER

APPLE IPAD 5TA GENERACIJA 128GB WIFI +CELLULAR SILVER puknato e stakl...


110 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

Денес 17:09Lego mindsstorm 9797 set robot

LEGO Mindstorm 9797 kompleten , set robot od lego, edukativen atrak...


5.500 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.600 МКД
Битола

Останато

Денес 17:02Mikrotik wifi cpe client internet

Nov cpe wifi client 10db antena od poznata marka mikrotik uredot e no...


Денес 16:53Nov originalen polnac za ASUS

Nov originalen polnac za Asus lap top, 19v - 3,42 A, dzekot e so di...


Денес 16:48GTX 1060-3GB PC

PC to e super! GTX 1060 3GB I3 9100F 9- GEN RAM 16GB ASUS MOBO P...


30.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:46PS 4

Се продава PS 4 користен многу малку со 1Т хард диск Сонито се прода...


20.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:45Laptop Лаптоп Asus X551M

Laptop Лаптоп Asus X551M Features & details Intel Celeron N2815 Proc...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 16:39Страна 1 од 341

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам